AFU-RA opět v česku - pozvánka do Kolína

px

Legenda rapové scény Afu-ra se vrací do ČR a to konkrétně k Vodvárkům do Kolína, kde má v plánu vám naservírovat ukrutnou show. Afu-ru ste v ČR mohli vidět již několikrát a to dokonce i jako headlinera na festivalu Hip Hop Kemp. Jako support vystoupí kutnohorský flowtek Dekret, spolu s Kyslou, a aby toho nebylo málo, podpoří je kolínský diktátor Chixan. Jako DJs se představí partička Fader Crushers (Ma(c)h-all & Taktik) a Negative. Všichni 3 jsou zkušenými party DJs a turntablisti, takže o to, co by hip hopový dj měl zvládat nebude nouze.

AFU-RA

Vlastním jménem Aaron Philips je dnes již legendou rapové scény. Umělec za kterým stojí jména jakými jsou například DJ Premier nebo Jeru Da Damaja, zakladatel dnes již bývalého uskupení Gangstar foundation procestoval na svých turné doslova celý svět. Jeho kariéra začala v roce 1994 kde hostoval na albu výše zmíněného Jeru, kterému hostoval i na jeho dalším albu v roce 1996. V roce 1998 vydal debutový singl s názvem Whirlwind Thru Cities, který se umístil mezi top 20 v žebříčku Billboard's hot rap singles. Rok na to vydal možná nejznámější singl s názvem Defeat a v roce 2000 vydal své nejúspěšnější album Body of the Life Force na jehož produkci se podílel například DJ Premier a nebo DJ Muggs ze Cyppres Hill a mezi hosty byli MOP, Masta Killah z Wu-Tang Clan nebo Kymani Marley, syn legendárního reggeamana Boba Marleyho. 2002 vyšlo další album s názvem Life Force Radio. Další album neslo název State of the Arts, které vyšlo v roce 2005 a obsahovalo hit Why cry na kterém hostoval legendární Gentleman. Jeho poslední album vyšlo v roce 2012 a navazuje na první Body of the Life Force. AFU-RA není jen dalším z mnoha. Jeho projev a schopnost pracovat s hlasem budí obdiv i mezi dnes již známějšími tvářemi hiphopové scény.

DEKRET A KYSLAH

Ačkoliv kutnohorští rodáci raper Dekret a DJ a producent Kyslah pracují samostatně poměrně dlouhou dobu, toto spojení vzniklo teprve nedávno. Oba jsou milovnící klasických trueschoolových beatů a podle toho jejich tvorba také vypadá.

DJ NEGATIVE

V současné době jeden z nejzdatnějších technických DJs v ČR. Člen kapely Notes from Prague a zakladatel uskupení Blindef a Doublegroove, DJ skupiny MVP a příležitostně působí také s Atomic Gigolo, kde využívá svých technik a mění gramofon v hudební nástroj. Na klubové scéně působí od roku 1996. Přesnost jeho mixů a technik je více než obdivuhodná.

DJ TAKTIK

Další ze zapálených turntablistů, který svou kariéru odstartoval v roce 2004. DJ Taktik není omezen pouze na jeden hudební žánr, ale krom rapu hraje například i breakbeat nebo ghettofunk. V roce 2005 se zůčastnil kvalifikace celosvětové soutěže ITF (obdoba DMC), kde si ho všimla japonská společnost Vestax. Výborný scratcher a party DJ ale hlavně jeden z těch, který bere hudbu vážně a většinu svého volného času věnuje usilovným tréningům. Společně s Ma(c)h-allem utvořili letos na jaře duo Fader Crushers.

DJ MA(C)H-ALL

Za gramofony se postavil poprvé v roce 2008 a od té doby začal usilovně trénovat. Díky svému úsilí a odhodlání, se poměrně brzy zařadil mezi zkušenější Dje, mezi které patří například Negative nebo Taktik. V září 2011 byl vybrán, aby jako DJ doprovázel na turné výše zmíněného Afu-ru. V květnu 2012 odcestoval do anglického Brightonu, kde více jak rok působil jako DJ ve větších i menších klubech a barech. Po návratu do ČR v srpnu 2013, ste jej mohli vidět a slyšet na festivalu Hip Hop Kemp a v různých klubech po celé ČR.


AFU-RA

28. 6. 2014
U vodvárků, Veltrubská 330, Kolín V

Live: Afu-Ra (USA), Kyslah & Dekret, Chixan
DJs: Fader Crushers (Taktik & Ma(c)hall), Negative

začátek: 21.00
vstup: 170,-

AFU-RA Kolín

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování