Clockwork Indigo v Roxy

Jedinečná tour Flatbush Zombies a The Underachievers nazvaná Clockwork Indigo. Progresivní rap rozpálí pražské Roxy do běla už 4/4/2015, a pomáhat jim k tomu budou hvězdy domácí scény – YZO Empire (YZO Empire [Logic, Jimmy Dickson, Lvcas Dope, Jackpot, CBCH, DJ Rusty) a DJ C.Monts.

The Underachievers jsou hip-hopové duo z Flatbush Avenue v New Yorku, které tvoří Issa Dash a AK. Momentálně vydávají na labelu Brainfeeder a jejich debut INDIGOISM tam vyšel v únoru 2013. Tihle dva přinášejí novou jiskru na scénu a je velmi pravděpodobné, že od nich dočkáme ještě velkých věcí.
Šokující, legrační, někdy revoltující ale nemůžete je nemilovat.

Flatbush Zombies jsou úkazem na hudební scéně, kde je velmi těžké prorazit, ale jim se to právě díky jejich jedinečnému přístupu podařilo. Meechy Darko a Juice, dvojice odkojená Brooklynskými ulicemi se slabostí pro Charlese Mansona přibrala do party svého dlouholetého kamaráda a producenta Ericka Arc Elliotta. Te Flatbush Zombies vynesl jejich první singl, óda na marihuanu a snídaně, "Thug Waffle" a okamžitě je vystřelil do popředí New Yorské scény a dostal je do hledáčku například VICE magazínu nebo zpěvačky Lany Del Rey. Jejich debutová deska D.R.U.G.S. vyšla v červnu 2012 a jen během prvního týdne dosáhla 50.000 stažení.

YZO Empire není třeba představovat – parta kolem stejnojmenného labelu založeného Logicem a Jimmy Dicksonem, je na tuzemské scéně stále populárnější. Jejich živá show si získává neskutečné množství fanoušků, kteří jsou okamžitě strženi přívalem energie a flow.
C.Monts je v UK narozený moderátor, hudebník, novinář vytrvale přinášející celou řadu projektů a spoluprací. Jeho nadšení pro aktuální hudbu ho táhne do všech koutů světa, kde sbírá kontakty s nejzajímavějšími novými talenty v módě i hudbě.


CLOCKWORK INDIGO (UK)

4. 4. 2015
Roxy, Dlouhá 33, Praha 1

Live: Clockwork Indigo (UK), YZO Empire
DJs: C.Monts

začátek: 18.00
předprodej: 520,-

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování