DeFuckTo v Rock Café

Dne 22.12. si nadělíme takové předčasné Vánoce, protože do Pražského klubu Rock Café zavítá Zlínská hip hopová kapela DeFuckTo. Která předvede svou novou desku „Triumf“, na které se objevilo i několik hostů, mezi něž patří například Majk Spirit, Peja, Nironic a další.

DeFuckTo vznikly roku 1999, první beaty tvořil převážně známý Dj a producent Fatte, který momentálně působí v lablu „Ty Nikdy“, beaty také tvořil frontman kapely Headdy. V roce 2006 se kapela rozpadla a každý šel svou cestou, v roce 2010 se vrací seskupení Headdy a Late, vydávají desku „Deja Vu“, Fatta jako koncertního Dj nahrazuje Dj Lowa.

Jejich Pražský křest podpoří také pražská kapela OereO a Gramy Gramatiky. A krátkou Beatbox show předvede i beatboxer BeatSolčy.

Dále zahraje Dj Ba2s (SCUR, Hlava Records), Dj Hlava (Hlava Records), Dj Skupla (ex Chaozz, ex Prago Union) a možná i Dj Headdy (Lion Movement, DeFuckTo).

Vstupné je stanoveno v předprodeji na 160,-Kč a na místě na 200,-Kč, předprodej bude zahájen od poloviny listopadu na šatně klubu Rock Cafe po, st, pá: 15:00 - 19:00.


DEFUCKTO

22. 12. 2011
Rock Café, Národní 340/21, Praha 1- Staré Město

Live: DeFuckTo (křest CD "Triumf"), Gramy Gramatiky, OEREO
DJz: Ba2s, Hlava, Skupla, Headdy
Beatbox: BeatSolčy

začátek: 20.00
vstup: 200,-
předprodej: 160,- / Rock Café
info: www.rockcafe.cz / www.defuckto.cz

22.12.2011 - DEFUCKTO - Rock Café

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování