Dr. DRE o své příští desce DETOX: Bude to hiphopový muzikál

px

Přípravy celé desky jsou teprve v počátcích. Dre plánuje začít s nahráváním nové desky Detox v létě, poté co dokončí pár tracků s Eminemem a ošéfuje si nové desky vycházející na jeho Aftermath labelu (Truth Hurts, Shaunta a Rakim). Album Detox by mělo vyjít až v létě 2003.

Pan producent a hiphopový pionýr chce prý udělat něco, co bude úplně odlišné od jeho předchozích desek. Jedna z věcí, proč to všechno trvá tak dlouho je zdržení díky jeho hereckým rolím ve snímcích Training day a The Wash. K herectví se vyjádřil asi takhle: "Hmm, byla to fakt zábava a něco úplně novýho, ale filmovej průmysl, to není nic pro mne. Jsem víc režisérem a takovým tím vůdčím typem. Radši prostě něco organizuju a zařizuju různé věci než tohle. Není to můj styl. Nesedí mi to."

Řekl, že jeho nové album se bude celé točit okolo jednoho tématu, a tím jsou smyšlené věci o jeho životě. "Pořád ta spousta zbytečných keců okolo, jako by každýho ze všeho nejvíc zajímalo, jaký mám právě na sobě trenky a jakou se polejvám voňavkou a ne jaká je moje nová deska. Je to jedna velká hra. Už jsem unavenej a otrávenej když slyším, jak to lidi pořád dokola rozebíraj, takže jsem připravenej vám naservírovat pravdu na černym podnose.

Chci přijít s něčím odlišným, ale pořád se vlastně držet svýho klasickýho stylu, takže jsem se rozhodl, že tahle deska bude celá jedno velký story o jednom člověku. A všichni, kdo se na něm objeví jako hosté a měli zatím možnost se účastnit počátečního zrodu týhle desky říkají, že to bude úplný hiphopový muzikál. Posledních šest měsíců jsem si to urovnával jsem v hlavě a shromažďoval jsem nápady. Jak to vlastně celý pojmu, v jakym duchu se to ponese a co chci vůbec prezentovat."

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování