Festival Stop Zevling už po jedenácté! Tentokrát s heslem 1:1

px

V sobotu 16. 9. 2017 zažijí rozsáhlá sídliště v Praze na Černém Mostě už pojedenácté tuto nevídanou sportovně-hudebně-kulturní show s názvem Stop Zevling. Letos dokonce se zahraničním obsazením; jako hlavní hvězda totiž vystoupí francouzský reggae a dancehall zpěvák Tomawok. Na druhé stagi ve Městečku volnočasových aktivit se pak můžete těšit na Jaroslava Hutku. Čerňák prostě žije a Stop Zevling je toho zářným důkazem!

Stop Zevling vol. 10


Stop Zevling se za jedenáct let své existence mnohonásobně rozšířil a zvětšil… Jeho poslání však zůstalo stejné: ani letos to není jen o poslechu kvalitní hudby, ale především o oživení všedních životů obyvatel sídlišť Černého Mostu a nejen jejich! Hlavním mottem festivalu je: "Nejezdi za kulturou do centra Prahy, protože my kulturu přivezeme k přímo Tobě!"

Stop Zevling není jen obyčejný festival. Vůbec poprvé do České republiky přijal pozvání francouzský reggae a dancehall zpěvák a v neposlední řadě „apač“ Tomawok. Vystoupí zde také jihlavská skupina Pio Squad, vítěz žánrové ceny Anděl pro rok 2017 v sekci Hip-Hop a R'n'B. Mezi další účinkující patří Dj Friky & Martin Svátek se svojí ojedinělou show a nesmí chybět ani mladé hudební duo Cincinaty, či Dollar Prync, český rapper žijící v Anglii, který se svým speciálním setem zavítá do Prahy jen kvůli tomu, aby to na Stop Zevlingu pořádně roztočil. O show z řad Djs se postarají Michnoss a José Madeira.

Festival Stop Zevling se pro své široké kulturní a oborové rozpětí dělí do několika částí:

1. část: SPORT JAM

Sport Jam bude jako vždycky probíhat v prostorách areálu ZŠ Vybíralova (www.zsvybiralova.cz). Návštěvníci si tu po předchozí registraci zahrají: fotbal 4+1, nohejbal 3 na 3, kubb – švédskou hru pocházející už z dob Vikingů, turnaj jednotlivců v pétanque, či ping-pong a olympiádu žen s pestrým sedmibojem a disciplínami jako je hod mobilem, nebo běh v žabkách. U volnočasového centra Plechárna (www.plecharnacernymost.cz) se návštěvníci mohou zapojit do silové soutěže „Iron Man Čerňáku“ a také do turnaje ve streetballu 2 na 2. Celým Sport Jamem nás budou provázet DJs ADZi, Woody a Hassan 23.

Hraje se o věcné ceny, od partnerů a sponzorů akce! Registrovat do turnajů se můžete již nyní na emailu turnaje@stopzevling.cz

Stop Zevling vol. 10 - Sport Jam


2. část: STREET JAM

Na Street Jam se přesuneme na prostory louky pod ulicí Arnošta Valenty a okolo volnočasového centra Plechárna – kousek od autobusové zastávky Bryksova. A nepřesuneme se jen prostorově, ale také žánrově: ke zmiňovanému hudebně-kulturnímu programu:

Městečko volnočasových aktivit organizuje Městská část Prahy 14. Kromě doprovodného programu pro děti včetně skákacího hradu, tu bude prezentovat svou činnost hned několik neziskových organizací z Prahy 14. Hlavním hostem Městečka se stane folkový zpěvák Jaroslav Hutka a vystoupí zde také Divadlo Na Větvi se svou hrou Kouzla skřítků od Matěje Kroupy.

Black Bridge Car Fest vol.II zajistí zábavu na Stop Zevlingu také milovníkům aut. V letošním roce se koná druhý ročník Black Bridge Car Festu, jehož součástí je nejen výstava aut, ale také moto-tématické soutěže o věcné ceny!

Graffiti Jam: festival nesmí být ani tentokrát ochuzen o graffiti exhibici v podání Grafficonu, na kterou se každý rok těší malí i velcí návštěvníci.

Dogs párty je pak připravená hlavně pro pejskaře. Charitativní sbírkou na Dogs párty, podpoříme ve spolupráci se stěhovací firmou Mitch Moving, psí útulek v Troji. Návštěvníci mohou přispět granulemi, dekami, hračkami a čímkoliv dalším, co je napadne. A když Dogs párty, tak nesmí chybět ani program pro naše čtyřnohé miláčky! Těšit se můžete na skok do výšky, či povelové soutěže.

Uvnitř volnočasového centra Plechárna vystoupí „Tři bratři v cizích světech“ s mottem: ,,Kolem země s otázkou: Jak žijete a pracujete?“ Aneb JUDr. Jan Diblík pobeseduje o svých cestách do Íránu, Kambodži, Singapuru, na Havaj a do další bezmála dvacítky zemí.

O zábavnou show Stand Up Comedy se v Plechárně postarají komici působící v internetové televizi Stream.cz. Moderátor, stand-up komik a herec Tigran Hovakimyan a romský stand-up komik Daniel Ferenc.

Stop Zevling vol. 10 - Street Jam


Vstup na akci a další aktivity jsou zdarma!


STOP ZEVLING 11.

16. 9. 2017
Plechárna, Bryksova 1022, Praha - Černý Most

Live: Tomawok (FR), Pio Squad, DJ Friky & Martin Svátek, Dollar Prync + DJ Vizcor, Jaroslav Hutka, Cincinaty, Inge z Hor
DJs: Boldrik, Michnoss, José Madeira, ADZi, Woody, Hassan 23

začátek: 10.00
vstup: zdarma

STOP ZEVLING 11.

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Akce

STRAWBERRY FIELDS 2019

22.6.2019 (10:00 - 21:00)
Plechárna, Bryksova 1002/20, Praha 9 - Černý Most

Live: PSH, The Cello Boys, Yellow Sisters, Zero Club
DJs: Madam Lily
Speaker: Ondřej Volejník
Doprovodný program: Strawberry Skate Contest, divadlo Squadra Sua, …

Osmý ročník volnočasového festivalu Strawberry Fields.

začátek: 10.00
vstup: zdarma
info: www.strawberryfields.cz / www.facebook.com/events/2253022854919731

GAMBRZ FEST 2019

29.6.2019 (14:00)
U Veselé kozy, Nadražní 2a, Praha 5

Live: Gambrz Reprs, Jim Čert, Vole, Ptakz, C:/lean Water
DJs: Maro, Midok & Relok

Spoustu zážitků, ale málo vzpomínek - to je už 8. ročník Gambrz Festu!

začátek: 14.00
vstup: 150,-
info: www.gambrzreprs.cz / www.facebook.com/events/443949709505522

ČELART 2019

29.6.2019 (14:00)
Městský stadion Čelákovice, U Kapličky, Čelákovice

Live: Jamchestra, Zuzana a Kocouři, Počasí, Qwil, Rape Act, Duo Rakašvili, Adam Čapek, Potulný hormon Lukáš Heinz, Music Please Tent

Vystavující: Oldskool Killamike, Sklon, Adost, Poet 213, Pablito Postler, Simon, Ke Lim Ek, Prt Art, David Skuhravý, Flo Da, Ivan Štindl, Sarley Art, Markéta Henyšová, Evz Enia, Džejn, Juriet Cosplay, Lukáš Blažek, …

začátek: 14.00
vstup: dobrovolný
info: www.facebook.com/events/1053174921545158