Freestyle Mondays už v pondělí s hostem z NYC a vstupem pro MCs zdarma!

Freestyle Mondays oslavilo v říjnu své první výročí s hosty z New Yorku v čele s iLLspoKinNem, zakladatelem akce. 21. listopadu máš příležitost vyrazit do Chapeau Rouge na další pokračování této open mic session s živou kapelou.

Ani tentokrát nemůže chybět Buran Buran band s vokalisty, kteří doprovodí příchozí MCs, beatboxery a zpěváky. MC Metoděj a MC Dozer budou neúnavě provázet celým večer a zapomenout se nesmí ani na speciálního hosta. Tím bude opět vzácný host z NYC, Tah Phrum Duh Bush (www.tahonline.com), který není ani na pražských podiích žádným nováčkem. Tah Phrum Duh Bush je nejen skvělý MC, ale i DJ. V loňském roce vydal výborné album a knihu Luminous Dark Alleys: The Insomniac Works. Ti, kteří ho v pondělí uvidí a uslyší v premiéře, budou nadšeni skvělou a čistou flow i energickou show.

Pokud jsi MC, zpěvák nebo děláš beatbox, pak chytni příležitost za pačesy a vyraž 21. 11. směr Freestyle Mondays. Právě tady čeká mikrofon na všechny, kteří si chtějí užít jamu s živou kapelou a také skvělou atmosféru, která zde panuje. Pro ty, kteří se aktivně zúčastní jamu, máme i radostnou novinku. Stačí zajít na www.freestylemondays.cz/fm-mcs, zaregistrovat se a budeš mít vstup na Freestyle Mondays zdarma!

Neoddělitelnou součástí Freestyle Mondays jsou i DJs, které tentokrát zastoupí DJ Shock O', Hlava a Scaffer a postarají se o zábavu až do ranních hodin. Partnerem Freestyle Mondays je Kaleshnikov vodka, kterou si v pondělí můžete užít ve všech patrech klubu za speciální cenu. Vstupenky si lze zakoupit již nyní na baru klubu Chapeau Rouge za 50,- Kč. Na místě bude vstup 80,- Kč. Další podrobnosti hledej na www.freestylemondays.cz.

Těšíme se na další Freestyle Mondays, na staré dobré i nové tváře a všechny srdečně zveme, aby si s námi užili skvělou atmosféru! Prozatím se můžeš podívat, jak vypadaly narozeninové oslavy v říjnu.


FREESTYLE MONDAYS!

21. 11. 2011
Chapeau Rouge, Jakubská 647/2, Praha 1 - Staré Město (www.chapeaurouge.cz)

Live: Tah Phrum Duh Bush (USA/NYC), MC Metoděj, MC Dozer, Martin Kräussl, Flowe, Buran Buran band
DJz: Hlava, Shock O', Scaffer

začátek: 20.00
vstup: 80,- / zdarma (FMMCs)
předprodej: 50,- / Chapeau Rouge
info: www.freestylemondays.cz / www.twitter.com/FmPraha / http://www.facebook.com/pages/Freestyle-Mondays-CZ/108344155890352

FREESTYLE MONDAYS! (21.11.2011)