Funk Masters presents Dobo Marzov

px

Drazí milovníci funkové muziky. Funk Masters se po prázdninové vrací do své rodné stáje v Paláci Akropolis, aby vám mohla v nadcházejícím mrazivém listopadu řádně zatopit pod nohama. Pod rozehřáté kotle budou přikládat ti nejpovolanější se svou vinylovou nejen funkovou selekcí v čele se speciálním hostem z bulharska - DJem Dobo Marzovem, který si střihne speciální set ze svých sedmipalců.

O support se postará Goldstar a náš bratr z dalekého východu DJ Phonotic, kterého si můžete pamatovat z předchozích parties v Akropoli, kdy borovička tekla proudem. Funk Masters je poctěna že po delší době sejde takový mezinárodní line up, který uzavře další dekádu svého působení na české klubové scéně. Přijďte tuto scénu podpořit s námi a uvidíte že nebudete litovat protančených střevíců ani melodií které nedostanete celý víkend z hlavy.

Dobo Marzov

Dobo Marzov pochází z bulharské Varny, kde působí jako DJ a moderátor v místní rozhlasové stanici Radio Varna, kde moderuje každou sobotu svůj pořad "45 RPM’ Radio Show".

Láska k muzice započala již v jeho ranném věku kdy hrál na klávesy pro místní funk kapely ve svém rodném městě Varně. Ve chvíli kdy přičichl k soulové muzice nebylo cesty zpět a černé vinylové desky jej natolik uchvátily, že začal sbírat vše co mělo ten správný groove. Od Funk, Soul, Jazz, Hip-Hop, Boogie, Disko až po House Afro, latin, Electroniku napříč kontinenty.

Jeho kolekce čítá něco kolem 3500 vinylů - díky tomu má velmi slušný přehled o současné muzice a kromě hostování v radiích píše články o nových deskách do různých místních magazínů.
Od roku 2004 je moderátorem v místním rozhlasu "Radio Varna" kde pravidelně každou sobotu vysílá svůj pořad "45 RPM" Radio Show. V roce 2009 rozjíždí "Funky Bites", party která hostí djs a kapely a udává aktuální směr současné funk-soul scény ve Varně.


FUNK MASTERS

31. 10. 2014
Palác Akropolis (Malá scéna), Kubelíkova 1548/27, Praha 3 - Žižkov

DJs: Dobo Marzov (BG), Norton East, Goldstar

začátek: 22.30
vstup: 60,-

FUNK MASTERS - Dobo Marzov (BG)

PhatBeatz k tématu: 

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Akce

INSIDERS LIVE

29.12.2018 (22:00)
Palác Akropolis - Malá scéna, Kubelíkova 27, Praha 3 - Žižkov

Live: MC Louis De Fumés, Kája Pičman (trumpeta)
DJz: Coolcream, Bica, Nakashi

začátek: 22.00
vstup: 50,-
info: www.insidekru.com

GRAFFITI ROCK JAM #12

20.4.2019 (11:00)
legální stěna PBS, Třebíč

12. Graffiti Rock Jam na legální stěně PBS v Třebíči.
Zajištěn pitný režim i občerstvení, stejně jako mobilní Pantograff art store stánek s prodejem barev, latexů atd.

začátek: 11.00
vstup: zdarma
info: www.facebook.com/events/324287125066383