Hej Pane Diskdžokej 3 - kvalifikace pro moravu - 7.9.- Klub Monitor

První kvalifikace Hej Pane DJ 3 proběhla v Brně, jak to tam vypadalo si teď můžete přečíst...

Akce roku, Hej Pane Diskdžokej, kvalifikace pro moravu, se letos pořádala v moravské metropoli Brně. Se svou otevřenou náručí ji uvítal Monitor klub. Ale kdo tam někdy byl, ví, že na takovou akci je to klubík až přespříliš malý a tudíž ani není divu, že to byla hlava na hlavě a místností vládlo příšerné vedro. Lidi seděli, stáli, někteří seděli i na zemi, protože od několikahodinového stání, kdy nebylo kam si sednout, je pořádně bolely nohy.
   Akce byla pořádána DEPO crew a BbaRáK magazínem, mně by ale docela zajímalo kdo vymyslel, že se uskuteční právě v Monitoru. Jakoby snad Brno nemělo větší kluby, které jsou jistě o něco vhodnější pro takovou akci, kdy se očekává nemalý počet návštěvníků.


Někdy kolem desáté (?) akce plně vypukla, jenže zpočátku pořádně kolísal zvuk a na lidičkách bylo docela vidět, že chtějí, aby se konečně něco dělo a to taky dávali docela najevo. V jednu chvíli zavládlo i ticho. Škoda, že hned ze začátku nastaly menší problémy se zvukem... Akce, poměrně špatně organizovaná, se vyšvihla až za pomocí mcs Zaga a Akim, kteří zajeli freestyle. Zaga řval jak tygr a oba rýmovali jako o život, ale v tom přišlo vyhlášení výsledků zúčastněných soutěžících djz. Na to, že šlo o kvalifikaci pro moravu, celkem slabotka. Tři djs z Brna a jeden z Ostravy je trochu málo... Do poroty zasedl slovenský dj VĚC a polský dj CRIME. 


    Jako první se umístil Brno rerezentující dj FIVE z Questablist djs crew, druhý taky brněnský Mehdi opět z Questablist, třetí Brno - Questablist -dj ARSEN a čtvrtý ostravský dj BIZZY. Po vyhlášení se Brnu ukázala českobudějovická krů - INDEX. Kluci se snažili, ale na nohy postavili jen takových patnáct, možná dvacet lidí. Atmosféra byla taková všelijaká a rapující kluky si nikdo moc nepřipouštěl, protože vzhledem k pokročilejší hodině se stupňuvalo i vedro a sedící lidi moc nevnímali, co se děje. Indexáky vystřídal brňáky nejočekávanější freestylek ... Hráč na domácím hřišti, kopající za Zlomenej Waz crew - Mc TAFROB. Tenhle člověk vyhrál den předtím Foundation #10. Proti němu se zprvu postavil Bee, jenže pak trochu nestačil a jelikož Tafrob pořád neměl dost, vystřídali Bee Akim a pak i Zaga.


        Posledním "číslem" večera byli američtí mcs Hoochie Arm Bay z Kalifornie. Předvedli hodně slušnej rap, to už ale řady lidí prořídly a bylo aspoň možný se někam hnout, aniž by vám někdo podupal nohy. A co závěrem? Co jsem tak poslouchala názory na tuhle akci, lidi čekali víc. A popravdě, kdo by nečekal od Hej Pane Diskdžokej víc, že ...


 

Komentáře

lol

no to je jednoduchi nikdo me o to nepozadal....ted nevim jak to myslis stim prostorem...if like misto? tak to by me zaujimalo gde:o]]

2 lewak

Noo když to všechno tak dobře víš, tak proč jsi to nenapsal sám? :o)) Já bych ti ten prostor klidně dala :o))

fakt seru s toho kdyz nekdo

fakt seru s toho kdyz nekdo mluvi o necem o cem vi picu...v Brne plno klubu? jo takk me rekni nejakej kde ti udelaj hiphop a je tam dobrej zvuk...ani hovno hosanku.organizacni problemi?zacalo v deset? kdyz kluci z bbaraku dojeli negdy v 8 ze vsema vjecma fakt kdyz o necem nevis nepiss o otm report frajere

2 K-Hill

4 K-Hill: prijde my dost typicke, ze okamzite ako sa nieco nepodari Bbarak sa zbavuje viny a zverejnuje detaily o organizacii. Naco zastresujete taku akciu, ked sa potom za to musite hanbit? Keby sa akcia podarila, vsade by sa pisalo - Depo a Bbarak pripravili... Nie vzdy sa vsetko podari. Treba sa len vediet k tomu postavit a priznat chybu. Ved vas nikto nezabije za to ze nevysla kvalifikacia HPDJ! Aj ked vam akcie nevychadzaju casto! Akcia v Brne bola typicky vasou akciou, aj ked tentokrat je pre vas organizoval niekto iny.

Detaily to je to koreni =)

Naprd report kdyz nezminuje vynikajici defenzivni praci Aliena u vchodu, kteryzto chranil velmi dukladne a jen diky vetsimu nez malemu mnoztvi jiste latky kterou jsem mu postupne podaval me nakonec pustil dovnitr bez placeni, cimz mi zajistil cash na jidlo asi na dva dny=))
Dale se nezminuje reakce publika na freestyle Zaga anevimjakdal kterej se tam k Tafrobovi vubec nehodil.
Jinak nic, proste Brno, always flipping =))
LokoN

uz sem to psal na bbaraku ale .))

cau,
par veci, ze si vzal alan (QUESTION POSSE) organizaci brnenskeho hpdj, tak fajn. ze je monitor takovej jakej je, to ste snad mohli vedet dopredu, technicky problemy, no nemam slov, nevim jak ste byli domluveni ze .))
mrzi me spis jina vec, jak je jasny v brne pusobi pokud je mi znamo dve particky, a to questablist a illuzionists, kteri imho jako reakce na questablist vznikli pozdeji. ale k memu udivu se nejak nezucastnlii, a opravu skoro k pobaveni si davali vlastne battle kluci s teamu. opia byl nekde ve studiu, ale co tak omo, maztah, na co ti kluci hrajou ? proc se nezucastnili, zustane asi jen u toho ze to nejak tak jak nevim bylo....
jinak skoda tech detailu, no comment.

abych to dorekl, kdyz ses tak chytra, tak povez kde bys to chtela delat ? faval ? fleda ? ta je prece zablokovana.... a faval, no comment jako.

a jinak celkem slabej report pripomina mi ten co vysel na bbaraku. asi to bude tim ze je to o te same akci ze .))

kdo se teda

kdo se teda kvalifikoval?vsichni 4,nebo jen vsichni brnaci?

organizace kvalifikaci

Jenom jsem chtěl zmínit, že organizaci kvalifikací kompletně zajišťují: pro Moravu v Brně Questposse, pro Čechy na Mělníku Mafya Crew. BBR a DEPO vše zastřešují jménem, pravidli, gramcemi, stoly - jinak to jsou nezávislé akce, na rozdíl od té finálové - 4.10. v pražském Abatonu.
Čímž chci uvést na pravou míru, že program, proluky, vystupující (mimo DJs) se řídili tím, jak bylo v Brně připraveno.
Hlavní ale je, což Dari připomněla, že je trestuhodný počet 4 DJs pro Moravu, protože je zde mnoho lidí, kteří nechtějí betlit nebo si vůbec nevěří, a to je škoda.
K.

darinka umi :o)

pekny report..moc

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování