High Times vol. 1

Pražská Roxy měla celkem zajímavý program na sobotní večer. Polská skupina Grammatik, slováci H16 + Dj´s Emmitt, Silverscreen, Rijechy a Weck slibovali kvalitní podívanou. Nevím proč, ale pražákům se prostě nechtělo přijít - prostě tragédie. Především z pohledu kapely asi nic moc příjemnýho, a na kvalitě vystoupení to bylo znát. Cenou lístku to nebylo, 150 Kč není přehnaná částka za kvalitu, kterou Grammatik předvádí, snad by pro příště takovým koncertům prospěla možná větší propagace a to i především proto, že Grammatik nehráli v ČR poprvé.

Komentáře

Polsko je shit, rozmazavaci

Polsko je shit, rozmazavaci hoven kolem huby .. nuda a za chillout platit 150 voci je moc hosii !!

Fakt . xcelo by to aj lepsiu

Fakt . xcelo by to aj lepsiu propagaciu .. :(

mane mocny

vis nemela jsme penize na metrix ani na grammatic ale ramel me zaridil vlez tot vse...proto matrix...

No ja sem videl grammatiky

No ja sem videl grammatiky nedavno v Brne...rap samozrejme krutej,ale bez DJe to prece jen neni ono,nevim jak v Roxy..peazz

v Matrixu zas mazec

gramatiky sem vydel 2x a byli fakt hruby a podle me patri po W. D. k nejlepsim polakum,ale v sobotu sem vyrazil do matrixu na Eli z Chicaga,protoze toho jen tak jako grammatiky neuvidím.Index a Paragraf hrali svoje,a Eli snimy a s jinymi mc prokladal konziky mocnyma freestylema,a jeho konzaik stal rozhodne za to.

ja tam byl

a bylo to tam v kildku..jenom mozna az moc privatni....ale grammatik zajeli hodne slusne i kdyz tam zrovna moc fanousku nebylo....

nechapu jak nekdo muze jit radsi na nakej index nebo co tam bylo,nez na GRAMMATIK..to fakt nepochopim

to sandra:ja sem zadnej vlez nevyhral....ale tech 150 ani nelituju...

JA MYLA V METRIXU A TAKY ME

JA MYLA V METRIXU A TAKY ME TO KOUSALO A PAK SME SKAKLI K ROXY A PRAVE TAM NIKDO NEBYL KONEC NA SEDMICCE A JEDNICCE NEJ\:OÚ)ALE TO HLE FAKT TRAGEDIE..TAM BYLI JEN TI CO VYHRALI VLEZ NE.O)

V Matrixzu byla lepsi

V Matrixzu byla lepsi akce??No nevim!Nerekla bych ze se Index,Paragrax a nejakej Mc z Chicaga zijici v Praze muze srovnavat z Polskou legendou.Byla jsem tam,ale fakt me mrzelo ze jsem na ty grammatiky nesla...!Kdyz koukam na ten photoreport,tak je to dost smutny...!A uz me serou jak se ty akce krejou..Kdo to ma stihat!Prosim poradatele,aby si v tom udelaly trochu lepsi system.Peace!

tykrávo to je jak v

tykrávo to je jak v hirošimě

bylo tam málo lidí

bylo tam málo lidí protože v matrixu byla lepší akce..tot celý.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování