Jam 4 Spem 2019 - Lysá nad Labem

px

Přátelé ze středočeské sekce vzpomněli na kamaráda Michala aka SPEM aka IKAR na zóně v Lysé nad Labem. #ripspem

Jam 4 Spem - Lysá nad Labem (4.5.2019) | foto © Đuke

  • 190504_SPEM_01
    190504_SPEM_01
  • 190504_SPEM_02
    190504_SPEM_02
  • 190504_SPEM_03
    190504_SPEM_03
  • 190504_SPEM_04
    190504_SPEM_04
  • 190504_SPEM_05
    190504_SPEM_05
  • 190504_SPEM_06
    190504_SPEM_06
  • 190504_SPEM_07
    190504_SPEM_07
  • 190504_SPEM_08
    190504_SPEM_08
  • 190504_SPEM_09
    190504_SPEM_09
  • 190504_SPEM_10
    190504_SPEM_10
  • 190504_SPEM_11
    190504_SPEM_11
  • 190504_SPEM_12
    190504_SPEM_12
  • 190504_SPEM_13
    190504_SPEM_13
  • 190504_SPEM_14
    190504_SPEM_14
PhatBeatz k tématu: 

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Akce

STRAWBERRY FIELDS 2019

22.6.2019 (10:00 - 21:00)
Plechárna, Bryksova 1002/20, Praha 9 - Černý Most

Live: PSH, The Cello Boys, Yellow Sisters, Zero Club
DJs: Madam Lily
Speaker: Ondřej Volejník
Doprovodný program: Strawberry Skate Contest, divadlo Squadra Sua, …

Osmý ročník volnočasového festivalu Strawberry Fields.

začátek: 10.00
vstup: zdarma
info: www.strawberryfields.cz / www.facebook.com/events/2253022854919731

GAMBRZ FEST 2019

29.6.2019 (14:00)
U Veselé kozy, Nadražní 2a, Praha 5

Live: Gambrz Reprs, Jim Čert, Vole, Ptakz, C:/lean Water
DJs: Maro, Midok & Relok

Spoustu zážitků, ale málo vzpomínek - to je už 8. ročník Gambrz Festu!

začátek: 14.00
vstup: 150,-
info: www.gambrzreprs.cz / www.facebook.com/events/443949709505522

ČELART 2019

29.6.2019 (14:00)
Městský stadion Čelákovice, U Kapličky, Čelákovice

Live: Jamchestra, Zuzana a Kocouři, Počasí, Qwil, Rape Act, Duo Rakašvili, Adam Čapek, Potulný hormon Lukáš Heinz, Music Please Tent

Vystavující: Oldskool Killamike, Sklon, Adost, Poet 213, Pablito Postler, Simon, Ke Lim Ek, Prt Art, David Skuhravý, Flo Da, Ivan Štindl, Sarley Art, Markéta Henyšová, Evz Enia, Džejn, Juriet Cosplay, Lukáš Blažek, …

začátek: 14.00
vstup: dobrovolný
info: www.facebook.com/events/1053174921545158