Mad Drum Beat Area festival otevírá sezónu!

Ano, festivalovou sezónu, alespoň co se týče hiphopu zahajuje právě Mad Drum. Dne 12.7. v open-air areálu Výrava poblíž Hradce Králové kluci ze štrýtu organizují festival Mad Drum Beat Area a to rovnou na dvou stagích.

Mad Drum Beat Area festival otevírá sezónu!


Plakát Akce


Pod hlavičkou prvního většího festiválku se skrývají koncerty u nás známých Grammatik s Eldem v čele, dále pak Ontoppadiz které známe z desky Indy a Wich nebo z kompilace From Amsterdam to Praha. Ze Slovenska přijedou Kontrafakt s výborným emceem, showmanem a beatboxerem Rytmusem, jeho djejem Aneškou - čerstvým vítězem mistrovství Slovenska v djingu, s nimi Vec ze Zlatych Moravec který se představí jako dj i jako mc.

Každý z účastněných zajede vlastní koncert z nových i starých věcí a poté se připojí k další partě která se festivalu účastní - a totiž k Indy a Wich. Kluci koncipují festival tak, aby také konečně mohli zahrát svoje věci z alba My3 komplet včetně všech hostů, v originálních aranžích atd, tzn. byste měli slyšet koncert tak jak ho znáte z desky. Celá show bude natáčena jak zvukově, tak obrazově. Pokud to technika umožní a také umělci, měli byste tento záznam nalézt na některém z našich hiphopových webů volně ke stažení.


Jako Djś uslyšíte holandského Flexe, DNS /ex-Dmc champion/, Wiche, Anešku a polské překvapení, které přijede společně s Grammatik....
Druhou již zmiňovanou stagí bude Breakbeat stage kde zareprezentují přední čeští nu-skool breakbeat dj´s. Takže na svý si přijdou i milovníci hiphopu na 45rpm : )


Celý jednodenní-noční festival provází řada doprovodných akcí - od turnaje ve stolním fotbálku /8stolů!!!!/ o věcné ceny, přes módní přehlídku streetwearové firmy Atom Rat až k nočně - erotické soutěži za svitu ohně - Miss Wet Shirt.
Pro milovníky malých koleček MD připravilo speciální exhibici "best inline trick" a pro orientu chtivé by měla být také k dispozici čajovna. V areálu Výrava je možnost kempování zdarma, celý prostor je open-air s částečně zastřešeným pódiem, tzn. i v případě špatného počasí lze akci uskutečnit, což je příjemná zpráva.
Celé vstupné se podařilo udržet na velmi slušné ceně a to je 150,-- za program od 17:00 do 05:00 do druhého dne. Pokud byste chtěli zainvestovat 300,-- za "speciální" cenu dostanete kromě lístku také jakékoli CD z produkce Mad Drum které si vyberete /Indy a Wich, From Amsterdam to Praha, Nazov Stavby/. 12.7. areál Výrava poblíž Hradce Králové - MAD DRUM BEAT AREA.


Plakát Akce

Komentáře

a nezapomeňte na HH Kemp:)

a nezapomeňte na HH Kemp:)

Zdar Tome,

co ten BMX jam,bude???

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Akce

GRAFFITI ROCK JAM #13

6.6.2020 (11:00)
legální stěna PBS, Třebíč

13. Graffiti Rock Jam na legální stěně PBS v Třebíči.
Zajištěn pitný režim i občerstvení, stejně jako mobilní Pantograff art store stánek s prodejem barev, latexů atd.

začátek: 11.00
vstup: zdarma
info: www.facebook.com/events/469390010444166