MC LOGIC v rámci Bassinfection 2014

px

V rámci Bassinfection 2014 vystoupí londýnský rapper LOGIC, který patří mezi jednoho z nejvýraznějších MCs a průkopníků newskool hip hopu v UK. Je znám svým kritickým postojem k společenským poměrům. Na Bassinfection se budete moci těšit na jeho premiérové vystoupení ve střední Evropě za doprovodu DJ Snuff.

Logicovu tvorbu bychom mohli definovat jako hudební "lyrickou" misi, která na sebe v poslední době začíná nabalovat stále více a více fanoušků. Nabízí se jednoduché doporučení. Pokud už tě nebaví poslouchat "rap bez obsahu", pokud máš dost rapperů, jejichž ego připomíná bublinu, která brzo splaskne, tak zbystři smysly Hlavní zbraní Logica jsou totiž úderné texty s výrazným sociálním a politickým kontextem, které vycházejí ze samotné podstaty hip hopu, jakožto aktivistického, občanského hnutí!

Na této myšlenkové platformě se Logic setkává (a spolupracuje) s další významnou postavou současné anglické alternativní hip hopové scény, LOWKEYm, se kterým založili úspěšný projekt The Peoples Army. Na tento stále více sílící "movement" se v současnosti nabalují další osobití MCs (např. English Frank, Mic Righteous, Big Cakes aj.) s obdobnými názory na smysl a úlohu hip hopu.

Benjamin Zephaniah (známý britský spisovatel) označil Logica za "geniálního básníka", jehož hudba lidem pomáhá a dodává jim naději.

MC Logic - Bassinfection 2014


BASSINFECTION 2014

11. 4. 2014
Zbrojovka, Lazaretní 1/7, Brno - Židenice

Live: MC Logic (The Peoples Army / UK), Nãnci & Phoebe (UK), Changing Faces (SK), Cimbálovka Veronica, Max W., Dr. Balkan
DJs: Snuff (UK), Side9000, Don Pedropoulos, Parabot, Evol Intent (USA), Gancher & Ruin (RU), Mefjus (AT), Subtension (SK), Methlab DJ (UK), Intuitive Lab, Orea, Duboise, Pier, Helmut, Elpecho, Ntkz, Killa & Doox, Mercur, Vaczech

HIP HOP & DUBSTEP STAGE

MC LOGIC (The Peoples Army / UK)
DJ SNUFF (The Peoples Army / UK)
DJ MEHDI (Que?tion radio)
SIDE 9000 (Owntempo rec.)
DON PEDROPOULOS (142 bpm)
PARABOT (Pohon crew)

začátek: 21.00
vstup: 350,- / 300,- (do 22.00)
předprodej: 250,- / www.smsticket.cz/vstupenky/2109-bassinfection-2014.aspx

BASSINFECTION 2014

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Akce

GRAFFITI ROCK JAM #11

28.4.2018 (11:00)
stěna PBS Industry, Průmyslová 162, Třebíč

Jedenácté pokračování Graffiti Rock Jamu v Třebíči.

mobilní Pantograff shop, hudba, točené pivo, …

začátek: 11.00
vstup: zdarma
info: www.phatbeatz.cz / www.facebook.com/events/978182915656837