Once, I Will Be Happy Again od DJ Zerwox

Tracklist:

  1. Takagi Masakatsu - Primo
  2. Illogic - First Trimester
  3. RJD2 - Work
  4. Daedelus - Back Doorbell
  5. Mike Ladd - Sail Away Ladies (traditional, After Odetta)
  6. Four Tet - Unspoken
  7. GM Grimm - Stable
  8. Count Bass D - Jussa Player
  9. The Most Beautifull And Saddest skit (pt. 1)
  10. Goran Bregovic - In The Dead Car feat. lggy Pop
  11. The Streets - Blinded By The Lights
  12. Blockhead - Triptych pt. 1
  13. Buck 65 - Cries A Girl
  14. Cage - Subtle Art Of The Break Up Song
  15. Joie Do Vivre skit (tribute to Jim Jarmusch pt. 2)
  16. Josh Martinez - Time Alone
  17. Prefuse 73 - Storm Returns + Pri The Honey Dark- Can I?
  18. Daedelus - Snooze Button
  19. Funkstorung - BAsic P.P.O. Blues f. Quadraceptor & DoseOne
  20. Shadow Huntaz - Massive
  21. CunninLynguists - Missing Children feat. Braille
  22. PSH - Nemám Rád feat. Lela
  23. Pest - Chicken Spit + East Flatbush Project - Tried By 12

Všechna práva vyhrazena - ©ZERWOX 2007 & ©PHATBEATZ.cz 2007

Akce

STRAWBERRY FIELDS 2019

22.6.2019 (10:00 - 21:00)
Plechárna, Bryksova 1002/20, Praha 9 - Černý Most

Live: PSH, The Cello Boys, Yellow Sisters, Zero Club
DJs: Madam Lily
Speaker: Ondřej Volejník
Doprovodný program: Strawberry Skate Contest, divadlo Squadra Sua, …

Osmý ročník volnočasového festivalu Strawberry Fields.

začátek: 10.00
vstup: zdarma
info: www.strawberryfields.cz / www.facebook.com/events/2253022854919731

GAMBRZ FEST 2019

29.6.2019 (14:00)
U Veselé kozy, Nadražní 2a, Praha 5

Live: Gambrz Reprs, Jim Čert, Vole, Ptakz, C:/lean Water
DJs: Maro, Midok & Relok

Spoustu zážitků, ale málo vzpomínek - to je už 8. ročník Gambrz Festu!

začátek: 14.00
vstup: 150,-
info: www.gambrzreprs.cz / www.facebook.com/events/443949709505522

ČELART 2019

29.6.2019 (14:00)
Městský stadion Čelákovice, U Kapličky, Čelákovice

Live: Jamchestra, Zuzana a Kocouři, Počasí, Qwil, Rape Act, Duo Rakašvili, Adam Čapek, Potulný hormon Lukáš Heinz, Music Please Tent

Vystavující: Oldskool Killamike, Sklon, Adost, Poet 213, Pablito Postler, Simon, Ke Lim Ek, Prt Art, David Skuhravý, Flo Da, Ivan Štindl, Sarley Art, Markéta Henyšová, Evz Enia, Džejn, Juriet Cosplay, Lukáš Blažek, …

začátek: 14.00
vstup: dobrovolný
info: www.facebook.com/events/1053174921545158