Open Street - Flat 2004

Něco z historie Flatlandů na Strahově a Inside Kru - Již je tomu nemálo let, kdy partička floutků, flákajících se Břevnovskými ulicemi a navštěvující sedmou třídu druhého stupně ZŠ Marjánka, došla až na místo bývalého cvičiště pro psy. Zjistila, že před rokem zde někdo postavil streetballový koš, a že tam chodí hrát parta jakýchsi lidí. Z těch se vyklubali stavitelé a naši dobří kámoši. Pak už jsme tam chodili pořád. Chlastali první flašky, čmárali první tagy, pálili jsme lavičky a později brka. Tradicí se stal termín "poslední školní víkend", kdy jsme se nejprve slejzali jen chlastat, později přitáhli muziku (v tý době frčel Real Acid Juice), a pak přirozenym vývojem byl první punk, rock, reggae fesťáček a následovala řada hip-hop & jungle parties, později doplněné o flatlandové závody a jamy...

Dne 11. září "04" opět ožije náš oblíbený plácek v Břevnově. Uskuteční se tu x-tý ročník pravidelné open-air akcičky, kde se bude dít následující:

Kromě již tradičních sportovních disciplín - streetballu a flatlandu, zde oko účastníka může spočinout na autobusu Karosa, který si vezmou do parády mistři barev - Dize, Most, Duke a Mark. Bude zde také vystaveno Markovo dílko z poslední akce "Delta fours". Pro žíznivý jazyk bude přichystán točený Gambrinus 10% i jiné, tvrdší záležitosti. Samozřejmě též nealko pitivo, a pro jazyk mlsný také klobásky. Je zde dost místa na všechny možné sporty, či piknik, takže nezapomeňte nezbytné vybaveníčko s sebou!
K tomu všemu zahrají DJ´s Inside Kru a jejich přátelé z Basetix a Bassys. Z gramofonů se bude hrát downtempo, jazz, hip-hop, ragga a raggajungle. Při soumraku se začne malovat, autobus nasvítíme a zahrají břevnovští bubínkáři s didgeridoo. Pak by měl následovat koncík IK a přijde nám ukázat své umění i náš milý a všudevítaný host, beatboxer Marko D. Měli by zde být i natočeny pasáže do připravovaného klipu IK. Připravena jsou nějaká světla a pro ty, co vydrží ranní bitvu s Kanadou až do úplného roztečení! :))


OPEN STREET / FLAT 2004

Kdy: Sobota 11.9.2004 - od 14:00 do 22:00, podle nazlobenosti policie možno i déle... :)


Kde: Areál streetballového hřiště v parku Ladronka, Praha 6 - Břevnov

Komentáře

2 Bica

hehe :))

open street/flat

autor: Tačud :))

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování