Skeme Richards z Rock Steady Crew v Praze

px

Funk Masters na další vypečený mejdan, který má ten správný groove na kterém byste rozhodně neměli chybět. Po Florianu Kellerovi či Mitch Alive k nám míří další hvězda, člen Rock Steady Crew a jeden z nejuznávanějších djs bboy komunity; SKEME RICHARDS ze Spojených Států. O support se postarají ostřílení hoši C.O.D.E. z bratislavského Nu Spiritu & DJ Goldstar.

SKEME RICHARDS

Rock Steday Crew, Hot Pease and Butta, US

Skeme je DJem, producentem a aktivním členem hiphopové kultury už téměř 30 let. Za ta léta strávenými za gramcemi na různých parties po celém světě mu právem náleží označení jako jedna z nejrespektovanějších postav světové bboy, hiphop a funk komunity.

Pochází z Philadelfie, města DJ králů jako je například Jazzy Jeff a hraje vše od Breaks přes Hip Hop až po Funk & Soul. Je členem proslulé Rock Steady Crew & Hot Peas and Butta a už dlouho se zaměřuje na djing pro bboys - specialitou je že hraje pouze z vinylových desek, což na různých bboy beattlech vyžaduje velmi velkou koncentraci a rychlost měnění vynilů na gramofonech.

Spolupracoval s umělci jako jsou Maseo (De La Soul), Tony Touch, Bobbito, DJ Nu-Mark (Jurassic 5), Pete Rock, DJ Premier, Bahamadia, J.Rocc (Beat Junkies), Miles (Breakestra) a se spoustou dalších…


SKEME RICHARDS

23. 5. 2014
Palác Akropolis (Malá Scéna), Kubelíkova 1548/27, Praha 3 - Žižkov

DJs: Skeme Richards (Rock Steady Crew / US), C.O.D.E. (SK), Goldstar

začátek: 22.00
vstup: 60,-

SKEME RICHARDS // 23.5.2014

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování