Soutěž o 2 x 1 vstup na SCHOOLBOY Q

px

Po delší době zaduní v pražském klubu Roxy hiphopové beaty v podání kalifornského rappera SchoolBoy Q, vlastním jménem Quincey Matthew Hanley. Uvítej jaro volným vstupem na koncert Schoolboy Q. Hrajeme o 2 x 1 vstupy na koncert.

Soutěžní otázka:

Ve které hudební kapele je Schooboy Q členem?

Správnou odpověď zasílejte na: info@phatbeatz.cz
Nezapomeňte uvést do mailu: celé jméno a telefonní číslo.
Jako předmět zprávy zadej: BOY

Pravidla soutěže: Každý může pod jedním jménem soutěžit pouze jednou. Jestliže nebude zadáno celé jméno a ostatní kontaktní informace soutěžící nemůže být zařazen do soutěže. Osobní informace nebudou použity pro další účely, slouží pouze pro komunikaci s výhercem.

Soutěž byla ukončena !
Výherci jsou zveřejněni v den ukončení soutěže v komentářích.


SCHOOLBOY Q

14. 5. 2014
Roxy, Dlouhá 731/33, Praha 1 - Staré Město

Live: Schoolboy Q (USA), Isaiah Rashad (USA)

začátek: 20.00
předprodej: 440,- (+poplatky)

SCHOOLBOY Q - Roxy


SCHOOLBOY Q

Předtím, než se Schoolboy Q proslavil jako rapper, živil se mimo jiné i jako drogový dealer. V roce 2009 se Hanley upsal v Carson (Texas) nezávislému labelu Top Dawg Entertainment (TDE), a na konci roku 2011, si zajistil nahrávací smlouvu s labelem Interscope Records. Hanley je také členem hip hop skupiny Black Hippy, spolu s kamarády a kolegy West Coast rappery Ab-Soul, Jay Rock a Kendrick Lamar.

Již v roce 2008 Hanley vydal svůj první celovečerní projekt, mixtape s názvem ScHoolboy Turned Hustla. O rok později vydal druhý mixtape pojmenované Gangsta & Soul. Poté následovalo samostatné nezávislé album nazvané Setbacks (2011). Album bylo pouze pro digitální prodej. Během krátké doby dosáhlo 100 příčky v US Billboard 200 chart, prodalo se neuvěřitelných 1 000 kopií během prvního týdne. Druhé album bylo také pouze pro digitální prodej. Obsadilo 111 příčku ve stejné anketě, ale prodalo se během stejného období 3 900 kopií jen v USA. Rapidní výstřel prodejů Hanleyho nakoplo ještě víc.

Po podepsání smlouvy s Interscope Hanley následně pracoval na svém debutovém studiovém albu nazvané Oxymoron. Album, kterému předchází singly Yay Yay, Collard Greens, Man of the Year a Break the Bank, bylo puštěno do sítě 25. února roku 2014.

Schoolboy Q - Break the Bank

Právě svým nejnovějším albem Oxymoron by rád ospravedlnil své předešlé hříchy, které omlouvá tím, že vše dělal pro dobro své dcery Joe. Album, na kterém by se měl produkčně podílet mimo jiné Pharell Williams, se zabývá také historií legendárního amerického gangu The Crips. Pražské fanoušky jistě také potěší, že rappera přijede podpořit další stálice amerického hvězdného hiphopového nebe, Isaiah Rashad. Rodák z Chattanoogy ze státu Tennessee právě vydal debutové EP Cilvia Demo a renomovaný americký magazín Complex ho označil za jednoho z rapperů, kteří o kterých bude v roce 2014 ještě hodně slyšet.

Alba

  • Setbacks (2011)
  • Habits & Contradictions (2012)
  • Oxymoron (2014)

Schoolboy Q ft. BJ The Chicago Kid - Studio

Komentáře

výherci

Phatbeatz robot vylosoval z hojné účasti tyto muže:
Dávid Ž.
Tomáš V.

Výherci byli informováni. Ostatním díky a hurá na další soutěž.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Akce

STOP ZEVLING vol. 12

8.9.2018 (10:00)
Skatepark Černý Most, Bryksova 1002, Praha 9

Live: Hugo Toxxx & James Cole ft. La4, Dr. Kary & Mr. Cocoman, Pain & Batrs, Xavier Baumaxa, La Pneumatiq, Selector Boldrik B2B DJ Kaya, Piqi Miqi, Dirty Airlines

Sport Jam - Turnaje (registrace od 20.6.2018): fotbal, nohejbal, ping pong, street ball, olympiáda žen, kubb, petanque
Veletrh neziskových organizací, BMX Contest, Graffiti Jam, Cestovatelská přednáška, Fotokoutek, Workshop pracovních příležitostí, …

začátek: 10.00
vstup: dobrovolný
info: www.facebook.com/events/481137582259990