13. ročník sportovně-kulturního festivalu Stop Zevling na Černém Mostě

Je to tady! 13. ročník kulturně-sportovního festivalu Stop Zevling se nezadržitelně blíží a s ním bohatý, pestrý program pro všechny věkové kategorie.

Sport Jam

Sport Jam nabídne sportovní turnaje ve fotbale, nohejbale, ping-pongu, streetballu. Zahrát si u nás můžete také tradiční skandinávské hry jako Kubb, Mölkky nebo Spin Ladder. Letošní novinkou bude dětská olympiáda a nábor do florbalového týmu Prague Tigers. Pro (nejen) malé fotbalové fanoušky bude k dispozici Fotbalová akademie Praha, která odehraje přátelské utkání a poradí jak začít trénovat a kam se lze přihlásit a začít svou vysněnou fotbalovou kariéru. Svou sílu a vytrvalost si budeš moci vyzkoušet na Iron Man soutěži a Decathlon Černý Most pro tebe připravuje svou zónu, kde si vyzkoušíš různé sporty a vybavení. Pokud hledáš brigádu nebo práci, tak ti na místě poradí jak u nich začít. Sportovní částí bude provázet Inge z Hor a DJs ADZi a Probe.

Street Jam

Street Jam odstartuje od 10:00 hodin charitativním během po Černém Mostě. Výtěžek ze startovného půjde na podporu nemocných cystickou fibrózou. V Plechárně Černý Most jsme připravili interaktivní zónu, kde se odehraje turnaj ve stolním fotbálku, najdeš tu deskové nebo arcade hry a pro děti zde bude workshop ve stavění Lego kostiček. Skatepark tradičně obsadí BMX rideři a rozjedou svou dechberoucí jízdu. Určitě nevynechej a hned vedle nich Graffiti Jam by Grafficon pod nimiž zdi ožívají! Na místo činu se po kratší odmlce vrací Black Bridge Car fest a věříme, že to přitáhne všechny milovníky aut. Sraz tuningových aut, veteránů a filmových aut opět na Stop Zevling.

Přes den se budeš moci občerstvit v Gastro Zóně, kde si vybere jak vegan, tak masu libující gurmán. Pestré a lahodné menu obstarají Vegangrill, Pirohárna, Boss Burgers, Café Bike a Cukrárna Havana. Městečko volnočasových aktivit nabídne přehlídku neziskových organizací a volnočasových aktivit pro všechny bez rozdílu. Tak třeba: ukázka Taekwon-Do a karate, klasické a latinskoamerické tance z dílny Astra Praha, divadelní pohádka pro děti Karla Zimy a Jarmila Škvrny a mnoho dalšího. Na festivale bude mít své místo i Coca Cola HBC, která bude prezentovat projekt To dáš! Cílem projektu je podpořit mladé znevýhodněné lidi a to formou zábavných tréninků a motivačních workshopů. Coca Cola HBC tu bude mít vlastní stan, kde se dozvíte spoustu užitečných informací. K dispozici bude právnička a pomůže zodpovědět praktické dotazy (každý jednou bude řešit nájemní smlouvu a tak, že ?). Pokud se chceš osobnostně rozvíjet, tak na tu správnou cestu tě navede kouč z české asociace koučů.

Hudební část

Hudební část otevře ve 16:00 hodin moderátorka a zpěvačka Emma Smetana a poté převezme štafetu indie-popová skupina Nano, hodně moc doporučujeme! Pro fanoušky drum and bass a elektronické hudby mají speciální set připraveni zahraniční Transmitter. S blížícím se večerem budeme přitvrzovat a nastoupí diktát od Dvojlitrboyzz a taky grimeová lahůdka v podobě společné show Smack One, White Russian a Huclberry.

Stop Zevling je festival podporující lidi v jejich aktivním životě a rozvoji. Cílem je každý rok vyhlásit STOP ZEVLINGu. Zastáváme názor, že sport, kultura a činnosti, které pomáhají dané lokalitě, v níž žijí, je to, co naši společnost posune dál.


STOP ZEVLING 2019

14. 9. 2019
Plechárna, Bryksova 1002, Praha - Černý Most

SPORT JAM (10.00)

Areál ZŠ Vybíralova, Vybíralova 964/8

Turnaje: Fotbal (4+1), Nohejbal (trojice), Ping Pong (jednotlivci), Olympiáda dětí, Kubb, Pétanque (jednotlivci)
Aktivitiy: Decathlon Zóna, Nábor do florbalového týmu Prague Tigers, Představení malých fotbalistů FC Admira Praha
Registrace do turnajů - http://stopzevling.cz/festival/

DJs: ADZi, Probe
Moderuje: Inge z Hor

STREET JAM (10.00)

Bryksova 1002/20, Černý Most

Live: Smack One, White Russian, Huclberry, Dvojlitrboyzz, Transmitter, Nano, DJ Mr. Funky Machine, Emma Smetana
Moderuje: Vlado

Aktivity: Charitativní běh pro nemocné Cystickou Fibrózou, BMX Jam // Djs Dug, Scaffer a ILL Rock, Street Ball, Iron Man, Black Bridge Car fest vol. 3, Graffiti Jam, Plechárna - Arcade a deskové hry, turnaj ve stolním fotbálku, workshop ve stavění lega pro děti, Městečko volnočasových aktivit - neziskové organizace, tetování na banány, skákací hrad, taneční škola a mnoho další

AFTERPARTY

Cover Place, Generála Janouška 1060/2, Praha - Černý Most

začátek: 10.00
vstup: dobrovolný

STOP ZEVLING 2019

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování