Strakonice Graffiti Jam v rámci akce South Rocks 2019

South Rocks vol.7 je mezinárodní hiphopový Bboy, Graffiti a DJ jam, zároveň URBAN festival rozšířený o zajímavé přednášky, juniorskou soutěž, speciální taneční exibice, skate contest, promítání dokumentu Puzzle of Hip Hop, Sell your sh#t market, dvě kvalitní parties a chill out zónu. Celá akce je zabalena do víkendového balíčku jižanské přátelské atmosféry v čele s legendárním barmanem s možností přespání a snídaně za přátelskou cenu.

Letos se kromě velké řady domácích i zahraničních hostů, tanečníků, umělců můžete těšit na live-looping DJing v podání DJ Wave ze Španělska a zkušené kvalitní vinyl DJs z České Republiky, Anglie, Francie a Norska.

Nenech si tuto akci ujít a přijeď se k nám podívat 11. - 13. řijna 2019 do jihočeských Strakonic. Ubytujeme Tě a naservírujeme ti víkend plný vědomostí, inspirace a neřízené zábavy.

Dej si náladu loňského ročníku.

SOUTH ROCK 2019 - Graff Jam

12. 10. 2019

V sobotu 12. října bude od 10.00 v podchodech pod ulicí Katovická graffiti jam s podporou PhatBeatz. K první stěně se dostanete z ulice Lázeňská (podchod #2). Druhou najdete na rozmezí ulic U Sv. Markéty a Nábř. Otava (podchod #3). Obě loakce nabízejí 20 až 25 míst. Na místě bude k dispozici podetěr v podobě "gumáče".

Mapu kde lokace (podchody #2 a #3) najít a jejich stav před dvěma lety najdete v reportu ze Strakonic.

SOUTH ROCK 2019 - Graff Jam

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování