Votvírák 2012 má již téměř kompletní program

Svátek české a slovenské hudby Festival Votvírák, konaný tradičně v polovině měsíce června (letos v termínu 15.-17.6.) na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích, již prakticky zkompletoval svůj hudební program.

Ve hře tak zůstávají vlastně jen tři volná místa pro mladé kapely, které o ně v současné době bojují v soutěži Votvírák Talent, konané ve spolupráci s magazínem HelpMusic. Jediným kriteriem soutěže je přízeň hudebních fanoušků vyjádřená jednotlivým soutěžícím (více informací o soutěži Votvírák Talent 2012 najdete na www.votvirak.cz).

Festival Votvírák je  festivalem multižánrovým, zahrnuje širokou škálu hudebních směrů a představuje svým návštěvníkům celou řadu kapel, které byste spolu na jedné akci určitě nečekali. Ve svém programu vždy překvapí zařazením zajímavých interpetů, kteří na festivalech běžně nevystupují, pravidelně se zde objevují i kapely či interpreti, kteří hlásí svůj návrat na scénu. Nejinak je tomu i letos.

Pro fanoušky hip hopu je připraven opět program velmi kvalitní a pestrý. Stage na Festivalu Votvírák je pravidelně přehlídkou toho nejlepšího a nejzajímavějšího z domova (a také ze Slovenska), co si může fantazie fanouška vůbec představit. Nové věci z letos vydaných desek předvedou skvělí Prago Union a livě Band, (živou kapelu s sebou budou mít i někteří další vystupující),  slovenská Moja RecMC Gey, který se na festivalu představí spolu s DJ Fattem. Na Votvíráku 2012 vystoupí také Vec nebo Champion Sound. A jistě se všichni budeme těšit i na TyNikdy Label Showcase a další vystupující v programu, který pojede až do časných ranních hodin.


VOTVÍRÁK 2012

15. 6. 2012
letiště Boží Dar, Milovice (25km od Prahy)

Live: Prago Union a livě band, Majk Spirit, Moja Reč, MC Gey + DJ Fatte, Vec, Champion Sound , …

vstup: 290,- / 900,- (VIP)
předprodej: 140,- / www.ticketstream.cz / www.ticketpro.cz

VOTVÍRÁK 2012

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Akce

GRAFFITI ROCK JAM #13

2.5.2020 (11:00)
legální stěna PBS, Třebíč

13. Graffiti Rock Jam na legální stěně PBS v Třebíči.
Zajištěn pitný režim i občerstvení, stejně jako mobilní Pantograff art store stánek s prodejem barev, latexů atd.
Afterparty klub B, Rap, DJs…

začátek: 11.00
vstup: zdarma
info: www.facebook.com/events/469390010444166