WAKE UP JAM 6. - Retro Music Hall, Praha

px

V sobotu 21. ledna se konalo již šesté pokračování legendary akce Wake Up Jam a pražský klub Retro Music Hall tak žil jedinou věcí: b-boyingem.

Energie lítá sálem už na úvod. Rush hour a místní b-boys a b-girls hrotí za zvuků DJ Australana ve třech circlech. Okolo chodí a jestřábím okem vše sleduje jediný porotce, kterým nebyl nikdo menší než ikona Poe One. Ten velmi pečlivě vybírá, čí styl si zaslouží prokousat do šestnáctky nejlepších, která si to rozdá v battle pavouku.

Je vybráno. Speaker Lil Pablo svolává publikum, na pódiu zvukové kormidlo předává DJ Australan kapele dnešního večera – Champion Sound a battly se můžou roztočit. Úroveň se stupňuje. Stejně jako napětí, kdo bude dnešním králem. Surová energie a nadšení pro věc v krystalický podobě. Grácie, s jakou Alfonzo řešil za chodu všechny problémy. Svornost b-boys, kteří se sjeli ze všech koutů a aby se mohli vůbec zúčastnit, zaplatili vstupný. I polský b-boy, který celý Jam vyhrál a domů jel s baťohem plným respektu, nechal na začátku na dveřích kilo. Skvělá atmoška, ve vzduchu během battlů lítali emoce, ale skončil battle, skončila řevnivost a výsledek, kterej určil nejpovolanější v domě – Poe One všichni přijímali s pokorou a bez výhrad… Je dobojováno, objímačky, sláva všem zúčastněným a soundtrack k planoucím emocím hraje Champion Sound.

Jak skvěle tanečníci reagovali na muziku, jaký props dávali kapele… Zkrátka skvělý, skvělý, skvělý. Hodně jsme se na tuhle akci těšili a jediný, co nás teď mrzí, že už je po ní. Neuvěřitelnej zážitek.


WAKE UP JAM 6.

21. 1. 2012
Retro Music Hall, Francouzská 75/4, Praha 2 - Vinohrady

Live: Lil Pablo (SK), Champion Sound
DJs: Australalan
Speaker: Lil Pablo (SK)
BBoys: Poe One (USA)

1 vs 1 battle, preeliminace v Rush Hour

WAKE UP JAM 6.
WAKE UP JAM 6.
WAKE UP JAM 6.
WAKE UP JAM 6.
WAKE UP JAM 6.
WAKE UP JAM 6.

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování