Zverina & Shomi v pondělí na Freestyle Mondays!

MCs jsou samostatný živočišný druh a je třeba jim ušít párty přímo na míru. V posledních letech se situace pro ty, kteří používají slovo a mikrofon jako svou hlásnou troubu značně zlepšila. V Praze už mohou už nějaký ten rok každý týden chodit trénovat na Frýstajlový střeva v klubu Červ a počet open mic jamů se zvýšil nejen v matičce Praze. Freestyle Mondays funguje úspěšně v pražském klubu Chapeau Rouge už druhým rokem a jde o akci, která slouží primárně právě MCs. Tenhle mejdan se koná v současnosti ve svém "rodišti" New Yorku a před několika měsíci se rozběhl i ve francouzském Štrasburku. V pondělí 16.4. proběhne dubnové pokračování Freestyle Mondays v našem hlavním městě a hosty budou odborníci na slovo vzatí-slovenští top freestyle MCs  Zverina & Shomi.

Freestyle Mondays není nutno příliš představovat a výjimečnost této událostí tkví především v tom, že každé třetí pondělí v měsíci doprovází příchozí MCs, beatboxery či zpěváky živá kapela, kterou je pražská partička Sounday. Tahle kapela s frontmanem MC Ondrou se skvěle sžila s moderátory MCs Metodějem a Dozerem a sami si můžete už v pondělí na vlastní kůži vyzkoušet, že s bicími za zády se rýmuje skoro samo. Odhoďte obavy a ukažte se před přátelským publikem. Nezáleží na tom, zda dáváte freestyle nebo svoje texty, jestli dáváte přednost hip hopu, reggae či rychlejšímu rapu ani na tom jakým jazykem mluvíte nebo jak moc jste zkušení. Stačí jen dorazit na místo a chopit se mikrofonu!

V dubnu budou mít všichni ti, kteří se střídají u majku jedinečnou příležitost zajamovat si na jednom pódiu s dvěma top slovenskými MCs. Zverina & Shomi aka Freestyle Assassins přivezou do Prahy svou freestylovou show a těšit se můžete i na jejich vystoupení s živou kapelou.  Zverina to je jméno, které si své ostruhy na československé scéně už dávno vybojovalo. Je několikanásobným vítězem různých freestyle battlů, spolupracuje s Vecem, je součástí freestyle projektu Chobotnica a jeho nezapomenutelná vystoupení se vyznačují neskutečnou energií a živelností. Shomi  je bratislavský rodák na vzestupu a můžete ho znát například díky hostování na albu Grimasa, spolupracoval s členy Ty Nikdy labelu, El Kamou, Drtivou Menšinou a patří k top slovenským freestylerům. Jak Shomi tak Zverina se posunuli od freestyle rapu k vlastní tvorbě a oba mají za sebou své sólo alba. A pávě proto jsou ideálními hosty Freestyle Mondays a mohou být vzorem a inspirací pro spoustu svých méně zkušených kolegů. V pondělí je určitě bez debat, na co se těšit!

Kromě kapely Sounday s vokalistkou Flowe nebudou chybět ani Djs, kteří doprovodí odvážlivce u mikrofonu v přestávkách, kdy má živá kapela pauzu a budou návštěvníky klubu bavit až do rána. Za gramofony to tentokrát rozjedou DJs: Shock O', Scaffer, Watra a Yofre. Pokud jsi MC, beatboxer nebo zpěvák a zúčastníš se jamu, můžeš mít vstupné na Freestyle Mondays zdarma, stačí se zaregistrovat a vzít mikrofon do ruky. Návštěvníci mohou ušetřit nějakou tu korunku, pokud si skočí do neděle na bar klubu Chapeau Rouge, kde pořídíte vstupenku za 80,-Kč. Lístky si samozřejmě můžete koupit stejně tak na místě. Pro ty, kteří nemají představu, jakže asi tenhle mejdan probíhá, přináší Repro Studio sestřih s březnového vydání. Zkrátka a dobře, okuste tenhle jedinečný koncept a doražte 16. dubna do Chapeau Rouge na Freestyle Mondays. Nemusíte mít strach ani, pokud jdete druhý den do práce nebo školy. Začíná se v 20:00 a vše podstatné se odehrává do půlnoci… Všechny informace o Freestyle Mondas najdete na www.freestylemondays.cz.


FREESTYLE MONDAYS!

16. 4. 2012
Chapeau Rouge, Jakubská 647/2, Praha 1 - Staré Město

Live: Zverina (SK), Shomi (SK), Sounday, MC Metoděj, MC Dozer, Flowe
DJs: Shock O', Bodisan, Yofre, Scaffer

openmic freestyle session

začátek: 20.00
vstup: 130,- / zdarma (FMMCs)
předprodej: 80,- / Chapeau Rouge

FREESTYLE MONDAYS! Zverina & Shomi (SK)

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Akce

GRAFFITI ROCK JAM #13

2.5.2020 (11:00)
legální stěna PBS, Třebíč

13. Graffiti Rock Jam na legální stěně PBS v Třebíči.
Zajištěn pitný režim i občerstvení, stejně jako mobilní Pantograff art store stánek s prodejem barev, latexů atd.
Afterparty klub B, Rap, DJs…

začátek: 11.00
vstup: zdarma
info: www.facebook.com/events/469390010444166