Brněnské semifinále soutěže End of the Weak

Již v pátek 27. 4. se v Brněnském klubu Mju:Z uskuteční v pořadí druhé semifinále soutěže End of the Weak. Vítěz tohoto kola pokračuje na české semifinále. Nový mistr ČR pojede na mistrovství světa, které se tentokrát koná v New Yorku!

End of the Weak je nejstarší open-mic soutěž na světě. Svou činnost zahájila v létě roku 2000 v New Yorku, kde dodnes trvá. Každou neděli se nadějní emcees scházejí, aby pilovali své dovednosti. Tato americká organizace má své pobočky takřka po celém světě a Česká Republika není výjimkou. Mistři jednotlivých zemí se tento rok sejdou v New Yorku, kde budou od 31. srpna do 2. září bojovat o titul mistra světa.

Zveme proto všechny emcees na druhé semifinále, které se uskuteční v Brně. Emcees budou soutěžit v pěti kategoriích: vlastní tvorba, acapella, freestyle na předměty, MC vs. DJ a společný cypher. Emcees budou mít minutu na to, aby předvedli své skillz v rámci každé kategorie. Vítěze vybere porota, která bude hodnotit kromě obsahu textů také vystupování na jevišti, flow, kreativitu či reakci publika! Přijde proto podpořit své oblíbené emcees do klubu Mju:Z již v pátek!

Jako speciální host vystoupí newyorský emcee Tah Phrum Duh Bush, který má na svém kontě dvě alba i knihu. Nenechte si ujít jeho energickou show a výborný freestyle. Večer bude moderovat dvojice MC Metoděj (první EOW šampion ČR) a Dozr. O hudbu se postará rezidentní DJ EOW, DJ Shock O'. Akce začíná ve 20:30! Emcees, kteří se účastní soutěže, mají vstup zdarma!

Těšíme se na Vás v pátek 27. 4. v klubu Mju:Z na brněnském semifinále soutěže End of the Weak, která prověří všechny skillz emcees!


END OF THE WEAK - Brno

27. 4. 2012
MJU:Z, Moravské náměstí 690/15, Brno - Veveří

Live: Tah Phrum Duh Bush (USA), MC Metoděj, Dozr
DJs: Shock O'

začátek: 20.30
vstup: 80,-

END OF THE WEAK - Brno

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Akce

GRAFFITI ROCK JAM #13

2.5.2020 (11:00)
legální stěna PBS, Třebíč

13. Graffiti Rock Jam na legální stěně PBS v Třebíči.
Zajištěn pitný režim i občerstvení, stejně jako mobilní Pantograff art store stánek s prodejem barev, latexů atd.
Afterparty klub B, Rap, DJs…

začátek: 11.00
vstup: zdarma
info: www.facebook.com/events/469390010444166