Eminem hájí 8 Mile

px

"Prý jejich městu dělám špatné jméno. Já jsem tu vyrostl. Vy mi budete říkat, že tomu městu dělám špatné jméno? Tohle město už špatné jméno dávno má."

Filmový debut EMINEMA rozzlobil občany města Detroitu. On tvrdí, že nechtěl město znázornit horší, než ve skutečnosti je, ale svým zčásti biografickým filmem 8 MILE proti sobě poštval hodně detroitských občanů, kteří mají výhrady zejména k jeho chování během natáčení.

Eminem k tomu říká: "Ať si políběj prdel. Všichni vidí něco špatného na čemkoliv, co udělám. Četl jsem v novinách tolik nesmyslů. Zavřeli jsme kvůli natáčení pár ulic a lidi si stěžují. Prý jejich městu dělám špatné jméno. Já jsem tu vyrostl. Vy mi budete říkat, že tomu městu dělám špatné jméno? Tohle město už špatné jméno dávno má. Prý jsme znečistili parkoviště...Taková blbost."

Komentáře

fifina eminem

Eminem je nejlepší film 8 mile je super je to nej spěvák na světě všichni to píšou i rapeři to uznávají kdo nemá rád eminema je de.. jak ho nemožete mět rádi eminem je bůh sice měl dobré desky dív ale ted nejsou taky špatný tak v poho

Tacud, fakt tak mooooc spatny?

Je to faaaaaakt taaaaaak moc spatna deska, nebo je v tom nejaka osobni predpojatost? ;) neco dobryho nam o ni povez :P

Nepochybuj.....

...prostě nejdrsnější ty šáášo......

vht (vostrej hoch tacud)

...hlavně že nejvíc vostrej hoch si tu ty...

Ten je vostrej co? :))

..a ta nová deska je pekne hnusna! Nebrat

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování