GETTING UP - návod

px

Marc Ecko's Getting Up - Contents Under Pressure. Koho bavila a má nějaký zákys může použít tuhle 'walktrough'.

Počáteční rady a popisy:

Crews
SFC - Still Free Crew
VANR - Vandals Of New Radius
WWA - Wrong Way Assassins

Intuice (F) - ukazuje vám umístění primárních a bonusových pieců, freechallenge akcí. Zvýrazňuje uchopitelné věci hodící se v boji, zobrazuje rozsah kamer a mnoho dalšího. Používejte často.

Kamery
Zachycení kamerou se v některých chvílích nevyhnete. To že Vás jen zahlídne není problém. Jste-li v hledáčku kamery je uprostřed červený 'countbar' který když utvoří kruh je teprve spuštěn alarm. To trvá cca. 5 vteřin. Dost času zmizet z dohledu.

Malování
LMB - Outline (úzká stopa)
RMB - Fatcap (tlustá stopa)

Předměty
Montana Gold (600ml) - zvětšuje množství barvy v plechovce
Štípací kleště - slouží k přeštípnutí zámků
Ecko drink - doplňuje zdraví

Secrety:
Health Bar Size - zvětšuje Health Bar
Skill Bar Size - zvětšuje Blue
I-Pod - odemkne písničku v IPodu v hlavním menu (klávesa !1)
Ecko Logo

Health Bar - Zdraví. Doplňuje se vypitím Ecko nápojů (E)
Blue Bar - Odečítá se při kombo útocích. Doplňuje se automaticky.
Skill bar - Doplňuje skillz za piecy.

Doporučuji si sebou k malování vzít alespoň jeden hubenej charakter. Je totiž spousta míst kam se nevejde 'velkej piece', ale charakter ano a za ten dostáváte respekt body jako za 'velkej piec'.

Pokud Vám intuice ukáže primární a bonusový piecy + nějakou tu freechallenge nechte si primární vždy nakonec. Děj se bez jejich dodělání dál neposune ale může se stát ze uděláte-li je jako první už nebudete mít možnost dodělat ostatní.

Welcome To New Radius

Grandma Celia's

. Primary Graffiti (0)
. Bonus Graffiti (0)
. Freeform Challenges (1)
. Legend Photos (0)
. Secrets (1)

Úvod. Jděte jedinou možnou cestou a řiďte se pokyny (jako v celé hře). Freeform challenge v podobě tagu přes VANR piec. V 'aréně' si vyzkoušíte základy boje a najdete první secret (Ipod).

Trane's Hood

. Primary Graffiti (0)
. Bonus Graffiti (0)
. Freeform Challenges (1)
. Legend Photos (0)
. Secrets (2)

Tady si vyzkoušíte šplháni, lezení, skákaní apod.
Slezte až úplně dolů tam najdete v levé časti v rohu secret (IPod). Vylezte zpět po okapu a ještě než se nahoře chytnete přeskočte na dřevěný sloup. Sjeďte dolu a o kus dál vylezte po pnoucí květině nahoru, tam najdete další secret (Ecko). Zpátky do dvora a hurá za vandalem. Kolem homies a přes plot na ulici.

. Checkpoint
V pravo seberte kleště. Udělejte freechallenge (tagy na CCK anton) a přitom pozor na CCK vojáka. Když se vydá vaším směrem stačí jit do rohu kde byly kleště a skrčit se. Ted opatrně ke dveřím a mačkáním klávesy `E` přeštípnout zámek. ještě se naučíte pár nových bojových triků a tradá do dalšího levelu.

The Pool Yard

. Primary Graffiti (4)
. Bonus Graffiti (4)
. Freeform Challenges (3)
. Legend Photos (0)
. Secrets (2)

Po úvodní animaci si zabojujte s White Mikem a naučte se další bojové triky jako uhýbaní a boj se zbraní. Až ho porazíte udělejte freechallenge (10x tagy na zeď) a první piecy. Primární piece přes White Mika a bonusový přes VANR na druhé straně. Prolezte dírou v plotě k bazénu.
. Checkpoint
Jděte doprava zmydlit vandaly a až budete mít klídek seberte Montanu Gold a secret (IPod). Dojděte si pro další secret do středu bazénu ke sloupku (IPod) a zkuste intuici (F). Vidíte kde všude můžete malovat. Začněte tedy zleva bonusovými a primárním piecem. Na každé straně mříže ze které jste vylezly je výklenek kde máte freechallenge (tagy). Dodělejte primární piec kousek od výklenku a jděte do bazénu dodělat poslední piece přes Gabe33. Po jeho dokončení se spustí seznamovací animace.

Storefront Row

. Primary Graffiti (4)
. Bonus Graffiti (10)
. Freeform Challenges (3)
. Legend Photos (6) . FUTURA2000 . CES . GHOST . SP ONE . WEST . CYCLE
. Secrets (2)

Po úvodní animaci se seznámíte s první legendou (Futura2000) a dozvíte se něco o graffiti. Ukažte jste-li hodni respektu a zvyšte si fame v ulici. Podle intuice poznáte kam umístit primární, bonusový a freechallenge věci. Zde se poprvé setkáte s intuicí i k šikovnému zobrazení pohledu kamery.

Máte udělat 3 piecy pres VaNR na roletách.Jdete směrem kterým vás na úvodu vyhodí kamera. V prvním výklenku vemte Montana Gold a pokračujte k vandalovi. Po likvidaci udělejte první roletu. Budete upozorněni že dokud vás uvidí typ s kufříkem přivolá policajty. Vedle rolety ve výklenku najdete secret (Ipod). Ted můžete na hlavní ulici. Nejdřív se postaráme o lezení. Dejte si intuici a na nadzemce uvidíte křížky označující freechallenge a 2x bonus piece. Dojdete ke sloupu hurá tedy na ně. Freechallenge (10x tag) a na každym prostoru mezi sloupu bonus piece. Slezte dolu a dojděte k svítícímu foťáku na silnici. Dostanete konstrukci co dělat a objeví se Vám v prostoru i další foťáky. Proběhněte ulice a nafoťte si legend photos (CES, GHOST, SP ONE, WEST). Vraťte se zpět k dvoum bílím dodávkám. Na každé z nich na Vás čeká freechallenge (2x 8tagů). Můžete si pře jejich uděláním cvičně zrubat hlídače ať Vás pak neotravuje. Teď už zbývají na ulici poslední 2 rolety. Na jednu kouká kamera ale její pohled zjistíte intuicí. Po dodělání poslední rolety Vám animace ukáže kterou cestou se dát dál. Musíte na školní dvůr. Dojděte ke vratům a akční klávesou a šipkou doleva je otevřete.

. Checkpoint
Dejte si intuici a pokračujte do rohu kde čekaj 2 vandals a 5 bonus pieců. Všechno dodělejte, seberte v rohu secret (Ipod). Pokračujte na basket hřiště kde najdete další legend photo (CYCLE). Seberte míč a zkuste si házení ,). Až se zbavíte vandala udělejte 2 bonusový a primární.
. Checkpoint
Animace Vám ukáže kam se máte dostat. Po okapu vylezte nahoru a dejte bonusový piece. Dolu a přeručkovat doleva a teď po okapu nahoru k otevřenému oknu.

Abandoned Art school

. Primary Graffiti (2)
. Bonus Graffiti (4)
. Freeform Challenges (2)
. Legend Photos (3) . MARE139 . DURO . CHNINO
. Secrets (2)

Za bezdomovcema plechovka Montana Gold. Dejte bonus piece a na schodech legend foto (MARE139). Hned za nim freechallenge dveře (4xtag). V místnosti zrubejte vandaly, dejte jeden primární piec, 1x bonusový a pod stolem seberte secret (můžete stůl rozbít nějakou zbraní nebo na něj stačí skočit). Po dodělání primárního vandal rozbije zeď a po jeho likvidaci můžete do další místnosti. Tam čeká primární piece a spousta otravných Vandals. Až je dobijete v chodbičce máte Legend photo (DURO). Uvidíte animaci typa jak v piha do místnosti. Pozor! Nechoďte hned za ním ještě máte za rohem k dodělání 2 bonus piecy . 1x freechallenge (9xtag) a 1x legend photo (CHINO). Projdete dveřma a dejte se doprava. Udělejte všechny piecy apod., ještě si můžete na konci chodby vzít baseballovou pálku a hura na typa.
. Checkpoint
Ted už to je trochu vážnější boj, ale mě se oplatilo běhat po místnosti a házet po něm věci (televize apod.). Srazí ho to na zem takže máte vždycky dost času si najít něco dalšího k házení. Este než ho zlikvidujete úplně vemte secret (Ipod). Po jeho likvidaci si v animaci uděláte pořádnej obleček a hurá dál.

Going Underground

The Subway Tunnels

. Primary Graffiti (3)
. Bonus Graffiti (5)
. Freeform Challenges (3)
. Legend Photos (2) . BAN2 . DAZE
. Secrets (2)

Konečně metro. Hned na začatku máte jeden primárni piece (bezdomovců si v celý hře všímat nemusíte, jsou tam spíš pro parádu . zmlátit nejdou). V chodbě udělejte 6 tagů a úplne na konci chodby si vemte Montana Gold. Otevřete průlez (mačkat E) a vstupte. Vylezete u 2 dělniku co se fajn bavěj (jsou neškodný). Další větší místnost s jedním vandalem. Toho zničte, udělejte bonusovej piece a hurá nahoru. V je okap. Skočte na protější zeď a ve výskoku skočte znova, tím se Trane odrazí k okapu. Nahoře máte primární piece přes Dipism a velde něj freechalenge (8 tagů). Pokračujte dopreva ručkovanim a skočte na plošinu k Gabeovi. Odtud na zeď k poslednímu bonus piecu v týhle místnosti. Po dokončení jděte úplně doprava skočte na plošinu k dalšímu průlezu.
. Checkpoint
Otevřete průlez a do další místnosti. Ta skýtá 3 vandals, 1 primární piece, 2 bonusový, 1 freechalenge, 1 legend photos (BAN2) a 1 secret (IPod . schovanej na druhe straně v rohu pod paletou). Udělejte nejdřív bonusový piecy, pak si nafoťte legend photo (BAN2) a tepr nakonec si dejte freechalenge (šablona přes všechny 4 letáky v místnosti). K primárnímu piecu se dostane zespoda lezením po konstrukci. Po jeho dokončení můžete opustit prostor dalším průlezem.
. Checkpoint
Teď se poprvé setkáte s Vandals Squad. Vostřejší ale daj se. Potkáte ještě horší ,). V místnosti na vás čeká 1x bonus piece a 1x legend photo (DAZE) ze stříšky. Po dokončení místnosti prolezte průlezem nad zazděným vchodem.

The Lay-Up

. Primary Graffiti (8)
. Bonus Graffiti (3)
. Freeform Challenges (2)
. Legend Photos (4) . RAES . QUIK . COPE2 . CRASH
. Secrets (5)

Tady a v dalších kolech pozor na projíždějící metra. Běhání v kolejišti v pohodě, ale potkání s vlakem moc ne. Můžete ale pod vlak házet hlídače ,). V první hale na vás čekaj 2 hlídači, 3 bonusový piecy. 2 primární, 1x freechalenge, 1x bonus power pack a 1x legend photos (REAS). Vemu to po stranách. Tedy nejdřiv zlikvidujte hlídače co chodi hned u Vás. Pak můžete v poklidu udělat 2 bonusový piecy a na konci ve výklenku vyfotit legendu. Přeběhněte koleje, zbavte se druhýho typa a dodělejte piecy dole. K poslednímu primárnimu se dostanete přes traverzy (je tam i modry power bar secret). Po dokončení se spustí animace s Cope2. Hurá za nim. Průlezem z animace se dostanete na druhou stranu, uprostřed potkáte legend photo (QUIK) a na konci secret (IPod). Přeskakování po traverzách až k legendě. Dostanete rady do života.
. Checkpoint
Ukažte krutost a dejte 3 primární piecy v tunelu. V prvním výklenku vlevo máte Gold Montanu (doporučuju vzít nejdřív). Po dodělání 3 primárních dojděte na druhou stranu k Cope2.
. Checkpoint
Teď máte za úkol dostat se k průlezu. Vedle vjezdu do tunelu po okapu nahoru, pak po římse a přeskočit na plošinu. Než ale otevřete průchod skočte na traverzu a přeručkujte po ní na druhou stranu k splněni freechalenge (6 tagů) a sebraní secretu (Ecko logo).
Hurá. Bombing na vlaky. Mužete se vyhejbat dělníkům ale lepší se vyklidnit prostor. Máte-li čisto seberte pod plošinou kterou jste přišly secret (Medipack) a než začnete malovat proskákejte si po střechách depo. Najdete jednu legend photo (CRASH) a na konci depa u dveří dalši secret (IPod). Pak udělejte 3 primární piecy na vlaky. Po dokončení se spustí animace rvačky. Jděte na pomoc. Po zlikvidování 3 vandals animačka a konec levelu.

Subway Ride

. Primary Graffiti (3)
. Bonus Graffiti (3)
. Freeform Challenges (0)
. Legend Photos (0)
. Secrets (0)

Znova malování na metro, tentokrát ale za jízdy. Je tu pár překážek. Postraní značení (schování na střechu), stropní značení (skočení na stranu vagónu) a stropní světla (stačí se na střeše skrčit, lepší je ale skočit do strany a dál postupovat nebo malovat).
Na prvních 3 vagonech je vždy jeden primární a jeden bonusový piec. Řiďte se intuicí a vyhýbejte se překážkám. Žádný zvláštní návod k tomu neni. Akorát na konci u tunelu je třeba přeskočit na druhej vlak a potunelu zas zpátky.

Dip's Hideout

. Primary Graffiti (0)
. Bonus Graffiti (0)
. Freeform Challenges (0)
. Legend Photos (0)
. Secrets (2)

Souboj s Dipem. Prostě ho seřežte a přitom rozbíjete okolní věci, jsou pod nimy schované 2 secrety (na každý straně jeden IPod). V animaci se dozvíte kde se skrývá Gabe.

Who's Got Beef

Gabe's Hood

. Primary Graffiti (12)
. Bonus Graffiti (8)
. Freeform Challenges (2)
. Legend Photos (5) . KAWS . PEAK . BLUE . SMITH . NOXER
. Secrets (3)

Ve dvoře zlikvidujte vandala. Na místo kde maloval si dejte jeden bonusový piece, vyskákejte nahoru kde je jeden primární (na římsu skočíte skokem na protější zeď a znovu skok), Pak po pnouci rostlině a udělejte primární. Slezte dolu. Druhej primární nahoře. Do rohu a po okapu nahoru, podlezte větrák a po kytce až na místo. Po dodělání slezte dolu. K 3. primárnímu se dostanete pomocí kontejneru. Dotlačte ho pod piece (E + šipka dopředu). Po dokončeni 3. piecu se spustí animace která Vám ukáže kam pokračovat.
V dalším dvoře udělejte 2 bousový piecy dole, po dřevenym sloupu nahoru a z něj přeskočit na protější strnu na okap, nahoru na římsu, udělat bonusový piece a po římse pokračovat za roh. Seskočit o římsu niž, zpět za roh a dolu. Tady je legenda (KAWS). Vemte poklici a hurá zlikvidovat vandala za rohem. V dalším dvoře jsou ještě další 3. Teď můžete vylézt po pnoucí kytce nahoru. po římse doleva až na balkon a z něj přeskočit na koleje nadzemky. Slezte dolu a trochu se pobijte, v rohi vemte Gold Montanu a udelejte bonusový piece. Jděte udělat druhý primární piece na koleje nadzemky a přímo od něj skočte na balkon. Po kytce na římsu kde udělejte bonusový piece. Pokračujte po římsách za roh. Podlezte větrák a ještě než slezete dolu pokračujte za další roh k hlavní silnici udělat bonusový piece. Vraťte se zpátky a ted dolu po okapu na hlavní silnici.

. Checkpoint
Jen co slezete proběhne animace ve které bude poprvé zmínka a crew SFC (Still Free Crew), ukážou se vám primární piecy tak hurá na ně. Opatrně pozor na hlidající CCK Patrolu, jejich likvidací se nenamáhejte protože jsou neustále doplňováni. Na dodávky si můžete dát freechalenge a pod mostem máte další legend foto (PEAK) a pod jeho věcí ješte secret (IPod). Ve volné chvíli vylezte nahoru a udělejte primární piece (pozor na CCK, malování neslyší ale netřepejte plechovkou pokud jsou pod vámi). Pokud se chcete rozhlídnout jak to vypadá dejte nahoře jednou skok, Trane se připraví ke skoku a zároveň se kamera přepne do jeho pohledu. Můžete si prohlídnout krásně ulici a uvidíte kam máte dát další primární piecy. Slezte dolu a hurá na primární piece na roletě. Pozor na CCK a kameru. Pak jděte k CCK antonu se světlometem a nalevo od něj přelezte plot. Po okapu nahoru. Tam číhaj 2 vandalové, kterých si zatím nevšímejte a pokračujte po římse pořád doprava k primárnímu piecu nad silnicí. Vraťte se k vandalům a zlikvidujte je (mužete je třeba shodit ze strechy. Udělejte bonusový piece a oknem vtupte do budovy. Za rohem je vandal a v jednom z vyklenků je secret (IPod). Na konci chodby oknem ven, na římsu a poslední primární piece.

. Checkpont
Proběhne animace která vám ukáže kde se nachází další legenda SMITH. Tak dem za nim. Vraťte se stejnou cestou k CCK antonu a přeběhněte na druhou stranu, Vlezte do dřevěné ohrady na které je OBEY, tam se skrývá další freechalenge. Ve vhodné chvíly vylezte z ohradky a vyšplhejte na blízký dřevený sloup a z něj přeskočte plot. Za plotem je další legend photo (BLUE). Po okapu nahoru a po římsách pokračujte zpět na hlavní ulici, pořád doprava a přitom dávejte pozor na světlomet. Až dojdete k SMITHovi, pokecáte a půjdete dělat svoji první crew. Ještě než se ale vrátite na římsy proběhněte okolí, najdete další secret (IPod) a legend photos (NOXER). Teď můžete jít na římsy udělat v každém patře jedno písmeno. Pořád platí dávat pozor na světlo. Pořvávání nájemníka si nevšimejte ,). Po dokončení proběhne animace a vy na střeše auta zmizíte v dalším levelu.

Meat Packing Plant

. Primary Graffiti (5)
. Bonus Graffiti (10)
. Freeform Challenges (2)
. Legend Photos (0)
. Secrets (3)

Objevíte se v balírně masa s řezníkama. Udělejte jim trochu výzdoby. Prvního řezníka se zbavíte jednoduše tim že ho zavřete v mrazáku (E + šipka doleva u dveří), za rohem je bonus piece. Naproti otevřete mrazírnu a udělejte primární piece. Poklopem můžete vylízt k dalšímu bonus piecu a v mrazaku hned vedle je další bonusovej a Gold Montana. Na další stěně je primární a o kus dál primární a bonusové (řiďte se intuicí)
. Checkpoint
Po animaci a otevření další části máte v chodbě 2 bonusový piecy a v security místnosti secret (IPod). Přes mřížku prolezte do další místnosti.
. Checkpoint
Přes bedny u kterých se objevíte skočte na okap (hned udělejte bonusový piece), jděte po okapu za roh, vyskočte o okap výš pak na větrák, z něj na okap. Udělejte bonusový piece (pozor přitom na hlídače s puškou), pak pořád doleva po okapu přeručkujte až nad okno a dejte další primární piece. Teď zpátky k větráku a z něj skočit doprava na další sadu větrákuů. Tam udělejte bonusový piece a seberte secret (IPod), dole vidíte další secret (Blue Bar), tak si pro něj dojdem. Skočte na hradbu beden mezi vámi a modrou taškou a z ní pak přímo pro ni. Slezte dolu, zbavte se řezníků a ochranky. Jděte do rohu kudy jste přisly a podle intuice najdete první freechalenge (12tagů na stěnu). Druha freechalenge spočívá v uděláíi šablony na všech 6 sloupů v mísntosti. Ted jděte k dodávce nad kterou vám zbýva poslední primární piece, ale než se na něj vrhnete ješte udělejte jeden bolusový ze strany dodávky. Po dokončení posledního piecu přiběhne velkej řezník. Vyšplhejte za nim nahoru tak že vyskačete po bednach pod dveřma kterejma přišel, z nich pak skočíte na traverzy uprostřed místnosti a po nich až k mistu kde schází plot. Zbijte ho a je hotovo. Je docela jednoduchej.

VANR Chill Space

. Primary Graffiti (8)
. Bonus Graffiti (3)
. Freeform Challenges (2)
. Legend Photos (3) . SONIC002 . AIRBORN . WEN
. Secrets (4)

Pěkně z výšky se podívejte na partu vandalů. Intuicí zkoukněte kde máte místa a hurá na to. Seskočte dolu a vlevo je jeden bonusovej piece na drevený plošině. Vandala žničte, udělejte piec, seberte secret (IPod), skočte dolu a pobijte ostatní vandaly v místnosti. Na jedné z beden uprostřed je Gold Montana. Od ní skoččte k velký krávě na zdi a udelejte primární piece. Z druhých beden pak skočte na okap, vyšplhejte po něm nahoru a udělejte další primární piece. Hedle vedle něj na okapu ještě seberte další secret (Health Bar Size) a slezte dolu. Ze země udělejte v místnosti 3 bonusový a jeden primární piece. Teď můžete jít dál, ale ještě předtim než odendáte mřížku a odejdete průlezem vyražte dvoje dveře co v místnosti najdete (poznáte je podle jednoho vymlácenýho okýnka). Můžete je vymlátit některou věcí co najdete, pokud tu žádná není daj se otevřít tim, že do nich několikrát skočíte. Za jedněma najdete legend photo (SONIC002) a za druhymi je secret (Ecko Logo). Tim jste zde skončily tak hurá do vedlejší místnosti průlezem.

. Checkpoint
Tady nejdřív vyřiďte vandaly. Kousek od prulezu kterým jste přišly další průlez. Vlezte do něj a na konci si vyfoťte další legendu (AIRBORN) a vpravo udělejte primární piece. Než se vrátíte seberte ještě kleště. Jen co vylezete udělejte primární piece z plošiny. Když slezete najdete v rohu u díry ve zdi ze které po vás začnou vybíhat psi secret (IPod). V místnosti najdete ještě otevřené dveře ve kterých je další legend photo (WEN) a plechové dveře na kterých splňte freechalenge (10x šablona). Teď se vraťte zpět na plošinu kde jste udělali primární piece, z ní skočte rouru vysící ze stropu, otočte se o 180° a přeskočte na plošinu, udělejte piece, přeskočte k poslednimu primárnímu piecu. V půlce malování do prostoru vběhnou 2 pitbulové. Zatim si jich nevšimejte potkáte se s nima dole. Dodělejte piece, dejte si intuici a ve výklenku naproti uvidíte ješte poslední freechalenge. Slezte dolu, zlikvidujte psy a jděte k výklenku na freechalenge. Tady mi chvilku trvalo než sem přišel jak se do výklenku dostat, ale povedlo se. Z dřevěné plošinky pod výklenkem skočte šikmoy na okno a znova skok, Trane předvede trik a uoala jste tam. Freechalenge spočívá v udělání několika tagů. System sem nepochopil, ale tagoval sem tak dlouho v celym výklenku kam to šlo až se povedlo splnit (nejste omezeni casem). Hotovo. Tady jste skončily. Teď už můžete ke dveřim přeštípnout zámek a pokračovat do dalšího levelu.

Gabe's Hideout

. Primary Graffiti (1)
. Bonus Graffiti (6)
. Freeform Challenges (0)
. Legend Photos (0)
. Secrets (2)

Našli jste to. Takhle vypadá Gabeova skrýš. Tak mu trochu vyzdobíme. Hned vlevo najdete Montanu Gold. Seberte a udělejte po obvodu bonusový piecy. Cestou u gramofonu najdete první secret (IPod). Druhej secret je dole ve vytrýně (viděli jste ho v úvodní animaci). Můžete si na něj počkat nebo rozmlátit vytrýnu teď, jinak se k němu nedostanete. Běžte udělat primární piece.
. Checkpoint
Zkoukněte animačku a připravte se na pořádnej soubor se SPLEENem a jeho pitbulama.

The Ghost Yard

Yard Entrance

. Primary Graffiti (5)
. Bonus Graffiti (9)
. Freeform Challenges (2)
. Legend Photos (1) . EASE
. Secrets (2)

V úvodní animaci se seznámíte s novou CCK silver patrolou a novým členem SFC. Jen co si s Decoyem prohlídnete Gabeovo diss na SFC (Still Fake Crew) se objevite na ulici. Otočte se a dojděte si pro Gold Montanu. Jděte zlikvidovat 4 vandaly ať máte klídek na práci. Začneme třeba freechalenge. Nalepeniím plakátů na všechny 4 světelný reklamy (2 jsou na vstupu do metra, jeden je o kus dal a poslední v místech kde jste se objevily). Teď udělejte všechny 3 bunusový piecy u země a válečkem bonusový a primární z každé strany na dodávku (asi nejlepší držet pořád malování a brat to pěkně zleva doprava a zpět). Vraťte k místu kde jste se objevily. Skočte na zed napravo od reklamy a znova skok. Trane se chytí okapu. Dejte znova skok a vyšplhejte po okapu. Dírou v plotě seskočte na stříšku ke Gabeovi a přejeďe ho. U něj leží secret (Helath Bar). Vraťte se na střechu a z větráku skočte na okap po kterym se dostanete k billboardu kde na vás čeká další primární piece. Slezte dolu dirou ve skle vlezte dovnitř. Hned vlevo najdete legend photo (EASE) a 3 bonusový piety, až je uděláte vlezte dírou do dvora. Tam si intuicí zjistěte kde co máte. Dojděte za rozmlacený auto pro secret (IPod). Udělejte poslední bonusový piece, na dveře freechalenge (10tagů). Primární piece na dodávku a po dodávce nahoru k dalšímu primárnímu piecu. Po jeho dokončení shledněte animaci s obsazením prostoru CCK a nový místa k pomalování. Vraťte se zpět na ulici kde na vás čeka poslední primární piece na CCK anton. Po dokončení najděte cestu pryc. Tedy zpět do dvora a mřížkou pod Spleenem pryč.

Interior Ghost Yard

. Primary Graffiti (3)
. Bonus Graffiti (12)
. Freeform Challenges (5)
. Legend Photos (7) . FUZZ ONE . KEL 139 . PSYCHO . MIN ONE . EWOK . SEEN . KET
. Secrets (5)

Už se blížíte k yardu. Přelezte plot, u homies v pravo je legend photo (FUZZ ONE) a kleště. Na druhě straně je freechalenge (14 plagatů). Přestípněte zámek a jste u vlaků.
. Checkpoint
Žebříkem dolu a doprava pěkně za vlakem a z rampy si udělejte dalsi legend photo (KEL 139), pod schodama seberte Montana Gold. Vylezte na strechu vlaku a nafoťte ještě jednu legendu (PSYCHO). Dojděte na konec vlaku a vyčkejte na správný okamžik kdy zmizne hlídač a jděte udělat bonus piece na zeď. O kousek dál je primární piec na vlaku (nejlepší je se schovávat na střechu vlaku, bacha přitom vždy na světlo, ostřelovači sou nepříjemný). Přeběhněte k vlakům čouhajícím z tunelu a pěkně opatrně na ně dělejte piecy jeden po druhém. V díře mezi tunelama a mostním pylířem najdete secret (Skill Bar). Na vrata s čísly 3 a 4 udělejte freechalenge (zase pozor na světla). Kousek od nich je další bonusový piece. Poslední piece na vlaky v této sekci už poznáte podle intuice. Cestou potkáte na vlaku legendu (MIN ONE) si ji vyfoťte ze země. Po dokončení piecu vylezte na střechu kde najdete další legend photo (EWOK). Ze střechy vyskočte na signalizaci a po ní dojděte na konec k žebříku. Na něm vás žádný světlo nezachytí, proto je to dobrá schovka u posledního piecu na billboard. Hlidejte si světlo, ale dá se to stihnout na jeden zátah. Tak a jste tu hotovi. Jděte přeštípnout zámek (štípačky přece máte) a tradá na pokec s Decoyem.

. Checkpoint
Hurá za SEENem. Maluje T2B na druhym konci yardu. Nejdřív ale jděte doleva k dřevenejm sloupům a z nich na žebřík udělat bonusový piece na bilboard. Vlevo u billboardu se valí secret (IPod). Vraťte se k Decoy vlaku a přelezte ho (můžete normálně nebo po sloupu). Za nim se procházej dva hlídači. Po jejich likvidaci v koridoru udělejte freechalenge (12tagů). Po dalšim sloupu pokračujte. Spustí se animačka s legendou (SEEN). Do dalšího levelu se dostanete tim že vlezete na střechu vlaku (ne toho na kterym je Seen), ale než tak učíte ještě si proběhněte okolí. V rohu za prknama najdete secret (IPod) a na vratech je dalsi secret (Ecko logo). Na druhých prknech jeste jedna legend photo (KET). Hotovo. Můžete na střechu vlaku který vás doveze přímo do chemický čističky.
. Checkpont
Teď se vám malinko odzkousi umění ovládání. Lidí za sklem si všimat nemusíte. Skočte na první traverzu jezdící nahoru a dolu v okamžiku kdy je dole. V okamžiku kdy je k vám další traverza správně natočená přeskočte. Stejně tak na další. Teď ve chvíly kdy je nahoře skočte na rampu po který jezdí kartáč. Na ten pozor, musíite na traverze stát když je kartáč u vás. Opatrně po ní přejděte, na konci skočte na dřevěný sloup uprostřed, otočte se o 180° a když je kartáč na druhym konci skočte. Teď máte na každé straně okapy s bonusovými piecy. V rámci návodu to vemu doprava, skočte tedy na okap v pravo. Udělejte bonusový piece, slezte po okapu dolu a postavte se na kousek okapu v pravo. Udělejte tag na okno, tim spustíte freechalenge (tag na každý okno), Postupujte doleva a na každý okno jeden posaďte. Vlevo zas vylezte po okapu nahoru a udělejte druhý bonusový piec. Skočte z okapu na traverzu s kartáčem a z ní k druhé stěně. Tady stejný postup jako na stěně první včetně freechalenge tagovani oken. Na konci seberte ještě z okapu secret (IPod). Už se akorát vrátit, skočit na sloup a z něj na střechu vlaku. Hotovo.

Lights Out

. Primary Graffiti (1)
. Bonus Graffiti (0)
. Freeform Challenges (0)
. Legend Photos (0)
. Secrets (0)

Seen vám vysvětlil sílu T2B/WC tak si to vyzkoušíme, a pěkně za jízdy. Doběhněte na první vagon a na jeho levé části na vás čeká místo. Schovávání platí to samý jako při prvním malování za jízdy včetně přeskakování z vlaku na vlak když potkáte tunel. Vlaků který jedou proti si všímat nemusíte, nikterak vás neohrozí. Good luck.

Still Fake Crew?

New Radius Tunel

. Primary Graffiti (1)
. Bonus Graffiti (0)
. Freeform Challenges (0)
. Legend Photos (1) . T-KID
. Secrets (0)

Po úvodnim setkáni s další legendou (T-KID) a respektu od Spleena za T2B přijde Gabe a bude se chtit prát. Decoy vám vybere téma battlu. Tady asi nejni moc co radit, prostě malujte jak nejlíp umíte. Piece nemusí bejt vybarveném až úplně do stran, dělejte hlavně střed. Lepší dělat fatcapem (RMB). Nesmíte udělat 5 drips a musite bejt rychlejší jak Gabe. To že vedete poznáte podle toho že se v sekvencích zobrazujou kluci z SFC. Vyhrajete-li budete Decoyem vyhlášeni vítězem a následně rozmetáni CCK patrolou.

Amusement Pier

. Primary Graffiti (6)
. Bonus Graffiti (7)
. Freeform Challenges (2)
. Legend Photos (3) . VEEFER . DELTA . DUEL
. Secrets (5)

Vítejte v zabavnim parku. Z kanalizace skočte na provazy a dojděte k vratům. Přelezte, pozor přitom na hlidkujici CCK, některý jsou převlečený za bezdomovce, ale stejnak je poznáte. Hned vpravo za vchodem v rohu najdete Gold Montanu. Proběhněte celou část, zlikvidujte hlídače a podle intuice udělejte 4 bonusový piecy. Primární doporučuju nechat na konec. Vzadu najdete legend photo (VEEFER). Hned u vchodu je freechalenge (plakát na každou stranu boudy), v levé části za boudou pro homies pod hromadou harampádi najdete secret (IPod) . dostanete se k němu skákánim po bordelu. Prolezte všechny obchody, za jednim pultem najdete secret (Health Bar) a na dalším je zezadu nalepen další secret (Ecko logo). Po dokončení primárního piecu se pustí animačka s velkýma nohama které otevřou dveře do další části. Tady najdete 2 CCK u ohně. Zbavte se jich, seberte kleště. Udělejte 3 bonusový piecy a ještě než začnete šplhat do výšek si dojděte za roh udělat freechalenge (12tagů na vrata), Zpátky a jdem nahoru. Vyskákejte po traverzách kam až to půjde. Přeskočte na rouru a vylezte nahoru. U špuntu přeskočte na traverzu a zpátky na sloup (tim spadne špunt až dolu což se hodí až půjdete zpátky). Na plošině vidíte na každé straně 2 ocelový lana, Na ty s rozběhem skočte a zas šplhat. Na sloup, nahoru a jste tu. Tady si blejskněte legend photo (DELTA), vyběhněte na ochoz a udělejte další photo (DUEL). Teď už na vás čeká 5 primárnich pieců (T.R.A.N.E.). 2x vás u toho vyruší CCK, se na to připravte.

. Checkpoint
Stejnou cestou slezte dolu a jděte za Gabeem. Dole ještě potkáte jednoho CCK. Přeštápněte vrata a vida, už víte komu patří ty velký nohy. Princezna.
. Checkpoint
Trošku ji pomasírujte a přitom pozor na její trik s plechovkou a zapalovačem. Po dokončení této sekce budete moci plamenomet dělat taky ,).

Kids Think They`re Bulletproof

New Radius Freewary

. Primary Graffiti (5)
. Bonus Graffiti (9)
. Freeform Challenges (2)
. Legend Photos (4) . TRIM . JA . OBEY . JEST
. Secrets (4)

Po počátečnim videu vás vytáhne Gabe do města na nějaký ty tagy u výpadovky. Objevíte se u dvouproudový dálnice a první co musíte udělat je přeběhnout ji. Docela mazec provoz tak pozor. Na středový čáře se můžete zastavit, osobní auta vás nesrazí, maximálně nakladní a to je pech ,). Ještě než přeběhnete koukněte intuicí co na vás čeká. Přeběhněte na druhou stranu, zlikvidujte natěrače a v poklidu dejte 2 bonusový piety, vyfoťte si legendu (TRIM) a pokračujte po okapu za Gabem.
. Checkpoint
Ještě než půjdete úplně nahoru dejte se doprava po okapu a udělejte freechalenge, přeručkujte po okapu dál doprava a dejte bonusový piece (spustí se animačka jak začal Gabe dělat něco svýho). Vylezte nahoru (ted už víte jak dělat plamínek), zlikvidujte naterace a stavbare. U míchačky vemte Gold Montanu. Kousek od míchačky je na zemi žlutočerný pruh, pokud potkáte tuto číst v budoucnu vězte že se bude slaňovat. Nyní tedy vstupte do této části a hura na bonusový piece z lana. Vylezte nahoru. Dejte další bonusový piece a freechallenge a nahoru za Gabem na lešení.
Nahoře se spustí další animace s legendou (OBEY), naučí vás vylepovat větší plakáty.
Pokračujte dál od Obeye po římse na mostě a nahoru na rozbitej most. Cvičně zrubejte dělníka, přelezte opatrně po hrazdě za Gabem a koukněte se v animaci kam budete pokračovat. Zničte dalšího dělnika a skočte na lampu, vylezte nahoru, z lampy skočte na plošinu u billboardu, přelezte ho a dejte primární piece. Zpátky na lampu, dolu na plosinu a to samé. Další primární piece. Přeskočte na další billboard a vyzkoušejte si co vás naučil Obey (LMB natiráte lepidlem a RMB vkládáte kus plakátu / doporučuju systematicky vše podetřít a pak vylepovat). Přelezte billboard a po žebříku na pevnou zem. Hned u vás je další legend photo (JA). Přelezte plot na silnici a po středovym pruhu si dojděte pro bonus (Blue bar), který byl vidět když jste nad nim akrobaticky lezly. Přelezte zpátky ke Gabeovi a skočte k billboardu co je nad dalnicí, intuice vám poradí kam. Hotovo. Pokračujte dál po pnoucích květinách.
. Checkpoint
Na ploše si dejte intuici, uvidíte co vás ještě čeká. Primární piece si nechte až úplně nakonec, udělejte si v poklidu legend photo (OBEY). Jděte nad dálnici udělat dva bolusový piecy. Zpátky ke Gabeovi, u něj seberte kleště a přeštípněte zámek. Po okapu až nahoru k bonusovýmu piecu. Pokračujte doleva po římse, najdete secret (IPod), to není vše, pokračujte dál po římse až na její konec kde najdete ještě jeden secret (Ipod) a další bolusový piece. Vraťte se zpátky dolu a dokončete primární piece. Spustí se animace a vás čeká tuhej boj. Bojujte s Gabem, ten musí přežít. Po likvidaci asi 5 CCK se spustí animace kdy Gabe leze na lampu a utíka. Nechte dalšího boje a rychle za nim. Na lampu a po lampách přeskákat na druhou stranu dálnice. Tam si pokecejte. Gabe skočí k billboardu, udělejte si další legend photo (JEST) a jděte za nim. Závěrečná animace a konec levelu.

Tramnet Safecars Toner

. Primary Graffiti (0)
. Bonus Graffiti (2)
. Freeform Challenges (2)
. Legend Photos (2) . VEN . YMI Crew
. Secrets (4)

Začnete seznámením s další partou černochůu (WWA). Akci začnete ve dvorku s natěračem (nechápu co tam dělá), tak ho zlikvidujte. Znicte i toho co vyjde ze dveří po chvilce. Seberte Gold Montanu a udělejte si legend photo (VEN), teď intuici a nahoře z okapu dejte bonus piece. Vraťte se zpátky na pevnou zem a vstupte do dveří ze kterých vylezl čistič. Za dveřma najdete bonus (IPod) a intuice ukáže kde máte freechallenge (4 plakáty přes všechnu propagaci v chodbě). Ve dvoře přesuňte popelnici pod okap a vylezte po něm nahoru k větrací šachtě. Gabe jde hledat jinou cestu.
. Checkpoint
Dostaly jste se do výtahové šachty. Musíte se dostat nahoru a uhýbat přitom výtahu ve výklencích (šipky doleva/doprava). Nahoře je zavřený okýnko, skočte k němu jste ze šachty venku. Tady jsou opraváři, davejte bacha aby se nedostaly k poplašnému zařízení, jinak budete mi o zábavu postaráno. Zničte v rychlosti obadva a můžete začít dělat freechallenge (v každém patře plakát na obě trafačky), málo času ale dá se stihnout. Dejte tedy prvni 2 plakáty a hurá na balkon, v jednom rahu balkonu najdete legend photo (YMI Crew) a v druhém je okap po kterém vylezete nahoru. Po římse lezte nejdřív doleva k dalšímu bonusu (Ecko logo) pak zpátky a doprava k otevřeným dveřím. Dovnitř zničit 2 opraváře, na boude udělat bonusový piece a na generátorech 2 plakáty. Do dalšího patra se dostanete okynkem nad jedním z generátorů, Přeručkujte ke dveřím a dovnitř, honem do dělníků a udělat posledni 2 plakaty. U generátorů najdete bonus (Red Bar). Teď už jen nahoru po okapu co je na druhé straně než dveře.
. Checkpoint
Uvidíte animaci s reklamou TRAMNET SAFECARS, ideální vypnout nějaký písmena a udělat nápis TRA*NE* S*F*C***. Písmena se rozbíjej kopnutím seshora nebo pěstí zestrany. Dojděte k písmenu, dejte směr a bum. Nejdřív tedy z patra kde jste slezte na zem, seberte secret (IPod) a slezte na stranu kde je nápis SAFECARS. Bacha přitom na ostřelovače a otravnou helikoptéru. Nejlepší způsob jak se zbavovat nepřátel je házet je přes okraj do temnoty pádu. Rozbijte tedy písmena AEARS (nesmíte rozbít SFC jinak zklamání, šlupka elektřiny a pád). Vylezte zpět nahoru a dírou nad dveřma od výtahu na střechu. Tam je další odstřelovač, vyhněte se mu nebo se utkejte, jen pozor na kužele světla od helikoptéry, jinak schytáte pár kulek navíc. Jděte dodělat neonový piece TRANE rozbitim nepatřících písmen a po animaci se dostaňte na střechu lanovky. Hotovo.

Going For A Tram Ride

. Primary Graffiti (4)
. Bonus Graffiti (0)
. Freeform Challenges (1)
. Legend Photos (0)
. Secrets (2)

Tady si trochu pojezdíte. Máte za úkol udělat piece na každej ze 4 vozů lanovky. Pozor na helikoptéru a odstřelovače na každym nosníku lan a ve stanicích. Jinak brnkacka ,). Limit se mi tu podarilo málokdy dokončit, protože z každého sloupu vám na střechu lanovky přistane další bojovník, tak víc uhybáte a bojujete než malujete. Docela se mi osvědčilo slézt na zadni stranu lanovky a nechat ho chvilku pobíhat, on pak skočil sám, ale třeba je to jen nějakej můj osobní bug. No jedem dál. Na prvním nosníku na který můžete skočit najdete dole secret (IPod) a nahoře máte freechallenge (tagy na všechny 4 propagace / na každym nosníku 2). Ve druhé stanici najdete Montanu Gold a na napisu TRAMNET (tenhle nápis uz nelze prorozbíjet) secret (IPod). Po dokončeni druhého vozu uvidíte animaci s Gabem na streše zastávky (trvalo mu to).
. Checkpoint
Dodělejte zbylé 2 vozítka a užijte si videosekvenci své televizní slávy.

Blind Justice

Exterior CCK HQ

. Primary Graffiti (7)
. Bonus Graffiti (12)
. Freeform Challenges (5)
. Legend Photos (1) . PINK
. Secrets (3)

Užijte si další animaci s Decoyem a trochou poznáni své minulosti.
Další animace a můžete do objektu CCK. Tady na vás čeká jeden CCKluk. Ho zničte, pokud vás u toho uvidí kamera přiběhne další a zavřou se okna, budete muset čekat než poplach dohouká. V jednom výklenku seberte Gold Montanu. Ve vedlejším výklenku vyskákejte po okapech nahoru a než vlezete dovnitř udělejte jeden bonus piece zvenčí. Jakmile uvnitř seskočíte na zem vám animace ukáže co se v chodbě děje. Ve 3 budkách hlídači a jeden se prochází po chodbě. Za budkou vlevo najdete secret (IPod) a v budce legend photo (PINK), Uděláme nejdřív freechalenge (předpokládám že hlídačů jste se zbavily). První je šablona přes všechny 3 JOIN US reklamy (jedna až na konci chodby za rohem), dalši 3 freechalenge jsou stejný a to na každy budce potegovat všechny 4 okna (i ty za monitorama). Dejte si intuici ať kouknete kam dát 4 bonusový piecy. Až budete v této chodbě hotovy dojděte k oknu za rohem a ven. Než po okapech vylezete do dalšího patra slezte dolu a za květináčem seberte secret (Blue bar). Teď už můžete po okapu do druhého patra kde je zvenčí na pylíři další bonus piece. Pokračujte po okapech nastřechu.

Animace vám zas ukáže co je třeba tak hura na to. Na střeše jsou 3 ze CCK patrol (2 s puškou, 1 s obuchem), buď se schovávejte bo je zlikvidujte. Na střeše najdete 4 bonusový piecy (na každý boudě 2) a kleště (uprostřed střechy mezi větrákama). Až budete mit kleště a hotový bonusovky jděte po žebříku na rohovej box trochu slaňovat a vylepšit CCK nápis. Hotovo. Tady jste skočily. Přeštípnout štípačkama zámek a z chodby po okapech (okap-mřížka-okap) dolu na parkoviště.
. Checkpoint
V prostoru parkoviště je 5 CCK (2 s puškou, 3 s pendrekem). Moc vyhejbat se jim nedá tak je opatrně po jednom likvidovat. Až budete mít čisto seberte za jednim z květináčů u stěny secret (IPod), dejte si freechalenge (šablona na 4 JOIN US plakáty) a 2 bonus piecy v rohu. Primární věci na CCKáry (nevim proč, ale je to 5 pieců na 6 antonů). Tak tady jste hotovi. Teď do rohu kde máte už hotový 2 bonus piecy. Z odpadkového koše v rohu skočte na okap a teď skákejte nahoru vyhejbaje se kuželům světla (kulkám) až k otevřenýmu oknu vpravo nahoře (osvědčilo se mi od koše pořád nahoru kam to až jde, pak doprava a o patro dolu do okna). Vertig.

Interior CCK HQ

. Primary Graffiti (1)
. Bonus Graffiti (16)
. Freeform Challenges (4)
. Legend Photos (0)
. Secrets (2)

Vstoupili jste do místnosti pro sledování výslechu a akorát je vyslýchaném jeden z WWA. Rozbijte rychle sklo a zachraňte mu zadnici. Po likvidaci `hodnýho a zlýho` si pokecejte a vraťte se zpět do sledovací místnosti pro Montanu Gold. Na stěně visí obraz který odstartuje freechallenge, ale zatim ho nechte být než zjistíte kde visí ostatní (jsou 4 stejný). Udělejte bonus piece a jděte na chodbu, po chodbě se poflakujou CCK police (4 s obuchem). Doleva jít nemusíte tam se nic neděje. V pravo narazíte na učebnu kde je další z obrázků co jste už viděli a další freechalenge s tegovanim na tabule (jako u obrazů si nechte na později než zjistíte kde je další tabule / jsou 2), mužete udělat bonusový piece, v další učebně totéž (obraz, tabule, bonusový piec) plus za katedrou secret (IPod), a mezi učebnama pod kamerou další bonusový piece. V další místnosti je akorát kopírka jinak nic a hned vedle v místnosti directora najdete 4. obraz a bonusový piece. Udělejte bonusový a můžete udělat freechalenge se šablonama na obrazy a pokud ještě nemáte tak i tagy na obě tabule v učebnách. Nyní můžete pokračovat chodbou, za rohem udělat další bonus piece a vstoupit dveřma do haly.

. Checkpoint
Udělejte bonus piece na dřevo. Teď odrazem od zdi (skok na zeď + skok) vylezte na traverzu a přelezte na druhou stranu kde vás čeká další bonusový piece, sjeďte po traverze a patro níž a pokračujte po římse doprava k další ceste až na zem. Váš úkol je jasný, dát piece na logo nad vrátnicí. V hale jsou 3 hlídači s obuchem. Až se jich zbavíte najdete v jedné z vrátnic secret (IPod) a v druhé blikající spínač (využijete později) nejdřív udělejte oba bonus piecy ze země, vylezte po traverze k balkonkům a dejte si freechallenge (tag na všechny skleněné tabule zábradlí). Teď zbývá vyšperkovat logo primárním piecem. Slezte dolu a stiskněte zmiňované červené tlačítko.
. Checkpoint
Pokračujte chodbou a nakonci vykrášlete Shooters Gallery vlastní produkcí, jděte do monitorovací místnosti v pravo kde potkáte 3 typy s obuchem. Po jejich likvidaci proběhne animace ve které zjistíte zas kousek pravdy o sobě a systému. Taky zjistíte že obě crew (VaNR a WWA) jsou rozprášený a jediní kdo zůstali jsou Trane, Decoy a Gabe. S timhle zjištěnim udělejte v monitorovací místnosti bolusový piece a přeskakováním po sloupech s televizemi se dostaňte o patro výš kde na vás čekají další 4 bonusový piecy. Prolezte větrací šachtou a dejte další bolusový piece. Honotovo. Po vstoupení do chodby se spustí animace a je konec ševelu.

Hunt's Helipad

. Primary Graffiti (0)
. Bonus Graffiti (5)
. Freeform Challenges (3)
. Legend Photos (1) ZEBSTER
. Secrets (2)

Dolu hluboko tak tedy nahoru. Objevíte se na stříšce s 2 strážci. Rozbijte je, seberte Montanu Gold, v rohu secret (IPod) a naproti udělejte legend photo (ZEBSTER). Udělejte freechallenge (plakát přes všechny 4 CCK loga). Po omřížovaném sloupu uprostřed vylezte nahoru a preskočte na okap, udělejte z něj 5 bonus pieců a pokračujte na střechu k přistávací ploše.
. Checkpoint
Máte 4 minuty na to abyste řádně ztegovaly helikoptéru z obou stran (stačí po jednom na každou stranu). Dá se to i s otravnejma typama z ochranky (obnovujou se) a chcete-li udělejte předtím ješte freechallenge (8x šablona na všechny loga co jsou na rohovejch boudách, na jedné z nich najdete secret (Ecko logo).

Smoke Out The Rats

SFC Hideout

. Primary Graffiti (0)
. Bonus Graffiti (0)
. Freeform Challenges (3)
. Legend Photos (3) TATS Crew . MODE2 . OS GEMEOS
. Secrets (3)

Po show v centru CCK není divu že jsou kucka naštvaný. V televizi zjistíte že je něco špatne, natáčí se před barákem vaší babičky. V zápětí musíte zdrhat z vlastního úkrytu, vaše oblíbená umělecká škola hoří. Jděte jedinou možnou cestou dirou vlevou, prolezte další dírou na záchody. V jedné kóji najdete secret (IPod), v rohu záchodu přelezte zeď, seskočte na okap a po něm lezte kam to půjde. Přeskočte na prkno a pak přes další pryč (bacha při tom na padající strop). Vyjděte na chodbu kde je propadlá podlaha a na zdech 2 freechallenge, musíte dát na stěnu za běhu po zdi stickerku (několikrát sem to zkoušel ale tohle se mi nikdy nepovedlo, ale deto . jen je to hroznej prstolam ,). Jestli myslíte že zvládnete můžete zkusit. Za rohem další jáma tentokrát překonat skokem z prkna na prkno, skok na trubku a přeručkovat přes překážku. Uvidíte jedno ze svech fellaz, jděte k němu opatrně, zjistíte vzápětí proč. Tedy jinudy. Přelezte zeď, na druhé straně uhněte z ohořelé podlahy a kontrolujte neustále strop, poznáte které kusy budou padat jakmile budete poblíž. Dejte si intuici uvidíte na stěne freechallenge (6x plakát), u okna legend photo (TATS Cru). Jděte k otevřenému oknu a hurá ven, jděte doleva a jakmile před vámi spadne parapet vyskočte nahoru, je tu freechallenge (pozor přitom na kužel světla). Na konci seskákejte dolu a seberte secret (Ecko logo). Pokračujte dolu až k otevřenýmu oknu a do něj. Tady je další legend photo (MODE2), vstupte do dveří na chodbu a ješte než se dáte doleva zabočte doprava pro legend photo (OS GEMEOS).

. Checkpoint
Jste v dlouhé chodbě s propadlou podlahou, jen kousek zustal. Past jak vystřižená. Skočte na proužek podlahy a utíkejte, na konci chodby přes jámu doprava. Teď pozor na padající strop, prokličkujte na konec chodby, tam za rohem najdete další secret (IPod). Teď už jen skok přes plameny do neznáma dírou ve zdi.

School Rooftop

. Primary Graffiti (0)
. Bonus Graffiti (0)
. Freeform Challenges (0)
. Legend Photos (0)
. Secrets (0)

Hořící střecha umělecké školy. Supr pohled. Ve střeše jsou jámy vhodné k naplnění nepřátel. Pár jich tam tedy naházejte (2 oranžový, 2 bílý) a počkejte až za Vámi přijde samotnej MajorZlo.
. Checkopint
Zlikvidujte ho. Nutno ocenit ze bojuje férově bez pomocníků a triků. Teď už jen závěrečná animace + další animace k posunutí příběhu.

A Game Of Cat And Mouse

Port Autority

. Primary Graffiti (5)
. Bonus Graffiti (4)
. Freeform Challenges (3)
. Legend Photos (1) . FRAME
. Secrets (2)

Začnete volánim Gabeovi který nezvedá, něco nesedí, než zjistíme co si uděláme pár pieců. Objevíte se na můstku hned u legend photo (FRAME), na pravý straně můstku na vás čeká primární piece a 2 bonusový, hned poté se spustí animačka a budete muset pronásledovat Gejba (můžete klidně dělat věci kolem on na vás počká). Zpět na mostě na vás vyběhnout 2 sekuritáci, zničte je a vstupte do haly, tam potkáte další 2. Uvnitř haly je freechallenge (plakát na obě strany mapy), za pultem seberte Gold Montanu a tradá dveřma do nákupního střediska.
. Checkpoint
V hale potkáte krasné billboardy se svojí podobiznou, udělejte 2 spodní primární a další 2 si nechte na nakonec a proběhněte si středisko ať víte co kde je. Zlikvidujte cestou pár security boys. Na McBuck Coffee je freechallenge (vám neřeknu jak na ni, nikdy se mi nepovedlo), o kus dál u loga Applu najdete secret (IPod). Vylezte po trojhranné reklamě se svojí podobiznou do druhého patra, tam na vás čekají 2 bonusový piecy nad vchodama a freechallenge v podobě šablon na všechny červený dveře ve druhém patře (proběhněte si patro s intuicí ať víte kde všechny jsou). Zbýva dodělat 2 primární piecy a animace vám ukáže kudy dál pronásledovat. V tunelu zničte dalšího strážnýho a u loga Applu rozbijte bordel, najdete pod nim další secret (IPod). Vyjděte ze dveří a hotovo.

Lumen Square Station

. Primary Graffiti (3)
. Bonus Graffiti (10)
. Freeform Challenges (1)
. Legend Photos (4) . THE WIZ . PHASE2 . FREEDOM . DASH167
. Secrets (2)

Pokračování pronásledovačky. Než se vrhnete přes turnikety vraťte se zpátky. V rohu najdete Montanu Gold a na každý straně můstku bonusový piece, teď přeskočte turnikety a na peróně zlikvidujte 2 CCK s puškou, počkejte až projede vlak a z kolejiště udělejte legend photo (THE WIZ). Začnete freechalenge (tagy na všechny pilíře na obou nástupištích). Na protější nástupiště můžete přes ploty kolejiště (pozor přitom na vlaky, že se blíží poznáte vždy podle rozsvícených světel u kolejiště), ale přišly byste o secret a legend photo. Nechcete-li si je nechat ujít přeběhnem to po střeše. Odražte se od zdi vedle vchodu kterym jste přišli systémem skok do zdi+skok a po světelných panelech vyskákejte na střechu, tam najdete secret (Ecko logo) a legend photo (PHASE2). Na protějšim nástupišti dejte tagy na všechny 4 soupy a tím dokončíte freechallenge (je jedno z jaké strany na sloup tagujete). Pokračujte do tunelu. Animačka vám ukáže zas kus Gejba. Dejte si intuici, uvidíte kam umístit 3 bonus piecy od kterých budete pokračovat větrací šachtou.

. Checkpoint
Jste v hale s jednou vrátnicí (stojíte na ní) a 2 CCK (1x obuch / 1xpuška). Intuice vám ukáže kam udělat 3 primárni a 4 bonusový piecy + jeden bonusový přímo uvnitř vrátnice. Udělejte tedy ten u kterého zrovna stojíte, skočte dolu pobít 2 CCK a udělat jeden bonusový piece. Teď zpět na vrátnici, skočit mezi vrátnici a zdi (je jedno na jakou stranu obě jsou stejné) a ke zdi. Udělejte 3 piecy (primární jako vždy nakonec), přes sloupky se dostanete přeskakováním na osvětlovací panel. To samé na druhé straně a po dokončení po schodech dolu do zastávky.
Animace vám vybarví zrzavýho kluka a ukáže kudy dál, ale ještě máte čas, vlak je fajn a počka až si zastávku pořádně proběhnete. Vlak obcházejte obloukem protože jakmile na něj vlezete se rozjede a už nic nesesbíráte. Zlikvidujte tedy 3 CCK a slezte dolu (nebo si předtím můžete prohlédnout na můstku vtipnou sochu Marcuse). Pod můstkem je schovanej secret (IPod) a na obou koncích najdete legend photo (FREEDOM) a (DASH167). Teď už můžete vylézt na vlak a pokračovat v levelu.

Subway Platform

. Primary Graffiti (0)
. Bonus Graffiti (0)
. Freeform Challenges (1)
. Legend Photos (1) . KAVES
. Secrets (1)

V úvodní animaci uvidíte GABE33 na staveništi a jednu legendu. Seskočíte a jděte po něm. Cestou je třeba uhýbat vlakům skokem na lampu (můžete být i zády ke kolejím). Je tu i freechalenge v podobě plakátů na všechny trafačky po cestě (je to fuška ale dá se to stihnout), a jednu legend photo (KAVES). Naproti vchodu do staveniště je ještě na sloupu secret (IPod), po jeho sebrání přelezte plot a připravte se na souboj.
. Checkpoint
Chvilinku rubejte Gejba dokavad vám animace neukáže že ho máte dostat na kraj prken (stačí ho domlátit někam poblíž). Vyslechněte si proč udělal podraz, vytáhněte ho (komu není rady) a znova ho domlaťte na stejné místo, tentokrát definitivně. Animace posouvacící příběh.

The Revolution Will Be Televised

New Radius Bridge

. Primary Graffiti (3)
. Bonus Graffiti (6)
. Freeform Challenges (2)
. Legend Photos (4) . DERO . SKUF . KNOW aka WANE . CHARLIE DTK
. Secrets (2)

Úvodní animace ukáže co vás čeká. Objevíte se na billboardu u bonusovýho piecu, udělejte ho, přeskočte billboard a slezte dolu. Na této straně silnice jsou 3 CCK (1x obuch & 2x puška) tak na ně buďte připravený. Uprostřed silnice je legend photos (DERO), přeběhnete silnici doprostřed k plotu a u něj doběhněte až pod most pro další legend photo (SKUF) a v silnici Montana Gold. Vraťte se zpět dodělat druhou ceduli bonuvym piecem. Pokračujte na této straně až nakonec a po okapu nahoru (po okapu na začatku mostu se nikam nedostanete), tam udělejte další bonusový piece a pokračujte ručkováním po hornim okapu. Nad silnicí seskočte na nosník a přeskákejte k billboardu na kterém je zezadu freechallenge (6x tagy) a zepředu primární piece. Pokračujte přeskakováním po nosnících k dalšímu billoardu na který patří primárni piece.
. Checkpoint
Jděte až nakonec k okapům a slezte v poklidu na zem. Na této straně najdete 2 CCK. Běžte pryč od mostu, cestou uvidíte uprostřed silnice secret (IPod), na billboard posaďte bonus piece a o kus dál pod lešením najdete kleště. Vyskočte na lešeni a z něj udělejte legend photo (KNOW aka WANE), vraťte se pod most kde je další legend photo (CHARLIE DTK). Tím jste tu hotovy a můžete přeštípnout zámek a za nima zrubat svářeče. Tak a teď trocha skákací srandy. Musíte se po trubkách dostat úplně . Vylezte na první trubku co vidíte, z ní skočte na další jedinou možnou (rada . dáte-li jednou skok kamera přejede do firstperson pohledu a můžete kouknout kam skačete). Dojděte k dřevený plošině, postavte se k ní čelem a vyskočte na ni. Z ní vidíte ve výklenku 2 trubky nad sebou, po nich tedy zas o kus výš. Skok na trubku do středu, dojděte na konec a metodou skok do zdi + skok se dostaňte na trubku nad vámi a z ní pryč z tohodle skákavýho nesmyslu. Animace vám ukáže další části mostu.
. Checkpoint
Po stěně vylezte nahoru k okapu, zalezte za roh a zas po stěně nahoru a na vyčnívající traverzu. Preskočit na druhou a ke stěně, tu přelezte a po traverze pokračovat na dřevenou plošinu, z ní skočte ve správný okamžik na balkon k hlídkujícímu CCK. Pokračujte po žebříku nahoru a až bude klid vylezte na plošinu a zbavte se 1 CCK a 1 ochranky. Na zdi udělejte freechallenge (10 plakatu), skočte do díry uprostřed a zbavte se dělníka. Dejte intuici a uvidíte kam s bonusovým piecem. Skočte na bílou plošinu pod místem kam patří bonusový a po okapu slezte dolů pro secret (Ecko logo). Vraťte se zpět na dřevěnou plošinu a vyskočcte na šedivou traverzu nad ní, z ní se dostanete k dalšímu bonusovýmu piecu. Zas zpět na dřevenou plošinu a pokračovat na druhou stranu, nebojte se k traverze u zdi doskočíte. Dejte se doprava k primárnímu a bonusovýmu pietu a udělejte je.
. Checkpoint
Musíte se dostat do lanovky. Pokračujte tedy po okapu nahoru, nahoře se procházej 3 z ochranky (pistole) tak je ukliďte nebo proběhněte doprava do díry v zemi. Po žebříku dolu, doprava a po žebříku nahoru k lanovce. Nastupte si.

Bridge Docking Station

. Primary Graffiti (10)
. Bonus Graffiti (0)
. Freeform Challenges (3)
. Legend Photos (0)
. Secrets (1)

V animaci uvidíte docela výzvu. Deme na to. Na plošině jsou 2 security a na zdi už jednou dělana freechallenge (10plakátů), po dokončeni přelezte zábradlí nalevo od freechallenge s plakátama, je tem začátek další freechallenge (12 tagů na straně plošiny). Jste-li ready můžete se pustit do šarády z lana. Čeká vás mega nápis STILL FREE. Otravnýmu kuželu světla se nejlépe uniká pomoci skoku a smer kterým chcete uhnout. Dokončete první část, tedy STILL.
. Checkpoint
Sjeďte úplně dolu kam to půjde a pusťte se (klavesa E). Udelejte freechallenge (10x šablona) a vrhněte se na FREE + WeWillWin plakát. Hotovo. Už se jen podívat na výsledek v televizi.
. Checkpoint
Teď se neohlížejte, běží vám čas. Utíkejte pořád rovně a se střelcema se neobtězujte bojovat. Za druhejma dverřa vlevo seberte ješte za běhu secret (IPod) a pokračujte na konec plochy a skočte směr vzducholoď.

Auld Lang Syne

NNR News Blimp

. Primary Graffiti (2)
. Bonus Graffiti (1)
. Freeform Challenges (2)
. Legend Photos (0)
. Secrets (2)

Jste na vzducholodi létající nad městem a neustále vysílající zprávy. Zároveň je i vysílacím studiem. Nejdřív se musíte nějak dostat dovnitř. Uvnitř je jeden řidic a jeden z ochranky, řidiče si všímat nemusíte (prozatím), ten vás stejně nevidí, ochranka obchází kolečko tak si dávejte bacha aby vás skrze okno nezahlídla jinak začne střílet a pak je pohyb malinko složitější. Začnete ve visecjící poloze za okraj lodě. Vylezte a dejte se doprava ke dveřim, těma to nejde ale mezi ně a okno dejte tega, tim spustíte freechallenge (4 tagy mezi okna / na každy straně 2), teď postupujte doleva (pokud to půjde seskočte a ručkujte, tim se vyhnete viditelnosti). Dojděte nakonec doleva ke křídlu s vrtulí, vyskočte a ručkujte dokavad vás hra neupozorní že máte správně načasovat pohyb před rotorem, hlídejte si pořád ochranku a jakmile bude vhodny čas vyražte přes rotor (5 vteřin se točí, 5 vteřin stojí). Teď už stačí doručkovat na zadek lodě a vklouznout oknem dovnitř.
. Checkpoint
Zbavte se ochranky a řidiče, jděte ke kopírce a změnte nastavení. Výtahem hned poté přijede jeden CCK, zbavte se ho a vstupte do výtahu, skočte do díry ve stropě a dál na traverzu na steně a po elektrickém vedení nahoru (pozor na výboje). Ve druhém patře výtahové šachty najdete secret (Ecko logo), nahoře přeskočte ke dveřím a jste ve druhém patře.
. Checkpoint
Tady je malinko rušněji. Zbavte dvou z ochranky co jsou u výtahovu (naproti výtahu máte v chodbě Montanu Gold), v jedne chodbě se prochází dělník tak se zbavte i jeho. Na konci je hlídací bouda (tady pozor aby vás neviděl typ uvnitř jinak spusti alarm a přiběhnou 2 CCK) a nad ní je bonusový piec. Skočte tedy na traverzu nad budkou a udělejte ho, pak jděte po traverze doleva a skočte dovnitř.
. Checkpoint
Zbavte se hlídače. Použijte konzoli ke zmeně nápisu co běhá na obrazovkách po městě, otevřou se dveře do vysílacího studia s dvouma hlídačema a jednim údřbářem. Zbavte se jich a máte celý patro pro sebe. Teď se můžete vrátit zpět před hlídací boudu a udělat tega na plakát s Karen, spustíte tim freechallenge (tagy na 4 stejný plakáty v patře). Teď můžete jít do vysílacího studia, v celém studiu nic není akorát nalevo od řečnického pultu je na traverze secret (IPod), ten nechte zatím na místě (stejnak se k němu nedostanete) a skočte do diry v podlaze a pokračujte dál chodbou. Vylezete za plentou kde vás čeká posledni masterpiec ve hře. Po jeho dokončení přiběhnou další CCK a ochranka. Ztim na vás nemohou, dejte se tedy pravym žebřikem pro již zmíněný secret a dostaňte se k Exitu u výtahu kterým jste přišli.

The Blimp Roof

. Primary Graffiti (0)
. Bonus Graffiti (0)
. Freeform Challenges (0)
. Legend Photos 0
. Secrets (0)

Lezete na střechu vzducholodě pronásledováni dvěma z ochranky. Nahoře vás navíc překvapí dračice která zabila Decoye. Začíná poslední bitva. Zlikvidujte ochranku a v následný animaci uvidíte co bude třeba udělat. Bojovnice si musí přestřelit všechny 4 držný lana. Stačí se postavit šikovně pod lano a nechat ji střílet (dobře se pod něj trefuje za chůze [Ctrl+směrový šipky]). Pevnost stožáru doznala újmy a střelkyni vypadne zbraň. Seskočí a čeká vás pěstní souboj. Chvilku ji rubejte až k další animaci kdy spadne stožár a odstraní zabradlí na jedné straně. Zkuste ji vzniklou dírou shodit. Nevim jestli to jde i jnak, ale pokaždý jsme spadli oba. Souboj tedy pokračuje o patro níž u velkoplošný obrazovky. Bojujte dál a snažte se Shannu hodit přes zábradlí. To že spadnete taky bude zřejmě tak jak má být, jelikož na to navazuje i závěrečná animace. Hotovo. Ted si už vychutnejte závěrečnou animaci a běžte se projít ,).

A na závěr ještě jeden bonus pro hráče téhle hry. Určitě jste už ocenily příjemnost hudby. Stáhněte si tedy playlist mé oblíbené. Podmínkou je mít nainstalovanou hru Getting Up a WinAmp!

GETTING UP - PhatBeatz playlist

PhatBeatz k tématu: 

Komentáře

Uplně debilně nereálná hra

Uplně debilně nereálná hra

nechápem ale nejde mi

nechápem ale nejde mi sprejovať pomôžte mi prosím

pokud zlobi orioginal herni

pokud zlobi orioginal herni dvd zkus
http://megagames.com/games/marc-eckos-getting-contents-under-pressure

Malování
LMB - Outline (úzká stopa)
RMB - Fatcap (tlustá stopa)

Hele prosim vas co radite na

Hele prosim vas co radite na misi STILL FAKE CREW, vubec nemuzu vyhrat ten battle, jo a jak se meni CAPY? tlustej a tenkej ? ..... Diky moc

jo tahle mise je peklo .

jo tahle mise je peklo . snaz se pokrejt co nejvic mista . ze vedes poznas podle toho ze tvy crewboys skandujou

jinak jestli do tyhle casti nevis jak se meni cap tak to je mozna tim . fatcap a bacha na drips . myslim ze povoleny sou 3

Leve tlacitko mysi - Outline (úzká stopa)
Prave tlacitko mysi - Fatcap (tlustá stopa)

good luck

OK, hele diky moc. TWL snad

OK, hele diky moc. TWL snad to nejak dam :\\

Shanna Ray

Prosimte jak mam zhodit tu shannu ja mackam vse a on se ani nepokusi ji nijak chytit. Furt se sni mlatim a nic.

uz sem to tu psal a je to i

uz sem to tu psal a je to i v navodu . Shanna samotna nejde shodit . vzdycky spadne s Tranem . asi to tak ma bejt protoze na to navazuje zaverecna animace . proste s ni batluj dokavad nezacne zaverecna animace jak Trane pada . tot zaver

vy vyprcany zmrdi tohle je

vy vyprcany zmrdi tohle je super hra tak nechapu co tam pisete

ahojte lidi nevim jak na

ahojte lidi nevim jak na druhim kole jak zbiju toho tlustocha nevim co delat poradite ?

hra ti rika co mas delat. v

hra ti rika co mas delat. v tomhle pripade musis pred tlustochem nejdriv uhybat a pak ze zeme vzit kus lavicky a bojovat se zbrani . pak az pude zmlatit . do ty doby mu neubiva zdravi

marc

lidi potrebuju fakt hooodne pomoct tudle uplne genialni hru sem sistahnul a stahnul sem si i crack dal sem crack do ty slozky bin a nahradil vytvoril zastupce na plochu a kdyz to spustim tak mi tam skoci cerny okinko a pak nejaky okinko kde je neco anglicky o nejaky cbyhe a jestli to chci zobrazit je tam teda na vyber ANO a NE kdyz dam ano skoci tam error ve kterym je presne todle:''(slayer)Exception addres 4b7fe9
[no game crash info]
IMAGE HELP STACK:
TArchive::operator=+B0AD9
MAP FILE STALKWALK''
a kdyz dam NE tak zprava zmizi a nic se nestane newite prosim nekdo co s tim kdyby cokoliv ste nekdo vedel tak mi napiste na e-mail:Eichler22@seznam.cz
Predem fakt diky treba potrebuju i nejakej patch nebo newim ale to se mi stalo i kdyz sem to instaloval z originalniho CD..!!

kup si originalni dvd a na

kup si originalni dvd a na zadni strane si precti minimalni hw naroky

posledna mise

caute...pls poradte mi jak mam shanu v te posledni misi zhodit dolu...uz sem ji prehodil cez zabradli jenze ona mne zdycky stahne sebou..a nevim jestli to tak ma byt ukoncene nebo ne...pls poradte...

hele hral sem to nekolikrat

hele hral sem to nekolikrat a pokazdy me vzala sebou . asi to tak ma bejt . navazuje na to zaverecna animace

díky Duke bez tebe bych to

díky Duke bez tebe bych to asi nedohrál 3dni v kuse u ps2 a je to dohraný :)

crack

kde pls sezenu crack

tady ne

tady ne . co kamos google?

crack

jsou tam cracky ae jenom na prihlaseni a na penize pls kdyby nasel nekdo nejakej crack bez toho tak ad sem da odkaz plss =)

tormalne to spustim ale cela

tormalne to spustim ale cela hra je zrychlena a propadam se texturama newite co s tim?

game fixies

taky pravda ten sem jeste

taky pravda ten sem jeste neskousel

lod

kua luda jak mam tu sannu zhodit z vzducholode ona ma na tom zabradli furt pretlaca a ja nwm jak ju mam pretlacit ti co to vymysleli boli asi ozraty

proste do ni mlat dokavad ji

proste do ni mlat dokavad ji neshodis . to ze Te stahne sebou je v poradku, to tak ma bejt

Dobrý den chtěl bych se

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli v tedle hře jdou měnit trysky (fatcap,outline) pokud ano prosím napište jak se to da přeměnit na PS2....Děkuji moc.

na PC malujes fatcap/outline

na PC malujes fatcap/outline tlacitkama mysi . PS2 netusim . projed nastaveni

Jo takže diky moc už jsem

Jo takže diky moc už jsem na to přišel Outline je čtvereček a Faktcap je trojuhelník mějte se čau.

cau hele lidi nevite kde

cau hele lidi nevite kde stahnout tuto nejlepsi hru na svete?

O všem

Čau hele jak sem si tak četl komentáře tak ste to bud dohráli nebo sou tad co neuměj hrát a řikaj že je to nebaví proto že to neuměj.Pravda je těžká ta hra,ale je super nejlepší hra co sem kdy pařil.Bez tebe kámo bych jí nikdy nedohral dík moc za návody třeba napiš na meil a pokecáme ještě víc faft dík a vi co ste stou hrou skončili že vás nebaví tak ste lamičky.Trash

supr

sem rad ze navod pomoh ,)

fakt good návod, thx kámo

fakt good návod, thx kámo

je to mise Trane's Hood

je to mise Trane's Hood

zdar pls jak mam z nakyho

zdar pls jak mam z nakyho balkonu skocit na ty koleje nadzemky pls sem to delal2hod.. pls movie dohl bi my nekdo poslat movie jak ne to.THX

jaká část hry?

je to mise Trane's Hood pls

je to mise Trane's Hood
pls movie pls

v týhle misi

snad zádný koleje nejsou. . jestli myslis hned na zacatku . a nejde ti preskocit plot. tak to doprava po rimsach. tam odsad preskocit na sloup kterej je za plotem

ee to nemyslim a za tym

ee to nemyslim a za tym sloupem musim zmlatit 1 borca potom neco vyfotim a potom musim zas zmlatit 3 borce a potom presprejovat naky graffity a pak nak vyskocit na koleje nadzemky abis byl za nakym plotem.(tam sou 2 balkony). a ja nwm jak za ten plot skocit pls porad fakt nwm co stim.Dik moc za odpoved

omg ja su toy omlouvam se za

omg ja su toy omlouvam se za blbej nazev je to mise Gabe's Hood

Jeto u 3serie(ta tupky) 1

Jeto u 3serie(ta tupky) 1 mise

jo tohle.

musis udelat 2 piecy na nadzemce . a pak od jendoho z nich skocit na balko a barak obejit po rimse (nez pak slezes po okapu dolu jdi po rimce az nad ulici je tam jeste jeden sekundari). . tady video (ps. vsimnete si piecu ;)


good dik moc DUKE ses borec

good dik moc DUKE ses borec

už sem to konecne po 7

už sem to konecne po 7 tydnech projel

pls jak mam proji t to kolo

pls jak mam proji t to kolo z reznikama v tom kole gabe hood sem se malem posral jak sem videl ty CCK

Fokus

sem tam se pokusit je chytit (ti klavesy nepovim) a pak zapasit. ale jak presne to udelat Ti nepovim. rubat a zkouset

Pls lidi jak ji mam uplne

Pls lidi jak ji mam uplne dole Shannu shodit ? Uz ji pretahnu u te obrazovky pres zabradli ale ona se me jeste chyti a pak spadnu s ni...jak shodit JENOM JI ???

Jak shodit Shannu?

Nevíte někdo jak mám shodit v poslední misi Shannu přes to zábradlí? Já do ní pořád kopu, mlátím a ona nic. Poraďte pls.

s petima knedlama ja?

s petima knedlama ja?

Ja osobně jsem zkončil u

Ja osobně jsem zkončil u exterior CCK HQ a musim říct, že tady mě ta hra přestala bavit....je to stále jedno a to samý dokola...nicméně musím řict, že před takovým půl rokem to pro mě byla revoluční hra...takže big up Marc....

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Akce

GRAFFITI ROCK JAM #13

2.5.2020 (11:00)
legální stěna PBS, Třebíč

13. Graffiti Rock Jam na legální stěně PBS v Třebíči.
Zajištěn pitný režim i občerstvení, stejně jako mobilní Pantograff art store stánek s prodejem barev, latexů atd.
Afterparty klub B, Rap, DJs…

začátek: 11.00
vstup: zdarma
info: www.facebook.com/events/469390010444166