Hip-Hop.Sk - dočasně mimo provoz

Majitel v současnosti jediného stálého informačního slovenského hip hopového webmagazínu Hip - Hop.sk byl donucen na čas pozastavit svou činnost. Proč a kdy bude web opět v provozu se dozvíte v článku...

Už před delší dobou  kapitán slovenské lodi Hip-Hop.sk - Lumír - sliboval v příštích týdnech na palubě mnoho změn. Kvalitnějšími články počínaje, novou a lepší grafickou podporou konče. Nynější situace je ale taková, že loďka začíná nabírat vodu a její cesta zpět na klidnou hladinu je mírně zčeřena. Ale dost bylo poetických úvah, přejděme k faktům...


Jste - li častými návštěvníky Hip-Hop.sk, pak jste jistě nemohli přehlédnout, že web je nyní nefunkční. Důvodem je Lumírova nespokojenost se službami firmy Eur**et, u níž měl zaplacený webhosting. "Rozoberať tu detaili a zaťažovať vás s nimi je asi zbytočné, len napíšem toľko, že táto firma sa správala veľmi neseriózne, a za poplatky ktoré účtovali, neposkytovali to, čo by som si predstavoval. Preto som sa rozhodol spoluprácu s firmou Eur**et ukončiť a stránky presunúť na iný server."


Jeho slova hovoří za vše, čímž chci zdůraznit, že činnost magazínu byla pouze pozastavena, aby se mohla zkvalitnit a předvést svým čtenářům v nové parádě. Pokud patříte k mnohým nedočkavcům, pak vězte, že stránka by se měla opětovně rozjet na svátek práce - 1. května roku 2003.


A proč až 1.5.? "Bohužiaľ je to spojené s trocha väčším množstvom administratívnych úkonov, takže doba obnovenia bude možno trošku dlhší ako by ste čakali. Doménu musím premigrovať do nového registračného systému, ktorý bol od tohto roka zavedený, pričom musím niekoľkokrát navštíviť notára."


Nezbývá mi tedy než popřát silné nervy a na brzkou shledanou na HIP-HOP.SK!

Komentáře

hip-hop.sk nie je jediny na slovensku

hip-hop.sk nie je jediny na slovensku

O co de? Venku je teplo a za

O co de? Venku je teplo a za chvíli je květen..., tak co?

2 Jenich a Kwe

nekdo ty sracky v diskuzich musi cistit...

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Akce

GRAFFITI ROCK JAM #13

6.6.2020 (11:00)
legální stěna PBS, Třebíč

13. Graffiti Rock Jam na legální stěně PBS v Třebíči.
Zajištěn pitný režim i občerstvení, stejně jako mobilní Pantograff art store stánek s prodejem barev, latexů atd.

začátek: 11.00
vstup: zdarma
info: www.facebook.com/events/469390010444166