ITF Eastern Hemisphere Finals + AFU-RA

px

Sobotní Roxy zaplnily pořádný mistrovský scratche a výsledky jsou následující. v kategorii Scratching : 1. Filp (Ir) 2. Rafik (Ger) 3. Five (Cz) v kategorii Beatjugling: 1. Kid Fresh (Ger) 2. Five (Cz) 3. Testa (Aus) v kategorii Teams: 1.Lords of Fitnes (Ger) 2.Man in Scratch (It) 3.Questablist (Cz) ještě pro úplnost dodávám jména porotců: DJ Tigerstyle (UK), DJ Vinyl Richie (UK), DJ Beware (Hong Kong), DJ Trafik (CZ)

ITF Eastern Hemisphere Finals + Afu-Ra - Roxy, Praha (8.11.2003) | foto © Tacud

  • 01itfafura-tacud
    01itfafura-tacud
  • 02itfafura-tacud
    02itfafura-tacud
  • 03itfafura-tacud
    03itfafura-tacud
  • 04itfafura-tacud
    04itfafura-tacud
  • 05itfafura-tacud
    05itfafura-tacud
  • 06itfafura-tacud
    06itfafura-tacud
  • 07itfafura-tacud
    07itfafura-tacud
  • 08itfafura-tacud
    08itfafura-tacud
  • 09itfafura-tacud
    09itfafura-tacud
  • 10itfafura-tacud
    10itfafura-tacud
  • 11itfafura-tacud
    11itfafura-tacud
  • 12itfafura-tacud
    12itfafura-tacud
  • 13itfafura-tacud
    13itfafura-tacud
  • 14itfafura-tacud
    14itfafura-tacud
  • 15itfafura-tacud
    15itfafura-tacud
  • 16itfafura-tacud
    16itfafura-tacud
  • 17itfafura-tacud
    17itfafura-tacud
  • 18itfafura-tacud
    18itfafura-tacud
  • 19itfafura-tacud
    19itfafura-tacud
  • 20itfafura-tacud
    20itfafura-tacud
  • 21itfafura-tacud
    21itfafura-tacud
  • 22itfafura-tacud
    22itfafura-tacud
  • 23itfafura-tacud
    23itfafura-tacud
  • 24itfafura-tacud
    24itfafura-tacud
  • 25itfafura-tacud
    25itfafura-tacud
  • 26itfafura-tacud
    26itfafura-tacud
  • 27itfafura-tacud
    27itfafura-tacud
  • 28itfafura-tacud
    28itfafura-tacud
  • 29itfafura-tacud
    29itfafura-tacud
  • 30itfafura-tacud
    30itfafura-tacud

Komentáře

getupaaa

getupaaa

jako ten Beware me zabil

ale jeste vic me zabil ten Tigerstyle, neuveritelny co si jede

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Akce

STRAWBERRY FIELDS 2019

22.6.2019 (10:00 - 21:00)
Plechárna, Bryksova 1002/20, Praha 9 - Černý Most

Live: PSH, The Cello Boys, Yellow Sisters, Zero Club
DJs: Madam Lily
Speaker: Ondřej Volejník
Doprovodný program: Strawberry Skate Contest, divadlo Squadra Sua, …

Osmý ročník volnočasového festivalu Strawberry Fields.

začátek: 10.00
vstup: zdarma
info: www.strawberryfields.cz / www.facebook.com/events/2253022854919731

GAMBRZ FEST 2019

29.6.2019 (14:00)
U Veselé kozy, Nadražní 2a, Praha 5

Live: Gambrz Reprs, Jim Čert, Vole, Ptakz, C:/lean Water
DJs: Maro, Midok & Relok

Spoustu zážitků, ale málo vzpomínek - to je už 8. ročník Gambrz Festu!

začátek: 14.00
vstup: 150,-
info: www.gambrzreprs.cz / www.facebook.com/events/443949709505522

ČELART 2019

29.6.2019 (14:00)
Městský stadion Čelákovice, U Kapličky, Čelákovice

Live: Jamchestra, Zuzana a Kocouři, Počasí, Qwil, Rape Act, Duo Rakašvili, Adam Čapek, Potulný hormon Lukáš Heinz, Music Please Tent

Vystavující: Oldskool Killamike, Sklon, Adost, Poet 213, Pablito Postler, Simon, Ke Lim Ek, Prt Art, David Skuhravý, Flo Da, Ivan Štindl, Sarley Art, Markéta Henyšová, Evz Enia, Džejn, Juriet Cosplay, Lukáš Blažek, …

začátek: 14.00
vstup: dobrovolný
info: www.facebook.com/events/1053174921545158