KMOTROV

px

KMOTROV navazuje na tradiční deskové hry. Nadčasový příběh ze žhavé současnosti v originálním výtvarném zpracování slibuje kvalitně strávený čas v partě přátel. Proč tu otravujeme s deskovou hrou? Důvodem je autor grafické podoby, kterým není nikdo jiný než graffiti legenda a první noční můra; stvořitel Martin SKAM Krejčí. Jak sám ke hře říká: "Kreslím ve dne v noci, dříve graffiti, dneska animovaný film a vždycky hlavně komiksy. Hru jsme skicovali v hospodě a takhle to dopadlo…".

KMOTROV

Hráči putují nočním městem plným prostitutek, dealerů a heren. Jejich cílem je do tohoto podsvětí proniknout a začít ho ovládat. Potřebují k tomu peníze, dravost a štěstí. Z domluvených kšeftů jim jdou provize a oni postupně rozšiřují svůj majetek. Čím větší zisky však mají, tím větší ztráty jim hrozí. Pravidla podsvětí jsou neúprosná. Je třeba uplácet papaláše, platit výpalné, čelit nelítostným soupeřům i náhodným malérům. Ale právě nekalé praktiky vedou často k legální moci. Kdo má dost peněz, může si časem koupit jednotlivé představitele moci výkonné (Policistu), soudní (Soudce) i zákonodárné (Starostu) a být jejich kmotrem. Jen ten opravdu „nej" dokáže nakonec shrábnout vše a stát se všemocným ŠÉFEM.

KMOTROV - plakát
KMOTROV - příběh

PhatBeatz k tématu: 

Komentáře

trapnost, ostuda, fuj

Tato hra je absolutní odpad. Nikomu bych ji nedoporučil, protože nepřináší nic nového a akorát kopíruje staré herní mechanismy. Je to hrozná nuda a vyhozené peníze (mezi námi je to devět stovek!).

WTF?!

Kmotrov jsem hrál a je to pecka. Teď koukám co se o tom píše a najdu tohle??! Buď seš úplně mimo nebo si tě platí Hasbro za psaní negativních recenzí…

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Akce

GRAFFITI ROCK JAM #13

2.5.2020 (11:00)
legální stěna PBS, Třebíč

13. Graffiti Rock Jam na legální stěně PBS v Třebíči.
Zajištěn pitný režim i občerstvení, stejně jako mobilní Pantograff art store stánek s prodejem barev, latexů atd.
Afterparty klub B, Rap, DJs…

začátek: 11.00
vstup: zdarma
info: www.facebook.com/events/469390010444166