MOD tha Black Marvel - 24.5. vystoupí v Roxy

Na scéně je od roku 1996, takže už nějaký ten pátek posílá svoje vysoce kvalitní beaty a rýmy svým posluchačům. Už od té doby co začal dělat hluk se vyvinul z nadějného talentu na který se čekalo v rappera - veterána, mentora mladých aspirujících emcees a top producenta kolektivu Godz Wrath Productions

PROMO MADDRUM


MOD tha Black Marvel


Svůj první singl, který vyšel v roce 1997 nazval "Make it happen"/Sick" - A stranu singlu produkoval Brand Nubian /USA/ a Dj Alamo.


Track měl obrovský úspěch, těšil se velké rotaci v jak v klubech, tak ve světově proslulých radioshows od Stretch Armstrong a Bobbito v New Yorku.V roce 1998 vydal druhý singl "Right place for action", kde mu hostoval všeznámý americký Sadat X/Revelations. S tímhle singlem projel evropskou túru společně s Brand Nubian a otevírá show coby předskokan takovým velikánům jako je Xzibit, Roots, tha Alkaholiks, Smith and Wessun, Lord Finesse, Jeru the Damaja nebo již zmiňovaný Sadat X. Z peněz které si vydělal svým úspěchem si pořídil studio a začal se věnovat produkci, a mladým emcees se kterými zformoval crew: Soul Appostles. Objevuje se na spoustě kompilací např. na "This is what you want 2", "Tha mastas 4" nebo "Skills compilation". Na chvíli přestává koncertovat, a plně se věnuje jen své práci. V roce 2002 vypouští do ulic nový sound, stává se známým a plodným producentem, který skládá pro svou crew a například i pro fenomény Shabbazz the Disciple a Freestyle /ex-Arsonists/. Vytvořil unikátní fresh hardcore styl který byl v Evropě něčím úplně novým. S tímto zvukem začal bombardovat scénu skrze svou website www.soulapostles.nl . Po spoustě změn kdy dává konečně dohromady svou partu, je připraven hru finišovat.


Začal pracovat na projektech, z nichž aktuální je například kompilace labelu Maddrum/Supercharger rec. "From Amsterdam to Praha". Nejen jako producent, ale také jako showman - se ukázal v Praze a v Amsterodamu, a krom své produkce 3 věcí na zmiňované kompilaci se v tomto roce připravuje na svůj comeback.


Spojen s novým manažerem, celé léto koncertuje po celé Evropě. 12. května předskakuje v Amsterdamu Gza/Geniuz (Wu Tang Clan) - těsně před svým koncertém v pražské Roxy. Dále pak jede malé turné společně s Krumbsnatcha (Gangstarr foundation) a ještě pár velkých koncertů v Holandsku. V současné době také produkuje společně s Godz Wrath prod., DashBeats a Mr. Needles - některé tracky můžete slyšet na zmiňované kompilaci FATP. Dalším cílem MOD je opět produkce několika tracků určených pro velké americké hvězdy. Godz Wrath společně s MOD tha Black Marvel jsou v současné době upsáni malému undergroundovému labelu "SuperCharger Rec." a připravují své dlouhohrající album na léto 2003.


DISKOGRAFIE:


Singles:


`Make it Happen´/´Sick´ (Skills, 1996)


`Right Place for Action´ featuring Sadat X/´Revelations´ (Eigen Beheer, 1998)


Compilations:


`Tha Mastas volume 4´ (Rhythm Import, 1998)


`This is what u want volume 2´ (Soul Relation, 1999)


`From Amsterdam to Praha´ (MadDrum, 2003)


Productions:


Shabazz the Disciple & Freestyle (Arsonists)


MOD the Black Marvel


Propaganda


R.A. Militant


Soul Apostles


Cipher Sinister(Lingwistiks)


D-Son


Ontoppadiz


DJ DNS


Dj Dns na vrcholu holandského hiphopového turntablismu - dříve i teď. Velmi známý díky svým schopnostem, konkrétně třeba pro své agresivní - ale čisté juggly, proschratchoval se a pro juggloval se na vrchol vícekrát než jen jednou.Národní holandská Djská soutěž ("The Amsterdam Cut n´scratch Dj competition) je pro DNS velmi známým teritoriem. V roce 1999 urval druhé místo, a o rok později při svém návratu vyšplhal až na zlatou příčku, navrátivší se ke svému rezidentování v amsterdamském klubu Paradiso. Posléze DNS obhajoval svůj titul v roce 2001, kdy proti velké a konkurenci a nekompromisní porotě vybojoval bronz.


Na mezinárodní úrovni předvádí svou profesionalitu v solo battlech (Battle for World Supremacy) stejně tak v kombinaci s Trooperz na DMC World Championships v Londýně (2000 a 2001).


Kromě svých aktivit s SL Trooperz, DNS je taky mix DJ. Je také dvorním DJjem hiphopové formace Classic. Tato skupina byla finalistou v soutěži "Grote Prijs van Nederland".


PROMO MADDRUM

Komentáře

juchuuuu.. je dobrej !!!

juchuuuu..
je dobrej !!!

juchuuuuuuuuuuuu

mikes je debil

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Akce

GRAFFITI ROCK JAM #13

2.5.2020 (11:00)
legální stěna PBS, Třebíč

13. Graffiti Rock Jam na legální stěně PBS v Třebíči.
Zajištěn pitný režim i občerstvení, stejně jako mobilní Pantograff art store stánek s prodejem barev, latexů atd.
Afterparty klub B, Rap, DJs…

začátek: 11.00
vstup: zdarma
info: www.facebook.com/events/469390010444166