Na Rock for People vystoupí Cypress Hill - soutěž o vstupenku.

Cypress Hill, Therapy?, The Levellers, Junkie XL a mnoho dalších! Každý z festivalových dnů má svého zahraničního headlinera: v pátek vystoupí světoznámí hiphopeři Cypress Hill a po nich ještě Junkie XL, spojovaný s úspěšným filmem Matrix: Reloaded, v sobotu britští The Levellers a v neděli irští Therapy?. Junkie XL a Therapy? vydávají v těchto dnech své nové desky, z nichž budou na festivalu hrát. Všechny čtyři festivalové dny jsou navíc vyšperkovány dalšími zahraničními hosty, kteří mohou být pro mnohé návštěvníky příjemným překvapením: ve čtvrtek zahrají němečtí Donots, v pátek Modena City Ramblers, kteří v Itálii vyprodávají pětitisícové sály, dále vycházející britské hvězdy Oi-Va-Voi nebo polští Paprika Korps. V neděli vystoupí američtí Madball, němečtí 4Lyn nebo polští Hey, kteří sklidili velké ovace na loňském ročníku Rock for People.

Největší událost festivalové sezóny v České republice:
Na Rock for People vystoupí Cypress Hill !Po několika měsících vyjednávání potvrzujeme vystoupení americké hip-hopové legendy Cypress Hill na Rock for People. Podle mnoha odborníků obeznámených s děním v hudebním průmyslu se bude jednat o nejvýznamnější soubor, který se na letních festivalech v České republice letos objeví. Cypress Hill vystoupí na hlavním festivalovém pódiu v pátek 4. července 2003.
Cypress Hill (původem z černošské a kubánské komunity v Los Angeles) jsou všeobecně považováni za průkopníky, kteří před více než deseti lety poprvé spojili svět nezávislého rocku, rapu a hip-hopu, a dodnes vydávají desky oceňované jak hudebními kritiky, tak velmi úspěšné mezi fanoušky. Prodej jejich desek se počítá v desítkách milionů, jsou držiteli mnoha platinových i zlatých desek. I na posledním albu Stoned Raiders z roku 2001 předvedli Cypress Hill osvědčenou směsici ostrých kytarových riffů, groove živých nástrojů, nezaměnitelné smyčky a samply a především originální rap. Cypress Hill se těší vynikající pověsti koncertní kapely: hráli například jako headliner putovního US festivalu Lollapalooza a vystoupili s velkým úspěchem na novém "Woodstocku".Vystoupení Cypress Hill představuje významný milník v historii festivalu Rock for People. Podobné koncerty jsou nesmírně náročné na produkci a soubory z "první světové hudební ligy" si kladou velmi přísné podmínky, za kterých na festivalech vystupují. Souhlas Cypress Hill s vystoupením na festivalu Rock for People považujeme za velkou čest a zároveň výzvu - doufáme, že se nebude jednat o ojedinělou vlaštovku a v dalších letech bude festival Rock for People vždy ozdoben účastí srovnatelně významných souborů.


Bylo by krátkozraké hledat na Rock for People to podstatné pouze na vystoupeních těchto hvězd. Festival Rock for People je totiž především reprezentativní přehlídkou toho nejlepšího, co česká, zdaleka nejen rocková scéna tento rok přináší - vystoupí zde na 130 souborů od skutečných hvězd jako Kabát, Chinaski, Monkey Business, Kryštof, Mig 21, Mňága a Žďorp, Tata Bojs nebo Divokej Bill přes legendy jako například Vladimír Mišík, Ivan Hlas, Žlutý Pes, Robert Křesťan nebo Vlasta Redl až po skupiny, o kterých se mluví jako o nadějích naší scény, jako jsou Vypsaná Fixa, Ready Kirken, Lety Mimo, Wohnout nebo Traband. Rock for People je bez přehánění ideální příležitostí pro seznámení se se vším podstatným, co lze na hudební scéně v naší zemi slyšet.


Ve čtvrtek, první festivalový den, budou vyhrávat rockové kapely v čele s Kabátem. Po skončení tohoto čtvrtečního koncertu bude festivalový noční život zahajovat scéna Ultramix stage, kde budou v obřím stanu až do rána vyhrávat DJ Mucho & Jazz DeeJayzz. Obdobné zakončení ostatních dnů obstarají Maradona Jazz se svými latinsko-americkými vyhrávkami.


Jsme si jistí, že atmosféra v hledišti bude jako každý rok veskrze přátelská, tolerantní a veselá. Špatného počasí jsme v minulosti zažili dost a na atmosféře festivalu se to nijak neprojevilo. Letos jsme objednali počasí hezké a věříme, že tímto ročníkem učiníme významný krok k našim desátým narozeninám v roce 2004.


 1. Ubytování: stanové městečko zdarma

 2. Po zkušenostech z minulého roku jsme rozšířili prostor, kde budou moci návštěvníci festivalu zdarma vztyčit své stany. Ke stanování jsme vyhradili místo za Tuchorazskou silnicí a také ve višňovém sadu. Ve stanovém městečku budou k dispozici zábavné atrakce, mobilní záchody, sprchy a občerstvení.


 3. Služby divákům: úschovna zavazadel a kol, internetový stan a další...
 4. Kromě již tradiční úschovny zavazadel bude v provozu také úschovna kol.
  Nově zprovozníme přímo v areálu stan, kde bude možné zdarma využít vysokorychlostního připojení na internet. Vzhledem k očekávanému zájmu bude po určitém čase stráveném na síti připojení zpoplatněno, aby se dostalo na všechny zájemce.
  Vodní fotbal se v loňském roce setkal s velkým úspěchem, proto jsme letos pro naše diváky objednali hned dvě hřiště.
  Na místě budou stánky s prodejem mnoha druhů upomínkových předmětů (knihy, CD, suvenýry, atd.). Stánky s občerstvením nabídnou nepřebernou škálu různých druhů jídla, například (ale nejen) speciality mexické, thajské a indické kuchyně.
  Chybět nebude ani tetovací salón (v podání nizozemských specialistů), vlasové studio a další atrakce.


 5. Pitná voda pro potřeby diváků

 6. Po zkušenostech z minulého roku, kdy stánkoví prodejci zvolili při prodeji pitné vody příliš vysokou marži, jsme se jako organizátoři Rock for People rozhodli převzít tuto důležitou službu do vlastních rukou. Pitná voda bude distribuována exkluzivně přímo pořadatelem ve zvláštním stánku, a to za režijní cenu 20,- Kč za 1,5 l láhev. 7. Posílená přepravní kapacita Českých drah na trase Praha-Český Brod

 8. První den festivalu, tedy ve čtvrtek 3. července, budou posíleny spoje Českých drah a vypraveny zvláštní vlaky z pražského Masarykova nádraží do Českého Brodu. Také poslední festivalový den, v neděli 6. července, budou z Českého Brodu do Prahy vypraveny zvláštní vlaky. Přesný jízdní řád vlaků bude před festivalem vyvěšen na www.rockforpeople.cz a uveden v programu festivalu. 9. Uspořádání areálu

 10. Na základě připomínek diváků z minulého roku jsme přikročili k úpravám areálu, zpevňujeme klíčová místa u pódií a přístupové cesty. Navíc jsme v zájmu ideálního poslechového komfortu uspořádali všechna tři hlavní pódia tak, aby se zvukově vzájemně nerušila. Další dvě pódia jsou umístěna v menších stanech v tzv. chill-out zónách. Věříme, že současné rozmístění scén v areálu bude nejlepší v celé historii festivalu. Celkový plánek areálu bude zveřejněn na tiskové konferenci ve středu 18. června a poté také na www.rockforpeople.cz.


 11. Vstupenky: předprodej, jednodenní vstupné, prodej v zahraničí

 12. Vstupenky na největší hudební festival svého druhu v České republice exkluzivně distribuuje síť Ticketstream. V zahraničí prodává vstupenky světová síť Ticketmaster. Na Slovensku prodává vstupenky kromě sítě Ticketstream také síť Ticketportál.
  Pro diváky jsme připravili množství slev, jejichž kompletní přehled lze nalézt na adrese www.rockforpeople.cz.
  Letos poprvé jsme zavedli jednodenní vstupné, takže kromě festivalových permanentek mohou zájemci zakoupit také jednodenní vstupenky a zajít se podívat pouze na koncert svých oblíbenců. Naopak pro ty, kdo chtějí přijet až na víkendové dny budou na místě vstupenky k dostání za 749,- Kč. Víkendové vstupenky lze již nyní zakoupit v předprodeji za 649,- Kč.


  Čtyřdenní festivalové permanentky:

  do konce června 749,- Kč
  do 3. července 799,- Kč
  na místě festivalu 899,- Kč
  Jednodenní vstupenky: 3/7 (Kabát) 330,- Kč
  4/7 nebo 5/7 550,- Kč
  6/7 400,- Kč
  Víkendové vstupenky (4-6/7) do 2. července 649,-Kč
  na místě festivalu 749,- Kč
  Všechny ceny jsou koncové, tedy včetně DPH a distribučních poplatků sítě Ticketstream.
SOUŤEŽ o VSTUPENKU na ROCK FOR PEOPLE - Koncert CYPRESS HILL


Na kolika podiích se letos bude hrát?


Odpovědi posílejte na info@phatbeatz.cz

Komentáře

SOUTEŽ UZAVŘENA

Jelikož chodí další odpovědí na tuto soutěž je dobré pripomenout, že tato soutěž byla na RockFroPeople 2008 a je již uzavřena. Vítězem se stal Alex G z Prahy 4.

cus lidi POTREBOVAL BYCH

cus lidi
POTREBOVAL BYCH ZJISTIT, KDY BUDE CYPRESS V CR.JESTLI MUZETE PORADIT KDE TO ZJISTIM TAK MI PROSIM NAPISTE.DIKY MOC VSEM

KONEC SOUTEZE O VSTUPENKU

Vítězem je Alex G z Prahy 4.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Akce

GRAFFITI ROCK JAM #13

6.6.2020 (11:00)
legální stěna PBS, Třebíč

13. Graffiti Rock Jam na legální stěně PBS v Třebíči.
Zajištěn pitný režim i občerstvení, stejně jako mobilní Pantograff art store stánek s prodejem barev, latexů atd.

začátek: 11.00
vstup: zdarma
info: www.facebook.com/events/469390010444166