Soutěž o 2 x 1 vstup na Džbán 2013 s Ty Nikdy

px

Po dlouhé době v Praze opět hiphop pod hvězdami. Tentokrát máte jedinečnou šanci zavítat na koupaliště Džbán. Program bude natřískaný. Kdo by se nerad hodil na deku a popíjel oblíbený nápoj…ale co to? K tomu ještě uslyšíš liberecký rap. Live vystoupí jména jako Paulie Garand, Rest, Idea, Kenny Rough, DJ Fatte. Přímo vedle koupaliště je možné rezervovat ubytování v Kempu Džbán, pro ty co plánují dlouhou noc. Hrajeme o 2 x 1 jeden vstup na koncert a překvapení (hadříky na léto) u vstupu. Pokud máte rádi historii si s námi dejte ohlédnutí 10 let zpět na Džbán a koncerty Kontrafakt či Prago Union.

Soutěžní otázka:

Jaká přírodní rezervace se nachází nedaleko vodní nádrže Džbán?

Správnou odpověď zasílejte na: info@phatbeatz.cz
Nezapomeňte uvést do mailu celé jméno a telefonní číslo
Jako předmět zprávy zadej: Dzban

Pravidla soutěže: Každý může pod jedním jménem soutěžit pouze jednou. Jestliže nebude zadáno celé jméno a ostatní kontaktní informace soutěžící nemůže být zařazen do soutěže. Osobní informace nebudou použity pro další účely, slouží pouze pro komunikaci s výhercem.

Soutěž byla ukončena.
Výherci budou zveřejněni v den ukončení soutěže v komentářích a upozorněni emailem.


TyNikdy

Hip hopová stáj Ty Nikdy Label má zásadní vliv na česko-slovenskou scénu posledních let i dní a právě v režii Ty Nikdy labelu bude probíhat pražský letní mejdan situovaný do plážového prostředí koupaliště Džbán. V sobotu 27. července se na jednom pódiu představí jedna z nejkvalitnějších živých show, která je na naší hip hopové scéně k vidění.

Svůj repertoár plný osvědčených hitů návštěvníkům koncertu naservíruje šéf labelu Idea, ten se může pyšnit nominací na album roku v rámci hudebních cen Anděl. Stejně jako jeho sólo počin Daleko Blíž, sklízí úspěch i jeho projekt se slovenským Boy Wonderem BoyBand s albem Best of, který v line upu večera nebude určitě chybět. Výběr toho nej ze svého repertoáru představí i liberečtí rodáci raper Paulie Garand a Dj a producent Kenny Rough. Původní členové formace BPM získali své hip hopové ostruhy na albu V hlavní roli a na svém kontě mají v těchto dnech i nespočet spoluprací se jmény na CZ/Sk scéně, na Džbánu však určitě zazní i to nejlepší z předchozích alb Ryes a Páni kluci… Avízovanou třešničkou na dortu budou i hity pražského ,,flowtka,, Resta, ten má s DJ Fattem, který patří nejrespektovanějším producentům a DJs na československém území, na kontě ceněný debut Premiéra a v současné době pracují na dokončení druhé společné desky.

Jeden z nejlepších českých freestyle raperů získal uznání i se svým autorským repertoárem a po vydání na sólo dráhu se stal neoddělitelnou součástí Ty Nikdy labelu. Jeho živé vystoupení patří rozhodně k tomu nejlepšímu, co lze v rámci CZ/SK hip hopového rybníčku potkat. Idea, Kenny Rough, Paulie Garand, Rest a DJ Fatte, to jsou jména, která jsou zárukou nabité a dynamické show. Ve spojení s krásným místem koupaliště Džbán jsou dokonalou kombinací jako stvořenou pro super mejdan, tak doraž ať o to nepřijdeš, hip hop, grilování, drinky… A kdo viděl video pozvánku ví, že se může těšit i na další překvapení z Liberce v podobě speciálního hosta.


DŽBÁN 2013 - Ty Nikdy

27. 7. 2013
Koupaliště Džbán, Nad lávkou 847, Praha 6 - Vokovice

Live: Paulie Garand, Rest, Idea, Kenny Rough, DJ Fatte

začátek: 20:00
vstup: 150,-
předprodej: 120,- / www.ticketportal.cz

DŽBÁN 2013 - Ty Nikdy

Komentáře

výherci

Phatbeatz robot vylosoval ze správných odpovědí tyto ženy:
Tereza K.
Kornelie K.

Výherkyně byly informovány.Ostatním děkujeme za účast.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování