AMO pokřtí nové LP Positive na prvním podzimním Boomboxu

Kvapem se nám blíží první mrazíky a perioda věčně šedivé oblohy, takže přišel urgentní čas na první podzimní Boombox, který musí být extra pozitivně naladěný. Poprvé v historii této klubové série tak konečně pořádně zapaříme i na hip hop v rytmech reggae a dancehallu. Důvodem k tomu je křest nové desky POSITIVE slovenských raperů A.M.O., kteří na prvním singlu  spolupracovali dokonce s Polemic (pecka „Spolu“ za  léto nasbírala skoro půl milionu shlédnutí). Mezi dalšími hosty CD jsou třeba Ras Zacharri, U-Cee, Tribuman, Misha nebo Gramo Rokkaz. Důležité je taky zmínit jejich živý Band, se kterým A.M.O. přijedou i do Prahy.

Máte problém s rapem přes reggae instrumentálky? Bojíte se rapových klišé? Nemusíte! Opak a Moe aka A.M.O. na to jdou hodně inteligentně a dokazují pro nás smutný fakt, že Slovensko je v propojení reggae a hiphopové scény mnohem dál než u nás. Kluci se vlastně osvědčili před reggae publikem už předloni jako hosté United Flavour a na Jamajku se vypravili natáčet už v roce 2007, kdy Šeps ještě tahal kačera po dvoře. Fakt nás těší, že se na třetí desce kluci posunuli ještě blíž ke karibský muzice a moc se těšíme na poslech celého alba!

Doufáme, že si nenecháte ujít pražský mejdan, kde zahostují naživo i U-Cee a Damalistik, kteří na albu také spolupracovali, protože tento totálně pozitivní Boombox je taky testem od pořadatelů, jestli už jsme dozráli nad puberťácké škatulky. Dáte najevo, že to není jen výstřel do tmy?

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování