Co je to SWAG?

No co vlastně? Zní to, to zas jo. Jen to poválej, zkřiv hubu a vypusť: SWAG! Co? SWAG je víc in, než in. SWAG je víc fresh, než fresh. SWAG topuje top. SWAG je dál, než mocipán. SWAG je tlustější, než tlustý maso. SWAG je klasika jak UHO. SWAG provokuje, nenechá v klidu. SWAG je drzej cizí týpek, co bopuje středem cizí ulice v cizím hoodu jako by nic. SWAG je jako by se nechumelilo. SWAG je leda hovno. SWAG je vyser si voko. SWAG je velká věc. SWAG jsou koule. SWAG je styl. SWAG je štramáctví. SWAG je vždycky něco novýho. SWAG je nejlepší recept. SWAG je…

SWAG je novej mejdan. SWAG jsou 3 patra, 10 DJs a 1 velmi dlouhá nová párty noc. Nová znamená nová. Bez záchytných bodů starejch pořádků i bordelů. Novej prostor, novej koncept, nový vize, nový výzvy, nová doba.

Od podlahy zrekonstruovaný doupě Chapeau Rouge a jeho 3 patra: to je klubovna večera. Už žádný prodírání se podivnýma figurama, hledání hajzlů mezi bludnejma Holanďanama. Jedny schody tě rovnou od vchodu dostanou, do jakýho patra chceš. Libovka – SWAG. Zvuk je dobrý slyšet, světla vidět a na plazmy se tady můžeš klidně vychcat, vážně. SWAG! Místo bysme měli, jakej hudební recept ale uklohnit? Jak nechat energii, maso a krev proudit, styly míchat v moždíři a přitom nevyrobit hnědou jako když uděláš kouli z balíku modelíny? Jak nevyrobit praso psa, huso kachnu ani kuře alá Jakub Bažant? Jako James Bondů – SWAG! Protřepat, nemíchat. Každej ať má svoje patro a když chce něco jinýho, stačí najít schody a patro jiný. Chceš balit svůdnou barmanku, nadávat nad drinkem na život, FC, ženu a Boha? Zkrátka dát muziku, ale zároveň bys rád slyšel i zvuky, co nejdou z reprobeden a navíc neplánuješ nevyhnutelně protančit střevíce? Dáš si chill, ke kterýmu ti do noty hraje nejlepší rap a funk v přízemí. Je sobota, s dovolením bys tedy udělal bordel? Chceš narvat hlavu do repráku a nechat si natrhnout játra aktuálním dubstepem jakej tepe přímo v UK? Tebe najdem uprostřed. Potřebuješ zrychlit a dobře po těle ti už udělá jedině minimal a deep drum n bass? Sjedeš do undergroundu a jseš dobrej.

Doraž v sobotu 5.11. na mejdan do Chapeau Rouge a prožij sám, co je to SWAG.


SWAG

5. 11. 2011
Chapeau Rouge, Jakubská 647/2, Praha 1 - Staré Město (www.chapeaurouge.cz)

Funk & Hip-Hop DJz: Druh Slavek (PL), Pufaz, Jeffology
Dubstep & Bass DJz: Baobinga (UK), Ginz (UK), Dryman, Tuco
D'n'B DJz: Ghonzales, Nitrous, Peejay

začátek: 21.00
vstup: 100,-

SWAG

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování