Ektor - Most a Hrad (2011)

px

Ve fanoušcích ještě doznívají pocity z beznadějně vyprodaného křtu v Roxy a Ektor už posílá další hot news! Zbrusu nový klip na track Most a hrad je on-line a ty můžeš hodnotit, chválit i kritizovat! Jak dopadla vizuální podoba další pecky z alba Topství?

Na konci září křtil Ektor desku Topství a i když se čekal velkej mejdan, účast fanoušků překonala všechny odhady. Do Roxy se narvalo 1300 lidí a další skoro pětikilo zůstalo před klubem. Ten, kdo měl štěstí a dostal se dovnitř - mohl vidět výbornej koncert Mojí Reči a pak velkolepou show Ektora s mohutnou projekcí na promakaném pódiu. Objevili se všichni slibovaní hosté - Strapo, Supa i Hugo Toxxx, jehož sloka skoro zanikala v nehorázném řevu fans.

Celou show odstartovala premiéra klipu Most a hrad. Jeho vylepšenou verzi můžete shlédnout právě teď na svém monitoru! Perfekcionista a hlavně režisér celé věci DJ Wich ještě přidal několik záběrů. Klip se natáčel na různých místech Prahy a můžete se těšit na další atmosferickou záležitost z dílny našeho nejlepšího producenta. Jak se mu to povedlo podle vás?

Ektor - Most a Hrad (2011)

PhatBeatz k tématu: 

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování