Hip Hop Kemp se blíží! Poslední informace před festivalem

px

Festivalpark v Hradci Králové se příští týden již posedmnácté zaplní tisíci příznivců rapu z celého světa. Ve čtvrtek 23.sprna zde totiž vypukne další ročník Hip Hop Kempu - nejpopulárnějšího hip hopového festivalu ve střední a východní Evropě!

Během tří dnů se na šesti pódiích objeví stovky vystupujících mapujících světovou i tuzemskou hip hopovou scénu. A na koho se návštěvníci letos mohou těšit?
Ze soupisky zahraničních jmen poutá nejvíce pozornosti GZA z ikonických Wu-Tan Clan nebo jeho krajan Hopsin, který se vrací na místo činu, kde ještě neřekl své poslední slovo. Halucinace, horor core, okultismus a dunící basy... smrtící koktejl letos publiku namíchají i Suicideboys a tanec se samotným ďáblem předvede Immortal Technique. Je odchovaná brooklynskými ulicemi a pro ostré slovo nejde daleko - Young M.A koluje v v těle možná víc testosteronu než lecjakému chlápkovi. Teprve dvaadvacetiletý Chief Keef má na svém kontě tuny chytlavého repertoáru včetně hymny I Don't Like a neméně výrazně se do hip hopové historie zapsal i Evidence, který novým albem Weather Or Not“ bojuje s nepřízní osudu. Nevynechali jediný ročník Kempu a letos tomu nebude jinak. Kontrafakt, stálice slovenské scény, která se těší také přízni zahraničního publika, přiveze svůj "piešťanský diktát" i na letošní ročník.

Kdo naopak své fanoušky trápil hodně dlouhým půstem byli Chaozz. Jejich loňský comeback dopadl na výbornou a letošní tour a nový singl je důkazem, že se opět ledy hýbou. A ještě jeden opětovný zrod hip hopová scéna nedávno zažila - z letité hybernace se probudilo i legendární duo Trosky, které nikdy dříve na Kempu nevystupovalo. Letos se to ale změní! Mezi zástupci české a slovenské scény dále nebudou chybět ani PSH, Majk Spirit nebo Paulie Garand.

Čtvrteční program láká také na dnes již masově populární Addict show, v rámci které DJ a producent NobodyListen kombinuje radioshow s live eventy.

Kromě hudebních show se návštěvníci mohou jako každý rok těšit i na taneční souboje v breaking areně, nepřeberné množství doprovodného programu, her a zábavy jako skimboarding, slip n'sliden, beerpong, Microsoft Game Zone, Xbox, pod vedením několikanásobného vítěze DMC contestu DJ FLUXe bude možné vyzkoušet si základy DJingu, G-Shock Miniramp Zone uvede nejlepší jezdce na BMX, inlinech nebo skatu, při jejichž exhibicích nebude nouze jak o zábavu, tak adrenalin. Dámy se mohou nechat zkrášlit a stylově ozdobit třpytkami a copy v Glitters corneru.


HIP HOP KEMP 2018

23. - 26. 8.2018
Festivalpark, Letiště 38, Hradec Králové - Věkoše

Live: GZA (USA), $uicideboy$ (USA), Hopsin (USA), Immortal Technique (USA), Young M.A (USA), Kontrafakt (SK), Chaozz (CZ), Chief Keef (USA), Majk Spirit (SK), Evidence (USA), Kęke (PL), PSH (CZ), The Beatnuts (USA), Trettmann (D), Hilltop Hoods (AUS), Grubson + Live Band (PL), Jeru The Damaja (USA), Strapo & Dj Spinhandz (SK), Bahamadia (USA), Nine, El Da Sensei, Snowgoons DJs (USA/D), Trosky (SK), Zugezogen Maskulin (D), Fashawn (USA), Zipera (PL), Devin The Dude (USA), Wiki (USA), Umse (D), Paluch (PL), Rest (CZ), Bill $Aber (USA), Ag Of D.I.T.C. (USA), Illa J (USA), Żabson (PL), Ttr Allstars Feat Texta, Da Staummtisch, Average, Hinterland & Kayo (AT), Sa-Roc (USA), Camufingo (D), Rsxgld (Ro Spit & 14kt) (USA), Def3 (CAN), Pio Squad (CZ), Eric Biddines (USA), Sickless (D), Children Of Zeus (UK), Like (Of Pac Div) (USA), Tono S. + Gr Team (SK), M-Dot (USA), T9 Aka Torky Tork & Doz9 (D), Refew, Sharlota & Lucas Blakk (CZ), Bor Showcase (Szpaku, Gedz, Kobik) (PL), Modré Hory + Champion Sound (CS), Noah Slee (NZ), The Black Opera (USA), Jwp)Bc (PL), Kofi Stone (UK), Veedel Kaztro (D), Renne Dang & Leryk (CZ), Jarecki (PL), T-Ser (AT), Rakeem Miles (USA), Plusmacher (D), Atari Jones (USA), Protiva, Psycho Rhyme & Lucas Blakk (CZ), OG Keemo (D), Bonson + Laikeke, Soulpete, Kpsn (PL), Ill Camille (USA), Michajlov (CZ), Def Ill (AT), Illvibe & Myer Clarity (CAN), …

začátek: 12.00
předprodej: 2100,- / 3500,- (VIP) / 990,- (jednodenní)

HIP HOP KEMP 2018

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování