PANTOGRAFFITI JAM letos na zonách Šmeral a Plynárenská

px

První červnovou sobotu proběhne v Brně již jedenáctý graffiti jam pod vlajkou místního Pantograff art store, ke kterému je připravená after párty v klubu Favál, v rámci které proběhnou rap shows, projekce graffiti videí a své skills představí hned několik DJs.

Den začne graffiti jamem na dvou největších stěnách na Moravě, známé jako Šmeral a Plynárenská. Na místě bude zajištěn prodej barev, točené pivo studené maté i gril, takže vše co člověk potřebuje. Podklad bude zajištěn od Pantograffu, kde je možné taky zažádat o rezervaci místa. Stěny jsou dostatečně velké, takže se očekává i velká návštěvnost. Při poslední akci v této lokalitě se sešlo rekordních 180 writers. Odkazy na reporty z roku 2016 najdete pod článkem.

Večer se potom zábava přesune do klubu Favál, kde od 21. hodiny začne after párty. Ta nabídne nabitej line-up a mejdan až do rána.

Během večera se na pódiu vystřídají Jimmy G a DJ Namtrack, mladá krev z Vysočiny. Jimmy G začal své texty psát na přelomu roku 2015/16, ale z šuplíku je vytáhl až v roce 2018. Preferuje tučné texy do tučných beatů, a ačkoliv má venku zatím pár věcí, brzy slibuje další.

Následně je vystřídá duo Sate a DJ Ien, kteří ve své hutné flow mísí jak starou, tak novou školu rapu. Sate je spoluzakladatel labelu No-Money music, jehož první cd Porce spolupráce vyšlo v roce 2009. Od té doby má na kontě další dvě cd (Chci tu něco nechat a Mixtape BlackPanther).

Rap show uzavře Errror, poměrně čerstvej kus masa na rapové scéně. Koncem roku 2017 vydal první album Hmyzí Koktejl a hostoval na desce Jízdní neřád od Dj Opia. Vyžívá se v grimeovým vibeu, má rád energickou flow a hnusný beaty. Po krátké pauze má opět chuť tvořit.

O hudební kulisu se v průběhu večera postará DJ Ruck P, DJ Rubenz a DJ Opia, kteří si připraví své sety z toho nejlepšího, co mohou nabídnout. O zábavu je tedy postaráno až do rána.

V průběhu večera navíc pozornost přitáhne projektor a plátno, na kterém se objeví zbrusu nový díl graffiti videa z dílny Morawa Pyčo, který mapuje víkend této partičky na Mallorce.

Navíc se veřejnosti představí právě produkované graffiti video s názvem No Problem, I am a tourist, které mapuje toulky světem writera se jménem SCIM. Ten za poslední roky obletěl zeměkouli a svůj otisk nechal v nejednom metro systému. Na párty se můžete těšit na ochutnávku ze snímku, který by měl finálně vyjít ještě tento rok.

Vstup na párty je 80 Kč na místě.

Brno si tedy na 1. 6. připravilo celodenní program, který tě rozhodně nudit nebude. Pokud si domácí, není o čem polemizovat a pokud jsi přespolní, kupuj jízdenku do Brna a nech se unést atmosférou moravské metropole.


PANTOGRAFFITI JAM VOL. 11 + AFTER PARTY NA FAVÁLE

jam

1. 6. 2019
zóny Plynárenská & Šmeral, Brno

11. ročník graffiti jamu pod taktovkou Pantograffu.
Na místě bude zajištěný kompletní servis: prodej barev, točené pivo, chlazené limo a gril. Stejně tak bude zajištěn podklad.

začátek: 11.00 / 21.00 (after)
vstup: zdarma / 80,- (after)


afterparty

1. 6. 2019
Favál, Křížkovského 416/22, 603 00 Brno-střed-Pisárky

Live: Jimmy G & DJ Namtrack, Sate & DJ Ien, Errror
DJs: Ruck P, Rubenz, Opia

Večer proběhne afterpárty v klubu Favál za doprovodu djs a mcs, které doplní projekce graffiti videií (premiéry).

začátek: 21.00
vstup: 80,-

PANTOGRAFFITI JAM vol. 11

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování