Premiéra SIDE EFFECT a Pantograffiti Jam na Šmeralu

px

Dlouho očekávané graffiti video z Brna s názvem Side Effect je konečně tu! Po sériích videí Eastside a Usual Suspect, které se staly kultovními, je tu další videosnímek z moravské metropole, který vás vtáhne do atmosféry graffiti kultury poslední doby. Video mapuje počínání lokálních top writers na ulici i na odstavkách nejen v Brně a okolí, ale i v různých koutech světa. Přibližně hodinový snímek vás uvede do transu svojí sílou, jak to místní scéna umí! Video vychází pod vlajkou labelu Disgrafix, což je léty osvědčená známka kvality! Premiéra proběhne v sobotu 2. prosince v klubu Favál.

Aby na vás ta brněnská pouliční atmosféra dopadla v úplném maximu, postará se o hudební doprovod trueshooler Pasr. O tom, že předvede se svojí bandou totální strop na stagi není nutno vézt delší debaty. Záda mu navíc bude krýt DJ Busteraz!

Není asi vhodnější persony na pozici DJ pro tento mejdan, než je Opia. Tento graffiti pionýr 90. let tu před téměř 25 roky odpaňoval stěny a odstavky, následně kryl záda kultu s názvem Naše věc a dnes představuje špičku mezi producenty a djs. Jen blázni jsou ti, co pochybují, že tento mejdan z hlavy jen tak nedostaneš. Mimo to si pro tebe svuj set připravý taky DJ Rubenz, čekej tedy poctivý warmp up i after.

Jak je již poslední roky tradicí, v den premiéry videa proběhne také Pantograffiti Jam #7 . Ten bude tentokrát opět na stěně Šmeral. S ohledem na počasí bude jam skromnější, nicméně na místě samozřejmě můžeš koupit barvy a místo točeného piva bude na místě teplý čaj a rum! Začátek jamu 11:00.


PANTOGRAFFITI JAM #7

2. 12. 2017
Křenka / Šmeral, Brno

Od 11.00 bude probíhat Pantograffiti Jam #7 na stěne Šmeral. S ohledem na počasí bude jam skromnější, nicméně na místě samozřejmě můžeš koupit barvy a místo točeného piva bude na místě teplý čaj a rum! Bez rezervací.

začátek: 11.00
vstup: zdarma


SIDE EFFECT - Premiéra

2. 12. 2017
Favál, Křížkovského 22, Brno

Live: Pasr
DJs: Busteraz, Opia, Rubenz

Premiéra graffiti movie SIDE EFFECT ve Fatalu

začátek: 21.00
vstup: 150,-

PANTOGRAFFITI JAM vol. 7 / SIDE EFFECT - Premiéra

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování