SNOOP DOGG se vrací do Prahy!

Legendární americký rapper Snoop Dogg se vrací do Prahy! Snoop Dogg, hip-hopový král západního pobřeží USA vydal na jaře svou novou desku Ego Trippin, ke které jede celosvětové turné, se zastávkou 8. 9. 2008 v pražské Aréně HC Sparta Praha!

Známý rebel, vlastním jménem Cordozar Calvin Broadus Jr. je hvězdou nejen hip-hopové a rapové hudby, ale také hercem, který účinkoval v mnoha celovečerních filmech a televizních pořadech. Snoop Dogg nastartoval svojí kariéru v roce 1993 vydáním debutového alba „Doggystyle“, kterého se prodalo více než 1,5 milionů kopií. Od té doby se stal jednou z nejvýznamnějších postav hudební historie, což dokazuje i jeho osminásobná nominace na ceny Grammy.

V loňském roce předvedl Snoop Dogg v Praze naprosto exkluzivní a kvalitní show, kterou by si letos nikdo neměl nechat ujít!

SNOOP DOGG (USA)
8.9.2008 | 20:00
HC Sparta Arena
, Za elektrárnou 419/1, Praha 7 - Bubeneč (výstaviště)

začátek: 20:00
předprodej www.ticketpro.cz:
990,- (sezení)
890,- (stání)
1100,- (stání u pódia)
2500,- (VIP)
info: www.wtfcz.cz

PhatBeatz k tématu:
http://www.phatbeatz.cz/snoop-dogg-fotoreport

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování