STOP ZEVLING 13.

px

Letošní ročník festivalu Stop Zevling s pořadovým číslem 13 opět oživil Černý Most a přinesl pár novinek ve svém programu. Celý den odstartoval nově charitativní běh na pomoc nemocným cystickou fibrózou. Běhu se účastnilo na 53 běžců od dětí až po zkušené běžce. Nakonec se vybralo 9.968,- Kč.

Paralelně se rozjížděla sportovní část progamu v areálu ZŠ Vybíralova. Hlavní novinkou byla letos dětská olympiáda, které se zúčastnilo na 45 dětí. Dále probíhaly tradiční turnaje v nohejbale, fotbale, stolním tenise, streetball. Svou sportovní zónu zde měl Decathlon Černý Most, který dokázal přilákat spoustu zájemců o různé sporty a vyzkoušet si i jejich vybavení.

Celou sportovní částí doprovázela moderátorka Inge z Hor a záda ji kryli DJs ADZi a Probe.

Street Jam se konal tradičně v okolí komunitního centra Plechárna a přilehlého skate parku. Již při příchodu do areálu nás vítal tuningový sraz aut v rámci Black Bridge car fest. Skate park hostil BMX ridery, kteří celé odpoledne předváděli jednu dechberoucí akci za druhou. Program v Plechárně lákal všechny zájemce o arkádové hry. Zahrát jste si mohli klasiky jako Street Fighter 2 Champ. Ed., Ms. Pac-Man či Terminator 2: Judgement Day. Dále k dispoizici byly také deskové hry a stavění motorizovaných modelů z LEGO® kostek s konceptem Bricks4Kidz®. Vše doplňoval turnaj ve stolním fotbálku. Výtěžek ze startovného byl darován na pomoc nemocným cystickou fibrózou.

V Gastro Zóně si vybral jak vegan, tak masu libující gurmán. Pestré a lahodné menu obstarali Vegangrill, Pirohárna, Boss Burgers, Café Bike a Cukrárna Havana. Pro mladé lidi byl připraven stan společnosti Coca-Cola HBC, která prezentovala projekt To dáš! Cílem projektu je podpořit mladé znevýhodněné lidi a to formou zábavných tréninků a motivačních workshopů. Bylo zde také spousty užitečných informací o aktuálně otevřených pracovních pozic. Zájemci se mohli dostat do slosování o hodnotné ceny jako zahradní grill nebo lístky na koncert do O2 Arény na Bena Cristovao či lístky na FMX Gladiátor Games 2019.

Městečko volnočasových aktivit prezentovalo současnou nabídku neziskových organizací na Praze 14. Děti si mohli vyzkoušet mimo jiné teakwon-do, tetování na banány nebo projet na koni.

Hudební část zahájila ve 16:00 hodin moderátorka a zpěvačka Emma Smetana, která příjemně navodila festivalou atmosféru. Poté převzala štafetu indie-popová skupina Nano, která rozproudila přítomné do toho správného varu! DJ Mr. Funky Machine svým setem roztančil fanoušky a pro fanoušky drum and bass a elektronické hudby byl přichystán speciální set od zahraničních Transmitter. Kdo je dosud neznal jistě ocenil tento dramaturgický výběr. S blížícím se večerem se přitvrzovalo a nastoupila mladá rapová krev Dvojlitrboyzz a vrcholem byla grimeová lahůdka v podobě společné show Smack One, White Russian a Huclberry. Na závěr se vylosovala soutěž Expedice Jamajka a výherci se mohou těšit na nezapomenutelný výlet v rytmu reggae.


STOP ZEVLING 2019

14. 9. 2019
Plechárna, Bryksova 1002, Praha - Černý Most

SPORT JAM (10.00)

Areál ZŠ Vybíralova, Vybíralova 964/8

Turnaje: Fotbal (4+1), Nohejbal (trojice), Ping Pong (jednotlivci), Olympiáda dětí, Kubb, Pétanque (jednotlivci)
Aktivitiy: Decathlon Zóna, Nábor do florbalového týmu Prague Tigers, Představení malých fotbalistů FC Admira Praha

DJs: ADZi, Probe
Moderátor: Inge z Hor

Výsledky

BMX Contest výsledky (cca 50 riderů)
BEST RUN WINNERS
1. Jirka Koláč
2. Martin Šiman
3. Honza Novák

HIGHEST POP
Martin Habada

SKOPÁVANÁ POSLEDNÍ PŘEŽIVŠÍ
Ondřej Stříbrný

Výsledky sportovních turnajů
Nohejbal: 1.místo Polokopové celkem 6 týmů
Ping Pong: 1. místo Patrik Gregor starší celkem 8 lidi
Streetball: 1.místo Zuzcak celkem 2 týmy
Dětská olympiáda: kat. 3až5 Vanesa Vopičková, 6až8 Františka Jirásková. Celkem cca 45 deti
Fotbal: 1.místo Hustec celkem 5 týmů

STREET JAM (10.00)

Bryksova 1002/20, Černý Most

Live: Smack One, White Russian, Huclberry, Dvojlitrboyzz, Transmitter, Nano, DJ Mr. Funky Machine, Emma Smetana
Moderuje: Vlado

AFTERPARTY

Cover Place, Generála Janouška 1060/2, Praha - Černý Most

STOP ZEVLING 13.

Stop Zevling 13. - Černý Most, Praha (14.9.2019) | foto © Stop Zevling

STOP ZEVLING 13.
STOP ZEVLING 13.
STOP ZEVLING 13.
STOP ZEVLING 13.
STOP ZEVLING 13.
STOP ZEVLING 13.
STOP ZEVLING 13.
STOP ZEVLING 13.

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování