FSHIZZ - Dramlok

px

Na výstavě The Amazing Homegrowns se krom Velkého "Ema" poprvé veřejně předvedli i bytosti z Ústavu pro Výzkum Fosilií (Medaňa, Dramlok, Art-I-Choke). Medaňa je již starší obyvatel ústavu a její profil naleznete zde. Nyní se zaměříme na nováčky Dramlok aka Kandramander přátelský a Art-I-Choke aka Chamouche.

Dramlok - Kandramander přátelský

Dramlok druhu Candramander je pravděpodobně jediným přeživším jeho rasy a živoucí fosílií, jelikož žádný jiný exemplář jeho druhu nebyl dosud nikdy spatřen, i když středověké příběhy jako Malý žlutý drak nebo Ocas plamenného raka zmíňují velmi podobného tvora.

Není mnoho informací o povaze Kandramanderů ,ale dle známých skutečností mají výsuvné zuby a jedí převážně rybí jikry, bobule a mají li štěstí a najdou přístupný včelí úl, kradou jejich nejoblíbenější pochutinu - med, tudíž zuby ani nepotřebují.

Jelikož jsou velmi přátelští a bez agresí, nejsou dobří v boji s nepřáteli. Z tohoto důvodu si vyrábějí brnění, které připomíná helmu s rohy. Vypadají tak větší, zuřivější a chrání tím svá měkká těla před smrtonosným útokem.

Dramlok byl samozřejmě nalezen, když se snažil dostat do úlu, aby ukradl nějaký ten lahodný med. Nyní žije za branami Ústavu pro Výzkum Fosílií, kde se již stačil spřátelit s mnoha dalšími nevídanými bytostmi, stejně tak jako se zaměstnanci, kteří si malého a rozkošný tvorečka zamilovali. Jeho oblíbencem je Dr. Lex Krupp, německý vědec také zvaný úžasný Dr. Zpátečník. Jednu věc bych na závěr o Dramlokovi rád sdělil. Už nemusí nosit helmu.

Fshizz - Dramlok
Fshizz - Dramlok
Fshizz - Dramlok
Fshizz - Dramlok
Fshizz - Dramlok
Fshizz - Dramlok
Fshizz - Dramlok
Fshizz - Dramlok

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování