Magazín High Times má THC přílohu!

px

S albem zvaným THC (The Hip-Hop Collection) vol. 1, spojí časopis sílu zelené rostlinky spolu se sílou hip-hopu a podělí se skoro s půl milionem čtenářů (!!!) o tracky jejich nejoblíbenějších rap stars.

Podle všech hiphopových umělců Redmanem počínaje přes Cypress Hill a ostatní, je rapování a kouření ganjy navždycky velmi, velmi úzce spojeno.

Americký magazín High Times právě dělá jeden obrovský skok do hip-hopové muziky. S albem zvaným THC (The Hip-Hop Collection) vol. 1 spojí časopis sílu zelené rostlinky spolu se sílou hip-hopu a podělí se skoro s půl milonem čtenářů o tracky jejich nejoblíbenějších rap stars, jakými jsou RZA (Wu-Tang Clan), MF DOOM, B-Real (Cypress Hill), The Pharcyde, The Beatnuts, The High and Mighty, Dafari, The Liks a Black Moon, ….

Label President Mike Esterson řekl: "Obchodní značka The High Times se ukázala být velmi dobře prodejnou účinnou zbraní, takže doufáme, že v THC kompilacích se bude pokračovat. Budeme se snažit vycházet všem vstříc."

Distribuční firma je samozřejmě také nadšená: "Nemůžeme být šťastnější! Spojit rapovou hudbu s jedním z nejprodávanějších magazínů jako je High Times je sen všech! Vždycky nás zajímalo spojení hudba + tisk. Tohle je opravdu úžasná podpora hip-hopové hudby a jejího dalšího šíření."

Komentáře

for blbost nejvíc... dyz

for blbost nejvíc... dyz nevis tak nepis.. ;)))

blbost nejvíc

Nechápu jak takovou hovadinu mohli udelat kdyby to spojili s propagací Reggae a SKA... udelali by lépe.... hip jop neni zrovna rasta styl....

ta kompilace je docela

ta kompilace je docela hell...

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování