Mista Sinista z X-Ecutioners plánuje sólovku

px

Bývalý člen X-Ecutioners, Mista Sinista plánuje vydání sólové desky s názvem Free At Last. Titul tak dostane název inspirovaný jeho nedávným odchodem od známé scratchující partičky.

"Zabývám se teď hodně mým odchodem od X-Ecutioners. Je spousta důvodů, proč jsem s nimi nemohl dál dělat a proč už to nemohlo takhle fungovat. Moje deska bude obsahovat spoustu tracků, ve kterých nepoužívám vůbec samply. Nechte se překvapit, pěkně jsem si tam pohrál s deskama..."

Na albu se objeví Nyloc, Corona Red a DJ Honda. První singl dostal název Remember a hostuje v něm Jean Grae. Můžeme se těšit i na track spolu se Six Dimension Formula.

"Když tak přemýšlím, jestli jsem udělal správný krok, když jsem odešel od takovýhle známý party, myslím, že ano. Myslím, že to, že jsem odešel pro ně bylo to nejlepší, co jsem mohl udělat. Přeju jim hodně úspěchů."

Sinista v současnosti domlouvá s různými vydavatelskými labely vydání své sólové desky a kromě svého hudebního počinu teď dokonce natáčí i pilotní díl k televiznímu několikadílnému pořadu nazvanému ESPIA. Je o klubovém Djingu. V show se brzo objeví například i Jam Master Jay.

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML tagy: <a> <em> <strong>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování